Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

hadi ya çok çok geçmiş olsun :26: yeni olmuşsun daha ameliyatı üzerinden zaman geçince daha iyi olur inşallah .

burun estetiği+gözkapağı+dudaklara vücut yağı enjeksiyonu...

ben bu işlemlerden çok zorlandım...

dudaklara yapılan işlem nedeniyle dudak içlerim çok acıyor dudaklarımda orantısızlık var ve göbeğim mosmor.... içimden bakmak gelmiyor...

dudaklara yapılan enjeksiyon yanaklarımı etkiledi ve buldog köpeklerinin yanakları gibi yanaklarım oldu... geçer diye bekliyorum...

göz altlarım korkunç morardı... ameliyat sonrası iki gün resmen kör gibiydim... şu anda dikişler korkunç görünüyor... evde kimse yüzüme bakmıyor...

bütün yüzüm şiş ve günlerdir uyuyamıyorum...

bütün sıkıntılara katlanıyorum, hepsi geçecek diye...

dudaklara yapılan işlem nedeniyle dudak içlerim çok acıyor dudaklarımda orantısızlık var ve göbeğim mosmor.... içimden bakmak gelmiyor...

dudaklara yapılan enjeksiyon yanaklarımı etkiledi ve buldog köpeklerinin yanakları gibi yanaklarım oldu... geçer diye bekliyorum...

göz altlarım korkunç morardı... ameliyat sonrası iki gün resmen kör gibiydim... şu anda dikişler korkunç görünüyor... evde kimse yüzüme bakmıyor...

Çok üzüldüm gerçekten senin adına :KK43:( aynı anda bikaç operasyon gerceklestigi icin bu kadar kötüsundur biraz sabret içini rahat tut düzelir ins . Doktorda işini daha iyi yapsaydi sonrasinda bizlerin psikolojisi ni hiç düşünmüyolar

Kızlar bende 14 martta oldum zeki hocaya ilk 3 gün baya sıkıntı çektim gözlerim açılmıyordu mosmordu burnumdan nefes alamadığım için Bogazim kupkuruydu...yarin alçı ve tampon alınacak inşallah kurtulurum artık uyumayı özlediml

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

burun sıkıntı cıkarmıyor
yag cekılen yer morarıyor agar kaldırma sakın aralıklı buz koy

yag enj bıraz sabırlı ol ödemin incek merak etme arkadasımda yaptırdı zeki hoca onunkını gobegınden cektı dudagına bastı

bir sene doldu ıste bıda yaptırcak az sabret üzülme

ıyı olucam de dunyaya pozıtıf enerjı gonder

Kızlar bende 14 martta oldum zeki hocaya ilk 3 gün baya sıkıntı çektim gözlerim açılmıyordu mosmordu burnumdan nefes alamadığım için Bogazim kupkuruydu...yarin alçı ve tampon alınacak inşallah kurtulurum artık uyumayı özlediml

burun spreyınızı denız suyumu ne onu bıtır
bide agrı kesıcının hepsını bıtır ödemi agrı kesıcı alıyomus

burun spreyınızı denız suyumu ne onu bıtır
bide agrı kesıcının hepsını bıtır ödemi agrı kesıcı alıyomus

Canım,hepsini düzenli kullaniyorum.pazartesi alçı ve tampon çıktı,şişlik var tabi doğal olarak masaj olayı sıkıntı ya

Canım,hepsini düzenli kullaniyorum.pazartesi alçı ve tampon çıktı,şişlik var tabi doğal olarak masaj olayı sıkıntı ya

guzel az bekle 1.5 ay tam seklını asya yukarı alıcaktır gecmıs olsun hadı bununala :)

guzel az bekle 1.5 ay tam seklını asya yukarı alıcaktır gecmıs olsun hadı bununala :)

Beklemekten başka çarem yok:)ödem insin diye kiraz sapı maydonoz sapıda dahil olmak üzere tüm çer çöpü içiyorum inanirmisin

Beklemekten başka çarem yok:)ödem insin diye kiraz sapı maydonoz sapıda dahil olmak üzere tüm çer çöpü içiyorum inanirmisin

bıtkı cayı bır bardaktan cok ıcme bobreklerın yorulur! zaten 15 gune rahatlarsın uzulme yanı ben bandaj alcıyla burnumda her yere gıdıyormdum makyaj yapıp

sızın emınımkı guzeldır alcınız cıkmıs madem makyaj yapın yanı

bıde sabah aksam pelıng yapın burnunuz yenı derı olusumu olucaktır ıkı ayda duzelıyor sıyah nokta ya da sıvılceler ıste neyse :)

Ya kızlar ben de ameliyat olucam hatta gittim görüştüm Zeki beyle ama bazı arkadaşlar memnun değil sanırım okuyunca kafam karıştı zaten çok korkuyorum bi de güvenemeyince hepten kafama takıldı yardım edin bana ne olur:KK43:((

bıtkı cayı bır bardaktan cok ıcme bobreklerın yorulur! zaten 15 gune rahatlarsın uzulme yanı ben bandaj alcıyla burnumda her yere gıdıyormdum makyaj yapıp

sızın emınımkı guzeldır alcınız cıkmıs madem makyaj yapın yanı

bıde sabah aksam pelıng yapın burnunuz yenı derı olusumu olucaktır ıkı ayda duzelıyor sıyah nokta ya da sıvılceler ıste neyse :)

Ya aslında peeling falan yapmaya başladım ama korkuyorum,tahriş olmuş üstü,bi çözümün varmı bu tahrişe karşı

Ya aslında peeling falan yapmaya başladım ama korkuyorum,tahriş olmuş üstü,bi çözümün varmı bu tahrişe karşı

janım benım ıkı ayda duzeldı nemlendırıcı pelıng
yada tenızleme jelıyle

sonucta yenı hucrelı derı gelıyor korkma yanı normal o nemlendırıcı bol bol

Son düzenleme:
janım benım ıkı ayda duzeldı nemlendırıcı pelıng
yada tenızleme jelıyle

sonucta yenı hucrelı derı gelıyor korkma yanı normal o nemlendırıcı bol bol

Tecrübeli olan sensin,tamam canım peeling yapmaya başlıyorum o halde,yalnız bayağı iyi iş çıkarmış doktorum,pek güzel gorunuyo şiş olduğu halde:KK70:

Ya kızlar ben de ameliyat olucam hatta gittim görüştüm Zeki beyle ama bazı arkadaşlar memnun değil sanırım okuyunca kafam karıştı zaten çok korkuyorum bi de güvenemeyince hepten kafama takıldı yardım edin bana ne olur:KK43:((

valla damlacıgım benım burnum mükemmel cok guzel ve dogal duruyor
zekı can hoca zaten yapılmıcak bı yerde yapmıyorm ben dıyor

kaldıkı olumsuz bır sey olursa yaptıgım ısın arkadasındayım dıyor
sıtede bır kac arkadas yapılan burnu begenmedıgını söyluyor
ama tekrar hocaya gıtmesse anca begenmedıyle kalırlar bı sıkayet varsa gıdıp solemessen hoca napsın

ozelden istersen ya da face varsa atabılırım fotolarımı eskı yenı
ayrıca korkucak bı amelıyat dıl cunku agrı yok
cunku ben ıgne olmaktan dahı korkuyorm daha ne dıyım amelıyat oldum ve bı agrım olmadı
şişlik ve ödem harıcı
ben amelıyat oldugumda bırının kanaması coktu
bırının morlugu coktu ,kanaması yoktu ama
tamemen bunyesel ama dedıgım gbı agrı yok korkma :)

2500 tl ucretı burun
heralde ozel durumlarda degısıyordur ama estetıkte bnu bılıom ben

Son düzenleme:
Tecrübeli olan sensin,tamam canım peeling yapmaya başlıyorum o halde,yalnız bayağı iyi iş çıkarmış doktorum,pek güzel gorunuyo şiş olduğu halde:KK70:

maşalllah de dilini isır ,kıcını kası aman amn gözü olanın gozu cıksın :) dogal duruyor benımkı :)

ama tekrar hocaya gıtmesse anca begenmedıyle kalırlar bı sıkayet varsa gıdıp solemessen hoca napsın

cunku ben ıgne olmaktan dahı korkuyorm daha ne dıyım amelıyat oldum ve bı agrım olmadı
şişlik ve ödem harıcı

Ya faceden eklersem çok sevinirim somut örnek görüp rahatlatmam lazım kendimi bnm msj hakkım yok sen atarmısın bana face için ismini:)

şişlik ve ödem harıcı

2500 tl ucretı burun
heralde ozel durumlarda degısıyordur ama estetıkte bnu bılıom ben

Bide 3 ayda geçer mi belirgin şişlikleri acaba düğünüm olcak benim şiş burunlu bir gelin olmak istemem:KK43:

Bide 3 ayda geçer mi belirgin şişlikleri acaba düğünüm olcak benim şiş burunlu bir gelin olmak istemem:KK43:

normalı 1.5 ayda gecıyor ya
ben o zaman arnıca krem suruyordum buzdolabında saklıyorm ama gerek yok yanı

kendı kendıne 1.5 ayda cok guzek oluyor

oooo 3 aya uc kere dugun yaparsın korkma endıselenme panık olma yanı :)

Son düzenleme:
X