Hastalıktan sürünüyoruz

Bir gün bitecek bunlar değil mi. Şu an zangır zangır titriyorum yine ateşim çıkacak sanırım. Çok yıldım artık bitsin ne olur :KK43:
Hah işte bunu sordunuzya en diptesiniz bundan sonra geçecek
En son birkaç ay önce kovidden hastanede yattım hem de hamileydim ve zibilyon tane hastalığım var
Dedimki eşime ben buradan sağ çıkmam hakkını helal et
Bir gün sonra mesaj yolladım eşime artık konuşamıyorum çünkü dedim evladım sana emanet benden bu kadar gerçekten öleceğimi hissettim
Veeee o günden sonra azar azar iyileştim içimde hayat hissettim

Burada bir sürü arkadaşınız var size dua eden tabiki siz daha çabuk iyileşeceksiniz
Annenizle ilgili yazışmıştık sizle galiba….
Ateş size böyle hissettiriyor düşündürüyor ateşiniz normale dönünce rahatlayacaksınız

Biliyor musunuz bugün gittiğimizde de “covidse ne olacak, hiçbir şey, bekleyip atlatacaksınız” dedi doktor. Anlamadım hiçbir destek tedavi verilmiyor demek ki
Veriliyor gerektiğinde
Kovidin sizin vücudunuza ne yaptığıyla ilgili bu
İnşaallah hiçbirşeye gerek kalmadan hemen iyileşirsiniz ailece

Biliyor musunuz bugün gittiğimizde de “covidse ne olacak, hiçbir şey, bekleyip atlatacaksınız” dedi doktor. Anlamadım hiçbir destek tedavi verilmiyor demek ki
Verilmiyor maalesef.
Covid iseniz 4 5 saatte bir parol alın, c ve d vitamini desteği çok önemli. Bol sıvı hatta mümkünse çevrenizde kelle paça falan yapan çorbacı varsa ilaç niyetine için. Kemikli ilik çorbası atom denilen de olur.
Başka da yapacak bir şey yok, kültürünüz de bir çıksın. Gerçi crp düşük seviyede, enfeksiyon zannetmiyorum viral bir şey gibi.

Hah işte bunu sordunuzya en diptesiniz bundan sonra geçecek
En son birkaç ay önce kovidden hastanede yattım hem de hamileydim ve zibilyon tane hastalığım var
Dedimki eşime ben buradan sağ çıkmam hakkını helal et
Bir gün sonra mesaj yolladım eşime artık konuşamıyorum çünkü dedim evladım sana emanet benden bu kadar gerçekten öleceğimi hissettim
Veeee o günden sonra azar azar iyileştim içimde hayat hissettim

Burada bir sürü arkadaşınız var size dua eden tabiki siz daha çabuk iyileşeceksiniz
Annenizle ilgili yazışmıştık sizle galiba….
Ateş size böyle hissettiriyor düşündürüyor ateşiniz normale dönünce rahatlayacaksınız
Pek çok konuda yazışmıştık evet🙏🏻 bebeğim uyandı 2 saat oyun oynayacağım şimdi dinlenmek yerine of of :KK43:
Size de çok geçmiş olsun gerçekten hayatımda böyle bir şey atlatmadım ben. Dualarınız için bin kere Allah razı olsun 🙏🏻

Sadece serum o da degerler dustuyse yoksa hicbir sey verilmiyor.

Hepiniz cinko icin mutlaka, bebek dahil. Bir de probiyotik kullanin birer paket, bagisikliginizin destege ihtiyaci olacak. Cok gecmis olsun hepinize louder💕
Çok teşekkür ederim canım benim. Oğluma enterogermina kullanıyorum ben activia shot, eşime ve anneme de alacağım

Çok geçmiş olsun. Kuzenim 5 yaşında 10 gündür aynı şekilde hasta. Onlar doktora götürdüler virüs kapmış denildi tek ağrı kesici ateş düşürücü verdiler. Onunda aynı inatçı ateş üşüme kusma var.

Pek çok konuda yazışmıştık evet🙏🏻 bebeğim uyandı 2 saat oyun oynayacağım şimdi dinlenmek yerine of of :KK43:
Size de çok geçmiş olsun gerçekten hayatımda böyle bir şey atlatmadım ben. Dualarınız için bin kere Allah razı olsun 🙏🏻
Tarif edemiyor bile insan öyle berbat dimi
3-5 nöbeti 🙄 canları sağ olsun annesi
Bundan daha kötü olmayacaksınız inanın bana artık yavaş yavaş normale dönecek vücudunuz ateşiniz de çok yükselmeyecek güç toplayacaksınız moraliniz de düzelecek
Aman bol bol su için
Hem hastalık hem ateş hem emzirme…..4 litreden az olmasın içtiğiniz su hatırım için arkadaşım
Coraspin de için hergün bir tane 15 gün boyunca
Eğer imkanınız olursa sonuçlarınızı paylaşırmısınız ben merak ederim sizi
Bebişinizi çoook öpüyorum

Merhaba arkadaşlar,
Evde annem eşim ben ve 17 aylık oğlum varız. Önce annemde vücut ağrısı hafif ateş oldu. Evde serum yaptırdık biraz toparladı. Sonra oğlumun ateşi inatçı şekilde yükseldi ve fena kusma atakları oldu. Ertesi gün de benim çok inatçı ateşim başladı 40.2’yi gördüm. Eşim içinin titrediğini ve vücut ağrısının olduğunu söylüyor. Ben dayak yemiş gibi ağrı çekiyorum. Bütün gece bebeğim emiyor, ateşten halüsinasyonlar görerek onunla geceyi bitiriyorum. Emzirdiğim için ilaç da kullanamıyorum.
Doktorumuz (oğlumun doktoru) covid ya da influenza diyor. Hastaneye gidip test vs yaptırıp kendinizi yormayın çocuğu da yıpratmayın dedi. Ateş düşürücü ağrı kesicilerle sabırla geçmesini beklememizi önerdi. Benim endişem antibiyotik gerektiren bir durum olup olmadığı. Gidip maaile testleri yaptırsam mı, beklesem geçer mi? Antibiyotik almamız gerekiyorsa ve almıyorsak bir şey olur mu? Hoca hastaneye gitmemizi pek önermedi. Ne yapayım bilmiyorum. İlaçsız (daha doğrusu izinli tek ilaç P….l) ile ateşim düşmüyor. Acı ve şaşkınlık içindeyim ne yapacağımı şaşırdım. Neden konu açtım onu bile tam anlamadım zaten kafam gidik ama belki bir öneri olur dedim ne bileyim. İşlerimi yapamıyorum sürünüyorum sadece. Ve en kötüsü oğlum sürekli ağlama halinde olduğu için ekran izliyor kendimi çok suçlu ve kötü hissediyorum ama şu tuşlara dokunan parmaklarım bile acıyor…
Çok geçmiş olsun, simdi nasılsınız

An be an artan bir şifa ile iyileşmenizi diliyorum 🤲🤲Anne hasta ise herkes hastadır zaten, bir de kulliyen hastalık durumu :/

Tüm hasta olanlara, hastası olanlara olsun🤲Siz tamamen atlattınız mı, ben de annem babam için korkuyorum, kalabalığa karısmıyorlar hala fakat yine de Rabbim korusun
Benimki -8 ay önceydi, atlattım hamdolsun
Babam neredeyse yatalak derecede hasta, bağışıklık sistemi ilaçlarla baskılanıyor ve sağlıklı bir tırnağı dahi yok bırakın iç organları…..tüm doktorları kovid kaparsa 24 saat içinde ölür aman dikkat dediler. Öyle dikkat ettik ki…ben neredeyse bir yıl babamı görmedim ya benden bulaşırsa diye….rutin kontrole hastaneye gitti, maskesini hiç çıkarmadı, zaten onsesife yakın temizlik takıntılı bir adam dışarıda simit bile yemez…..hop birkaç gün sonra kovid pozitif. Yoğunbakımda yattı birkaç hafta sapasağlam çıktı Elhamdülillah
Kaza ve kadere iman ettikya nasipten ötesi yok
Rabbim en hayırlısını veriyor kuluna
Allah sizi duâsız bırakmasın, şifa aratmasın
Amin kardeşim

Bir gün bitecek bunlar değil mi. Şu an zangır zangır titriyorum yine ateşim çıkacak sanırım. Çok yıldım artık bitsin ne olur :KK43:
bitecek Allah ın izniyle bitecek
bol bol takviye almaya devam edin
Allah ım acil şifalar versin inşallah

Covid testim negatif çıktı, boğaz kültürü hala çıkmadı. Alnımın içi dolu gibi hissediyorum gözlerimi açmak bile zor geliyor bu böyleyse covid olanları düşünemiyorum bile

Covid testim negatif çıktı, boğaz kültürü hala çıkmadı. Alnımın içi dolu gibi hissediyorum gözlerimi açmak bile zor geliyor bu böyleyse covid olanları düşünemiyorum bile
Geçmiş olsun tekrar. Bir illiadin sprey al en azından burnun rahatlar, uyku uyursun. 3 gün kadar kullanman yeterli olur. Vitamin, çorba, dinlenme. Maalesef pek ilacı olan şeyler değil.

İnfluenza olabilirsiniz o zaman

Çok çok geçmis olsun.

Hemen eczaneden ampul Dvit 3 alın 1 tatlı kaşığı zeytin yağına döküp yutun. Hem çabuk toparlanmanızı sağlayacak hem de size zindelik ve neşe verecek.. Bu ampul Dvit 3" leri Sağlık ocağındaki Doktor da yazıyor bilginiz olsun.

X