Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Ben teşekkür ederim .
Burun ve göğüs aynı gün oldum zaten iki kere narkoz alıp hastaneye yatamazdım psikolojik olarak daha kaldıramazdımda.
Burnumdan yana herhangi bir ağrım olmadı.
Ameliyat sonrası zaten doktorum Zeki hoca kapsül oluşmaması için bol bol masaj yap dedi kapsülü engellemek için yan yatmak bile göğsünüz için masaj dedi belirli zaman aralıklarıyla elinle kontrol et dedi .Zeki hoca ameliyat yaptığımda kontrole geldiğnizde
genel olarak senede bir mamağrafi çektirin dedi.Kontrole gittiğim de oda çevresel parmak ucuyla baktı genelde bakıyoruz mamağrafi ile dedi ama ben bir şey göremedim zaten yaşınız gereği derin gergin dedi ama istiyorsan bakalım benim fikrime gerek yok risk göremedim dedi boşuna radyosyon alma dedi mamagrafi çektirdim sevkle gönderdi , heralde bir daha çektirmem elimle onun gibi muane ederim diye düşünüyorum.

Burun ameliyatımda gelince zaten benım burnum çok güzeldi sadece minicik bir kemer vardı o alındı o kadar
Eki Görüntüle 988167

Yüklendi sanırım

Sizin burnunuz yüzünüz güzel gibi duruyor .Gerçi kişi kendini iyi hissetmeği zaman etraftakilerin ne dediğnin hiç önemi yok.

Bahsedilen volkan tayfur muayene ücreti almıyor şuan daha önce nasıldı bilmiyorum. Ve muayene ücreti almayan çok dr var araştırmanı öneririm zeki bey tek değil yani ..

Volkan tayfur'un asistanı ile görüşmüştüm de doğrudur tam bilmiyorum. Zaten estetik yani bu sıkıntılı bir konu. Aklımda soru işareti kalmaması için sürekli araştırıyorum ancak görüşme fırsatım olmuyor pek vaktim olmadığı için. Yine de teşekkürler

Ben zeki can gidene kadar pek çok doktorla görüştüm sizde görüşün maddi olarak da manevi bakımdanda en içinize sinen deneyim olsun benim açimdan zeki hoca oldu.

Gazide bir doktor seyhan beye ücret ödedim sadece göğüsüme 9 bin tl istedi siz düşünün ön görüşmede 300 tl munae ücrette ödedim.
Volkan tayfur da öle 250 ücret aldı önden sonuçta bazı doktorlar benim zamanımı çalıyor vaktimi alıyor deyip hoca olduklarından ücret alması doğal proflar 300-500 arası alıyor .

sonucta ben hem burun hem mem olucam 15 bini buluyordu Gaziosmanpaşada bir çok estetikçi 10 bin tl ye sadece göğüsünüz tutar dedi .Bir de yani zeki can iyi yaptı iyi de oLdu
2500+4500 cidden memenunum ben. aklınızda olan tüm drlarla görüşün derim maddi olanıgınız varsa ön görüşme ücreti almayanlarlada dedıgım gibi görüşün ben Zeki beyden memnun kaldım diğerlerinizi bilemem iyikide olmuşum diyorum.

üste yorumum;
Bende zaten hepsiyle görüşün dedim olduğum hoca haricinde hacettepe ,ankara tıp ,gazi de bazı doktorlar muane ucreti alıyorlar almıyor iyi araştırınız .

Son düzenleme:
Volkan tayfur'un asistanı ile görüşmüştüm de doğrudur tam bilmiyorum. Zaten estetik yani bu sıkıntılı bir konu. Aklımda soru işareti kalmaması için sürekli araştırıyorum ancak görüşme fırsatım olmuyor pek vaktim olmadığı için. Yine de teşekkürler

Eğer olucaksanız ben kendi fikrim ve olduğum doktora gelene kadar ki durumum be macera dolu olan şeyi annattım durum budur
menuniyetimde kendi açımdan ortada , diğerlerinin ne dediği bilemem pek önemsemiyorum . Sitede hastalar kimi doktorların yaptığı eserleri beğenirken kimide şikayetini söyler , aklınıza yatan tüm doktorlarla görüşün diyorum kendimce !

iyi araştırın tekrar geçmiş olsun .

Sizin burnunuz yüzünüz güzel gibi duruyor .Gerçi kişi kendini iyi hissetmeği zaman etraftakilerin ne dediğnin hiç önemi yok.

Açık konuşmak gerekirse herkez bana olma dedi ne greği var gibi çok diyen arkadaşım oldu .İnsanların ne dediği benim için pek anlam ifade etmiyor çünkü en yakınımda olanlar yapma etme ,canına yazık dediler gerçektende ben mutlu değildim insanların ne dediği hiç önemsemedim. Her zaman sonuç önemlidir kendi nazarımda

Eğer olucaksanız ben kendi fikrim ve olduğum doktora gelene kadar ki durumum be macera dolu olan şeyi annattım durum budur
menuniyetimde kendi açımdan ortada , diğerlerinin ne dediği bilemem pek önemsemiyorum . Sitede hastalar kimi doktorların yaptığı eserleri beğenirken kimide şikayetini söyler , aklınıza yatan tüm doktorlarla görüşün diyorum kendimce !

iyi araştırın tekrar geçmiş olsun .

Yok zaten size bir şey söylemedim lütfen yanlış anlama olmasın.
İlgilendiğiniz için tüm samimiyetimle teşekkür ediyorum

Sağol canım bende heycanla beklıyorum ucunu yapısı çok güzel duruşunu sevdim.
gamzeee güzel olmuş burnun canım beğendim faceden ekleyebilirmym seni konuşalım bende olucam ameliyat yardımcı olursun bana özelden face adresini atarmsn canm benm özelden mesaj atma hakkım yok maalesef :KK43:

merve sızdemı burnunuzdamı estetık olmak ıstyyorsunuz:KK52:
evet canım bende estetik olucam benim burnumda kıkırdak yamukluğu var önceden ikikere kbbciye basit amelyt oldum azcık kıkırdak aldılar rahat nefes alabileyim diye ama iice kötü oldum burnum ortadn çöktü iice ymuldu ve sanırım geniz etlerimdede sorun var ne zamandır doktor araştryrm korkuyorum çok riskli benm amelytm

gamzeee güzel olmuş burnun canım beğendim faceden ekleyebilirmym seni konuşalım bende olucam ameliyat yardımcı olursun bana özelden face adresini atarmsn canm benm özelden mesaj atma hakkım yok maalesef :KK43:

Çok teşekkür ederim merve bende çok beğendim mail adresiniz var ise gönderebilirim . İyi günler mervecim

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim merve bende çok beğendim mail adresiniz var ise gönderebilirim . İyi günler mervecim

rica ederim canım senin beğenmen önemli olan zaten çok sevindm inş sorunsuz uzun yıllar kullanırsın burnunu merveakkas4@outlook.com özelden yazamadığım için buradan yazmak zorunda kaldım konuşalım canm oradan iyi günler

Kizlar bn de gorustum zeki beyle mart sonu burun ameliyati olucam buyuk ihtimalle ameliyat oncesi hangi tetkikleri yapiyorlar bni kan ve hastane tutuo da nasil yapicam bilmiorum:KK43:

X