Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

evet, görüşme sonrası durumu yazarım buraya...

başkalarına da faydası olur belki...

fiyatı biraz yükseltir diye de bir korkum var:KK14:

görüşme yarın öğleden sonra...

iyi dileklerinizi bekliyorum:KK5:

evet canım sadece burun olmadığı için yüksek olabilir senin için hayırlısı olur inşallah

Ameliyat geçirmiş arkadaşlardan bir ricam var; sabah ameliyat olup, akşam 6-7 civarı dışarı çıkılabilir mi?

yani sabah ameliyat olup, akşam tek başıma eve dönebilecek durumda olabilir miyim...

bunu sadece burun ameliyatını kastederek soruyorum, başka uygulamalar olmadan...

o gece hastanede kalman lazım agrın fılan olmuyor ama olsun doktor kal dıyor gece kontrol edıyorlar
bıde ben de bole dıyer gun kafa sankı donuyordu :)

o gece hastanede kalman lazım agrın fılan olmuyor ama olsun doktor kal dıyor gece kontrol edıyorlar
bıde ben de bole dıyer gun kafa sankı donuyordu :)

hel_in yardımların için çok teşekkür ederim...

özel mesaj hakkım henüz yokmuş ...

dediğin yöntemi uygulayacağım:KK34:

randevuya kadar zaman geçirmek, kafa dağıtmak ve merak ettiklerimi öğrenmek için; aynı zamanda mesaj sayımı artırmak için

sorularım:

1) ameliyat sonrası evden çıkılamayan dönem kaç gün
2) bandajla dışarı kaçıncı gün çıkılabilir
3) ameliyattan kaç gün sonra işe başlanabilir.
4) bu ameliyat sonrası verilen rapor kaç günlük veriliyor.

:KK14:

stres yaptım:KK47:

randevu saatine kadar dışarda dolaşmaya karar verdim...

belki zaman daha çabuk geçer...

görüşmek üzere:KK5:

isteklerimi dinledi ve senin ameliyatın kolay, genelde kemiği kırmak falan gerekiyor ama sizde am tersini yapacağımız için şişlik, morlukta az olur dedi

burun köküne, burun altından alacağı kıkırdakdan ekleme yapacak ve burun altından biraz doku çıkararak dudağında yukarı çekilmesini sağlayacakmış

dudağı kalınlaştırmak için dudağın altından geniş kesi yapılmasına sıcak bakmadı.... iz kalıyor, sonra üzülürsün dedi...

sadece ameliyat için açtığı burun ortasından biraz kesi yapabilirmiş.... bunun azda olsa faydası olur dedi...

ekg, röntgen, kan tahlili, anestezi uzmanı görüşmesi vs... hepsini aynı gün hallettim... 5 kuruş para vermedim...

muayene ücretide vermedim

X