Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

arkadaşlar merhaba dün ankara tıp fakültesinde zeki hocaya burun ameliyatı oldum.ameliyatım çok başarılı geçti çok şükür sonrasında da herhangi bir ağrım olmadı.zeki hoca kadar tüm plastik cerrahi personeli de çok ilgiliydi hepsine sonsuz teşekkürler.

Senin adına sevindim gerçekten.Bende ankarada olmayı düşünüyorum.Ne kadar ücret ödedin ve ne kadar sürede normal hayatına dönebildin?

arkadaşlar merhaba dün ankara tıp fakültesinde zeki hocaya burun ameliyatı oldum.ameliyatım çok başarılı geçti çok şükür sonrasında da herhangi bir ağrım olmadı.zeki hoca kadar tüm plastik cerrahi personeli de çok ilgiliydi hepsine sonsuz teşekkürler.

Senin adına sevindim gerçekten.Bende ankarada olmayı düşünüyorum.Ne kadar ücret ödedin ve ne kadar sürede normal hayatına dönebildin?

Sen nerdesın .....

.....................

canım çok geçmiş olsun, burnunla mutlu olmana çok sevindim gerçekten, darısı bana diyorum ve 3. ameliyatım için doktor araştırıyorum. Yarın Zeki Beyle görüşmem olcak, öncesinde sana sormak istedim. Genel olarak hastaları memnun mu acaba, sen fotoğraf gösterdin mi tasarım yapıyor mu?

1,5 yıl önce zeki beye ameliyat oldum...fakat burun şeklinden açıkcası memnun kalmadım. sanki hiç yapılmamış gibi hatta iki parça görünümündeydi.buyüzden dr la görüştm kendisi bile beğenmedi:)gel yeniden yapayım dedi....bende tekrar yaptırdım şimdi daha iyi anlatmak istediğinizi hiç çekinmeden güzelce anlaşılr bir dille anlatın.....geşmiş olsun size şimdiden sormak istediğiniz birşey olursa çekinmeyin.......

neseem merhaba, yardımına ihtiyacım var, zeki beye 1 ay sonra ameliyat olcam ama hiç fotoğraf göremedim, senin şuanki hali nasıl memnun musun?

Antalyada yaşıyorum.16 yaşımdan beri ameliyata karar veremiyordum. Şu an 26 yaşımdayım. Burdakı kbb doktorum kemık egrılığınden cok burnumun estetik sorunu olduğunu söylemesi ile kuzenimin tavsiyesi sonucunda Ankara'ya giderek zeki bey ile tanışma fırsatını yakaladım. Ameliyata karar vermek öncelikle kişinin kendini cidden hazır hissetmesi ile alakalı... zeki beyin bana yönelttiği ilk soru da "hazır mısın" oldu... gercekten de gerısı teferruat; cunku gerısı tamamen doktorun marıfeti ... Zeki Bey telefonunun 24 saat acık oldugunu soyleyerek tum sorularıma acıklıkla yanıt vermesi ile güven verdi... en cok dıkkat ettıgım şeylerden biri ona ulaşamadığımda 5-10 dakıka ıcerısınde bana tekrar donmesiydi. Çok yogun bir hasta trafiği vardı, haftada uc gun ve bazen gunde 7 amelıyata gırıyordu... cok uzlaşmacı , emin, rahatlatıcı tavırlarıyla aklımda soru isaretı olmadan sadece doğal bir burun olmasını istediğimi belirtip kendısinin ellerine bıraktım herseyı... ılk goruşmeye gıttığımde hastalarıyla karşılaştım kı zaten karşılaşmama durunumuz yok... herkesten cok olumlu yorumlar aldım... bır tanesı de donup bıraz daha duşun gıbı bakmadı bıle duruma... kesınlıkle ol, dedı herkes... neticede 9 nısan 2013 'te amelıyatım gercekleştı... ilk gün ayıldığımda kendime söylediğim tek şey "bu muydu ya ,o kadar büyüttüğüm " , oldu. Zekı Can Bey ameliyat bitiminde kuzenımı aramış ve herseyın tam istediği gibi olduğunu söylemiş. Birinci gün hastanede yattım bana seffaf tampon takılmılştı, hıc kanamam olmadı , aynı gun bır başka bayan amelıyat olmuştu onun hafıf kanaması olmuş kı bu normalmış , onda normal pamuk tampon vardı. Hissettıgınız tek sey burnunuzdakı alcının agırlığı,hıc agrım da yoktu. dorduncu gun tamponum alınacak dıye gıtıtm fakat seffaf tampon olduğu ıcın onuncu gune kadar bekledım , o gun yalızca ufak bı pansuman geçirdim bır hafta sonrasında ıse dikişlerim alındı ve onuncu gun burnumdakı alcı ve tamponlar cıkarıldı. Asla agrı sızı yoktu, şöyle tanımlayabılırım belkı herkesin yarası kabuk baglamıştır , alcıyı kaldırırken boyle bır sey hıssedıyorsunuz, sonucta cıldınıze dırek teması var. Ekip mükemmel, cok ozverili ... Asistan dr. Melih ve Mehmet Bey pansumanımı yaptılar. Onlar da ılk zaman burnumu yadırgıyacagımı ama bunun gecıcı olduğunu vurguladılar ki öyle oldu... Alcı cıkınca zeki bey burnumu muayene etti , hicbir sorun olmadığını yineledi, bikac gun tam nefes alamayabılecegımı, hafıf sızılar ve sızıntı kanamalar olursa bunların normal olduğunu belirtip neler yapmam gerektığını soyledı. Eger memnun kalmadığım bır yer olursa ancak 6 ay sonrası işlem yapabiliriz, dedi. Bu bıraz zevk meselesi gibi aslında bazısı beyenır bazısı hoş bakmaz. Ama hıcbır olumsuzluk olmadı zaten cok mınık sızılar hıssettım belkı arada o kadar. Burnun oturması 6ay-1 sene fakat 21.gunum ve gayet duzgun duruyor. Şu an yakınlarım dahi amelıyat olduğumu anlayamıyor, gayet hos olduğunu soyluyorlar, dolayısı ıle epey memnunum ...Benım icin en onemlı kısım amelıyat surecının dogru , itinalı , güvenli gecmesi idi... Her sey cok olumlu gitti... bu nedenle doktorum ve ekıbıne sonsuz teşekkurler...[/QUOTE

burnunuzla mutlu olmanıza çok çok sevindim, ben de bugün Zeki hocayla görüştüm ve içime çok olumlu şeyler doğdu, bana çok fazla güven verdi ama benim 3. ameliyatım olacağı için yine de endişeliyim, kalkık ve kavisli bir burun istiyorum ama hoca tasarım yapmadı, sonraki görüşmemizde fotoğraflar üzerinden anlatmak istediğimi söyledim o da tamam dedi. Umarım doğru kararı vermişimdir. Sizin fotoğrafınızı görmem mümkün mü, çok çok sevinirim yardımcı olursanız.

Antalyada yaşıyorum.16 yaşımdan beri ameliyata karar veremiyordum. Şu an 26 yaşımdayım. Burdakı kbb doktorum kemık egrılığınden cok burnumun estetik sorunu olduğunu söylemesi ile kuzenimin tavsiyesi sonucunda Ankara'ya giderek zeki bey ile tanışma fırsatını yakaladım. Ameliyata karar vermek öncelikle kişinin kendini cidden hazır hissetmesi ile alakalı... zeki beyin bana yönelttiği ilk soru da "hazır mısın" oldu... gercekten de gerısı teferruat; cunku gerısı tamamen doktorun marıfeti ... Zeki Bey telefonunun 24 saat acık oldugunu soyleyerek tum sorularıma acıklıkla yanıt vermesi ile güven verdi... en cok dıkkat ettıgım şeylerden biri ona ulaşamadığımda 5-10 dakıka ıcerısınde bana tekrar donmesiydi. Çok yogun bir hasta trafiği vardı, haftada uc gun ve bazen gunde 7 amelıyata gırıyordu... cok uzlaşmacı , emin, rahatlatıcı tavırlarıyla aklımda soru isaretı olmadan sadece doğal bir burun olmasını istediğimi belirtip kendısinin ellerine bıraktım herseyı... ılk goruşmeye gıttığımde hastalarıyla karşılaştım kı zaten karşılaşmama durunumuz yok... herkesten cok olumlu yorumlar aldım... bır tanesı de donup bıraz daha duşun gıbı bakmadı bıle duruma... kesınlıkle ol, dedı herkes... neticede 9 nısan 2013 'te amelıyatım gercekleştı... ilk gün ayıldığımda kendime söylediğim tek şey "bu muydu ya ,o kadar büyüttüğüm " , oldu. Zekı Can Bey ameliyat bitiminde kuzenımı aramış ve herseyın tam istediği gibi olduğunu söylemiş. Birinci gün hastanede yattım bana seffaf tampon takılmılştı, hıc kanamam olmadı , aynı gun bır başka bayan amelıyat olmuştu onun hafıf kanaması olmuş kı bu normalmış , onda normal pamuk tampon vardı. Hissettıgınız tek sey burnunuzdakı alcının agırlığı,hıc agrım da yoktu. dorduncu gun tamponum alınacak dıye gıtıtm fakat seffaf tampon olduğu ıcın onuncu gune kadar bekledım , o gun yalızca ufak bı pansuman geçirdim bır hafta sonrasında ıse dikişlerim alındı ve onuncu gun burnumdakı alcı ve tamponlar cıkarıldı. Asla agrı sızı yoktu, şöyle tanımlayabılırım belkı herkesin yarası kabuk baglamıştır , alcıyı kaldırırken boyle bır sey hıssedıyorsunuz, sonucta cıldınıze dırek teması var. Ekip mükemmel, cok ozverili ... Asistan dr. Melih ve Mehmet Bey pansumanımı yaptılar. Onlar da ılk zaman burnumu yadırgıyacagımı ama bunun gecıcı olduğunu vurguladılar ki öyle oldu... Alcı cıkınca zeki bey burnumu muayene etti , hicbir sorun olmadığını yineledi, bikac gun tam nefes alamayabılecegımı, hafıf sızılar ve sızıntı kanamalar olursa bunların normal olduğunu belirtip neler yapmam gerektığını soyledı. Eger memnun kalmadığım bır yer olursa ancak 6 ay sonrası işlem yapabiliriz, dedi. Bu bıraz zevk meselesi gibi aslında bazısı beyenır bazısı hoş bakmaz. Ama hıcbır olumsuzluk olmadı zaten cok mınık sızılar hıssettım belkı arada o kadar. Burnun oturması 6ay-1 sene fakat 21.gunum ve gayet duzgun duruyor. Şu an yakınlarım dahi amelıyat olduğumu anlayamıyor, gayet hos olduğunu soyluyorlar, dolayısı ıle epey memnunum ...Benım icin en onemlı kısım amelıyat surecının dogru , itinalı , güvenli gecmesi idi... Her sey cok olumlu gitti... bu nedenle doktorum ve ekıbıne sonsuz teşekkurler...

burnunuzla mutlu olmanıza çok çok sevindim, ben de bugün Zeki hocayla görüştüm ve içime çok olumlu şeyler doğdu, bana çok fazla güven verdi ama benim 3. ameliyatım olacağı için yine de endişeliyim, kalkık ve kavisli bir burun istiyorum ama hoca tasarım yapmadı, sonraki görüşmemizde fotoğraflar üzerinden anlatmak istediğimi söyledim o da tamam dedi. Umarım doğru kararı vermişimdir. Sizin fotoğrafınızı görmem mümkün mü, çok çok sevinirim yardımcı olursanız.

canım naptın görüşme nasıl geçti anlat çabuk :KK16:

neseem merhaba, yardımına ihtiyacım var, zeki beye 1 ay sonra ameliyat olcam ama hiç fotoğraf göremedim, senin şuanki hali nasıl memnun musun?

selçuk hocaya ameliyat olmaktan vazmıgeçtin, benim aklımdaki isim seçuk ışık, vazgeçme sebebini söylersen belki bana da yol gösterici olur, aklım çok karışık

selçuk hocaya ameliyat olmaktan vazmıgeçtin, benim aklımdaki isim seçuk ışık, vazgeçme sebebini söylersen belki bana da yol gösterici olur, aklım çok karışık

canım açıkçası Selçuk Hocayla son görüşmemizde kafamda soru işaretleri belirdi. Başka bir doktora danışma ihtiyacı hissettim. Dün Zeki Hocayla görüşünce de içim rahatladı. Şöyle ki; Selçuk Hoca burnumun sol profilinin sağa göre daha kısa kaldığını, orayı ameliyata kadar aşağı çekip masaj yapmam gerektiğini, olmazsa da kulağımdan tekrar kıkırdak alabileceğini söyledi. Bu benim aşırı derecede canımı sıktı, bir de bibiskremin fotolarını gösterip onun burnunu beğendiğimi söyledim. Onun burnu zaten düzgündü seninki kadar asimetrik değildi, ama seninkini bir seferde bu hale getirebileceğimin garantisini veremem dedi. Yani iddialı diye tabir edilen bir burunu bana yapamayacağını anladım. O daha çok düz burunlar yapıyor. Selçuk Hocaya ilk ameliyatımı olacak olsaydım çok güvenebilirdim ama revizyon olacağım için ve burnum aşırı derecede asimetrik olduğu için söylediği şeyler biraz beni korkuttu. Zeki hocaya kıkırdak almak gerekir mi diye sorduğumda, hayır dedi, masaj yapıp aşağı çekme işine ise güldü, yani bunun mantıksız olduğunu ima etti. ( Benim düşünceme göre de mantıksız, çünkü aşağı çekerek uzayacak bişey değil) Kavisli ve kalkık olmasını istediğimde de saygı duydu beni vazgeçirmeye çalışmadı, hem de ücret olarak da uçuk değil, kendisine güvenmemi, burnumun daha iyi olacağını, istediğim gibi olmazsa da tekrar düzeltme yaptığını söyledi. Bunlar bana güven verdi. Kısacası benim durumum farklı canım, ilk ameliyat için çoğu doktor başarılıdır belki ama revizyon ayrı bir ustalık istiyor ve ben tekrar kulağımdan parça alınsın kesinlikle istemiyorum, doktor seçimimdeki en büyük kriterim bu.

canım naptın görüşme nasıl geçti anlat çabuk :KK16:

canım shenandoah a yazdığım gibi , İlk ameliyatım olsaydı ve burnum bu kadar problemli olmasaydı Selçuk Hocada karar kılmıştım ama kulağımdan kıkırdak olayına sıcak bakamam, o yüzden vazgeçtim. Yine de sen mutlaka görüş, benim durumum farklı dediğim gibi.

canım açıkçası Selçuk Hocayla son görüşmemizde kafamda soru işaretleri belirdi. Başka bir doktora danışma ihtiyacı hissettim. Dün Zeki Hocayla görüşünce de içim rahatladı. Şöyle ki; Selçuk Hoca burnumun sol profilinin sağa göre daha kısa kaldığını, orayı ameliyata kadar aşağı çekip masaj yapmam gerektiğini, olmazsa da kulağımdan tekrar kıkırdak alabileceğini söyledi. Bu benim aşırı derecede canımı sıktı, bir de bibiskremin fotolarını gösterip onun burnunu beğendiğimi söyledim. Onun burnu zaten düzgündü seninki kadar asimetrik değildi, ama seninkini bir seferde bu hale getirebileceğimin garantisini veremem dedi. Yani iddialı diye tabir edilen bir burunu bana yapamayacağını anladım. O daha çok düz burunlar yapıyor. Selçuk Hocaya ilk ameliyatımı olacak olsaydım çok güvenebilirdim ama revizyon olacağım için ve burnum aşırı derecede asimetrik olduğu için söylediği şeyler biraz beni korkuttu. Zeki hocaya kıkırdak almak gerekir mi diye sorduğumda, hayır dedi, masaj yapıp aşağı çekme işine ise güldü, yani bunun mantıksız olduğunu ima etti. ( Benim düşünceme göre de mantıksız, çünkü aşağı çekerek uzayacak bişey değil) Kavisli ve kalkık olmasını istediğimde de saygı duydu beni vazgeçirmeye çalışmadı, hem de ücret olarak da uçuk değil, kendisine güvenmemi, burnumun daha iyi olacağını, istediğim gibi olmazsa da tekrar düzeltme yaptığını söyledi. Bunlar bana güven verdi. Kısacası benim durumum farklı canım, ilk ameliyat için çoğu doktor başarılıdır belki ama revizyon ayrı bir ustalık istiyor ve ben tekrar kulağımdan parça alınsın kesinlikle istemiyorum, doktor seçimimdeki en büyük kriterim bu.

anladım canım, iyice araştırmakta fayda var, doktor doktordan üstündür, birinin yapamadığını bir başkası yapar, hayırlısı olsun hakkımızda

X