Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Ben teşekkür ederim .
Burun ve göğüs aynı gün oldum zaten iki kere narkoz alıp hastaneye yatamazdım psikolojik olarak daha kaldıramazdımda.
Burnumdan yana herhangi bir ağrım olmadı.
Ameliyat sonrası zaten doktorum Zeki hoca kapsül oluşmaması için bol bol masaj yap dedi kapsülü engellemek için yan yatmak bile göğsünüz için masaj dedi belirli zaman aralıklarıyla elinle kontrol et dedi .Zeki hoca ameliyat yaptığımda kontrole geldiğnizde
genel olarak senede bir mamağrafi çektirin dedi.Kontrole gittiğim de oda çevresel parmak ucuyla baktı genelde bakıyoruz mamağrafi ile dedi ama ben bir şey göremedim zaten yaşınız gereği derin gergin dedi ama istiyorsan bakalım benim fikrime gerek yok risk göremedim dedi boşuna radyosyon alma dedi mamagrafi çektirdim sevkle gönderdi , heralde bir daha çektirmem elimle onun gibi muane ederim diye düşünüyorum.

Burun ameliyatımda gelince zaten benım burnum çok güzeldi sadece minicik bir kemer vardı o alındı o kadar

Yüklendi sanırım

Mobil kurbanıyım, iki kere alıntı yapmışım :/

Son düzenleme:

Ya o küçük kemer bende de var. Burnumun ucu falan gayet güzel ama biraz kemer var.
Burun ucuyla oynama olmadığı için burun elastikiyeti duruyor mu ? Yoksa sert mi ?

Ya o küçük kemer bende de var. Burnumun ucu falan gayet güzel ama biraz kemer var.
Burun ucuyla oynama olmadığı için burun elastikiyeti duruyor mu ? Yoksa sert mi ?

Burun ucuma dokunulmadı çünkü hissediyorum kemer vadi hafif bir kavis yapıldı o kadar şekli çok güzel duruşu ben çok seviyorum

Burun ucuma dokunulmadı çünkü hissediyorum kemer vadi hafif bir kavis yapıldı o kadar şekli çok güzel duruşu ben çok seviyorum

Eki Görüntüle 988249

Gerçekten çok hoş duruyor. Ama beni asıl endişelendiren elastikiyet. Onun cevabını tam alamadım da acaba burnunuzun ucu eski yumuşaklığında mı ?
Bir de çok morluk, şişme oldu mu ?

Gerçekten çok hoş duruyor. Ama beni asıl endişelendiren elastikiyet. Onun cevabını tam alamadım da acaba burnunuzun ucu eski yumuşaklığında mı ?
Bir de çok morluk, şişme oldu mu ?

Öyle aman aman bir şişme morarma olmadı kırma ya da vb bir işlem olmadı bende
Zeki Can bey bence yapısına ve burun ucuna dokunmadan yapalım demişti ameliyat olur olmazsınız size bağlı
burada burun ucum kendi burun ucum o kısımda oynama olmadı eskiden neyse dokunduğumda hala aynı tabi hafif kalkık kemerin gittiği kemikli yapı olduğu yerler ser sağ ve soluma döndüp yattığımda her hangi bir gevşeklik hissetmiyorum ama eskiden olduğu gbi de degil oda ayrı bir durum bir de artık bir sene olduğudan dolayı artık güğüsüm ve burnum oturdu güzel oldu kimse anlamıyor o benim burnum

Sizin nasıl bir sorununuz var .?

Son düzenleme:

Büyük geçmiş olsun annattıklarınızdan ben bile ürperdim ameliyat günü ben olsam o durumda kalkmazdım.Bende 2500 tl ücrete burnumu yaptırdım benim burnum da çok güzel daha ucunu görüyorum mutluyum haftaya alçım alınsın daha mutlu olucağım.

Buda benim bir haftalık burnum 9 gün oldu hafta içide alçım alınıcak inşallah.

Son düzenleme:

Açıklamanız için teşekkürler.
Tek sorunum kemer. Burnumun ucu güzel yani tabi doktor ne söyler bilmiyorum ama bence burnumun ucuna herhangi bir işlem yapılmasına gerek yok. Sadece biraz kemer var onun törpülenmesini istiyorum ama işte burun sanırım baya sert oluyormuş o yüzden biraz endişeliyim. Kapalı ameliyat düşünmüştüm, zühtü bey bu konuda başarılıymış ancak biraz pahalı. Zeki beye ameliyat olmayı düşünüyorum da ah şu elastikiyet

Benim burnum da ağrı sızı olmadı törpüleme olduğu için slıkon ağrısı çektim üç gün zaten sonra dışarı çıktım burun ameliyatı oldum mu hissetmedim bile
Ben bir de baya doktor araştırdım görüştüm zeki beyi bulana kadar baya doktor aradım ön görüşme ücretleri ödedim.Sonuç olarak burnum tam istediğim gibi oldu göğsümde hiç bir şikayetim yok memnunum çok güzel oldum . Hepsiyle görüşün aklınızdaki doktorların Zeki bey bana güven verdi yaptığı meme operasyonlarını gösterdi burun da bir kaç tane gördüm cidden çok mutluyum bir pişmanlığm olmadı çok şükür . Zeki hocayla ve diğer aklınızdaki kişilerle görüşün Ön görüşme ücreti ödemedim bahsettiğniz doktor zühtü bey almıyorsa onlada görüşün aklınıza biri yatacaktır.

Burnunuz çok güzel ve doğal duruyor gerçekten. Memnun olmanıza sevindim, zaten karar vermek çok zor oluyor ama ne güzel siz mutlu ve memnunsunuz.
O kadar kısa sürede atlatabiliyorsa gerçekten harika. Sanırım zeki beye olacağım.
Çok teşekkür ederim

Ben zeki can gidene kadar pek çok doktorla görüştüm sizde görüşün maddi olarak da manevi bakımdanda en içinize sinen deneyim olsun benim açimdan zeki hoca oldu.

Gazide bir doktor seyhan beye ücret ödedim sadece göğüsüme 9 bin tl istedi siz düşünün ön görüşmede 300 tl munae ücrette ödedim.
Volkan tayfur da öle 250 ücret aldı önden sonuçta bazı doktorlar benim zamanımı çalıyor vaktimi alıyor deyip hoca olduklarından ücret alması doğal proflar 300-500 arası alıyor .

sonucta ben hem burun hem mem olucam 15 bini buluyordu Gaziosmanpaşada bir çok estetikçi 10 bin tl ye sadece göğüsünüz tutar dedi .Bir de yani zeki can iyi yaptı iyi de oLdu
2500+4500 cidden memenunum ben. aklınızda olan tüm drlarla görüşün derim maddi olanıgınız varsa ön görüşme ücreti almayanlarlada dedıgım gibi görüşün ben Zeki beyden memnun kaldım diğerlerinizi bilemem iyikide olmuşum diyorum.

Son düzenleme:

Ohoo uçmuş bu doktorlar, o fiyatlar ne öyle. Benim zaten henüz ekonomik bağımsızlığım yok biraz sabredebilsem kendim halledeceğim de işte psikolojik olarak etkiliyor insanı,artık ameliyat olmak istiyorum
Görüşmek istedğim birkaç doktor var ama zaten genel bir fikir oluştu, en yakın zeki bey.
Bir şey daha soracağım ödemeyi nasıl yaptınız

Yani uçmak değilde herkez konumuna göre ücret istiyor volkan tayfur özelde yapıyor.
seyhan bey hastane bünyesinde oda ama ücret alıyor baya oda

Zeki bey görüşmeye gittiğim de ne para istedi üstelik prof olmasına rağmen almadı , ödemeyi de ameliyat olduğunuz gün ödeme yapabilirsiniz demişti elden eşim ameliyat olduğum gün ameliyat bitinde odasına inip verdi .

Son düzenleme:

hangi hastanede olursa olsun devlet bünyesinde bıçak parası elden veriliyor. amelıyat olmadan önce veya oldugun gün bu genel cerahıde fılan da böyle başka bölümlerdede

Elbette öyle ama 9, 10 bin TL fazla kaçıyor bence.

Anladım. Yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler umarım kısa zamanda karar verebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…