Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Gamze hanım geçmiş olsunnnn ıkı uc gun daaaa dayan da cıkacak az kaldı ıkı güne cıkarırlar zaten ondan sonra hayat boyu uyursun alcınız ne zaman cıkıcak

Gamze hanım geçmiş olsunnnn ıkı uc gun daaaa dayan da cıkacak az kaldı ıkı güne cıkarırlar zaten ondan sonra hayat boyu uyursun alcınız ne zaman cıkıcak

Alçım haftaya perşemeye kontrole bir daha gidiceğim yarın tamponlarım alınıcak moral olarak çok yüksek seviyede özgüvenim ve saglığım çok şükür çok mutluyum muradıma erdim ,burnum da ağrım yoktu morarmam tek sıkıntım atel bide sızıntılı kanamam ama ilk zamana göre kanamam durdu yarın tamponlarım çıkınca foto çekerim .İyi akşamlar

Gamzecim nasılsınız , nefes alma durumun nasıl burnunun fotosunu gördüm gayet güzel istediğin gibi olamasına çok sevindim , tamponların bügün alınıcatı ne yaptınız?

kendiniz aynaya baktığınızda mutlu değilseniz cuma ertelersiniz haftaya cuma gene üzülürsünüz çünkü o burunla yaşamak zorunda kalırsınız.

Selam gemze tekrar geçmiş olsun,
Fotoğraf koyacaktın hani.. :) Ve lütfen daha net fotoğraflar ekle.. Çünkü eski koyduğun fotoğrafta pek bişey anlaşılmıyor. Eski yeni karşılaştırması yapalım bu tam oturmamış halinde bile.. :)

Gamzecim nasılsınız , nefes alma durumun nasıl burnunun fotosunu gördüm gayet güzel istediğin gibi olamasına çok sevindim , tamponların bügün alınıcatı ne yaptınız?

Günaydın canım tamponlarım çok şükür alındı gayet iyiyim haftaya alcım alıngında çok daha iyi olucağım burnumun şeklini ve durunu çok beğendim sana mail attım beğenmene çok sevindim . Haftaya alçım alınıcak sonraki zaman pazartesiye de işe başlayacağım çok şükür morarmadım benim operasyon farklı olduğu için kanamam iki gün çok oldu sonra sızıntı kanamaya döndü ve durdu.Bu hafta çok iyiyim ilaçlarım haftaya biter daha iyi olurum diye düşünüyorum

.

Eklentiler

• $image.jpg
    3,3 KB · Görüntüleme: 88
Son düzenleme:

Yüklendimi fotoğraflar telefondan üzerine tıkladığımda açamıyorum ben.

Gamzecim biraz daha dayan bir hafta kalmış bak ondan sonra düzeliceksiniz .Gayet doğal ve hoş duruyor çok beğendim zaten isteğin gibi olması bence önemli olan .

Nebil bozdağ ankarada bir aile dostumuz sayesinde gittim meme ve burun ameliyatı olmak için eski rumuzumdan çoğunuza yazdım görüşmede ön görüşme ücreti arkadaşım sayesinde ödemedim tunalıdaki kiliğine gittim içeriisi kadınlar doluydu görüşme için bekleyen
nebil bey gayet her şeyi açıkladı net , ama aklıma yatmayan birşeyler vardı.( bir de yanında çalışan bir asistanı vardı nebil beyle görüşmem sonrası beni annemi ve asıstanı ıceri girdik onun da göğsü silikonluydu her yeri burnu yanakları agzı yüzü vs) bak dedi böyle göğüslerin olsun istemezmisin dedi bende o anın gazıyla görünce karar verdim .
Ameliyat için gün aldım bir ay önceden ameliyat günü geldi sabahında fotoğraf çekmek için asıstanlar foto çekerken beni öncesi sonrası yapıyorlar
hoca o sırada geldi meme için çizgili kalemle çizim yapıyor eşitlemek için

baktım aman allahım eğik yamuk orda anladım bilerek yaptı bunu elim ayağım titremeye başladı
odaya geri geldim sıramı bekledim odada odanın banyasona girdim ve aynada baktım bildiğin yamuktu ben dedim vazgeciyorum kendımıde hazır hıssemıyorum dedım ve vazgectimmmmmm nasıl olur korkma korkacak bir şey yok diye teskin etti biz amelıyatta düzeltiyoruz vs dedi ama ben inanmadım adam bildiğin yamuk çizdi ve tekrar amelyat olabilcek maddi durumum yoktu zar zor biriktirdim paramı !

bende aldıği 4.500 tl den aracı olan arkadasım görüşme sırasında ön görüşme ücreti almadım 500 tl kesicem dedi bizde niye siz profmusunuz dedik 250 kesti Proflar çünkü 500 alıyor böylece bir kazadan kurtuldum Nebil Bozdağ kesinlikle önermiyorum ameliyat olanlarada geçmiş olsun diliyorum. Hayatımda verdiğim en doğru karar ameliyattan vazgeçmek oldu,,,,,

Sonuç olarak 17 yaşımdan beri ameliyata karar verdim ama para da az uz değil her ay ayırdığığım biriktirdiğim parayla olucaktım .Bu sefer başka doktor tavsiye üzerine giderek zeki bey ile tanışma fırsatını yakaladım.

Ameliyata karar vermek öncelikle kişinin kendini cidden hazır hissetmesi ile alakalıdır her zamanda buna inanmışimdir bazı erkekler eşlerini zorla meme büyütmek için ameliyat konusunda zorluyorlar bunu duymustum. Eşim sağolsun hiç bir şey demedi yaptır yaptırma gibi zeki can hocaya daha önceki durumlarımı annattım
ilk olarak soru da "siz kendınızı hazır hissediyormusunuz demesi oldu...

Özgüveni çok yüksek bir doktor ,hasta trafiği yogun , ılk goruşmeye gıttığımde hastalarıyla karşılaştım kı zaten karşılaşmama durunumuz yok oda ayrı mevzu , herkesten cok olumlu yorumlar aldım kapı önünde......asistanlarını aradı yukarıya çıktık , sonrasında üst kata cıktık yaptıgı o guzel ve dolgun goguslerı gordum mutıs duruyorlardı hayal ettıgım gibiydi , burun da zaten minicik kemerim vardi oda törpü olucak ucuna dokunulmuyacaktı.

10 şubat 2013 'te amelıyatım gercekleştı..

ilk gün ayıldığımda kendime geldim diren takılıydı 300 cc yapıldı asıstanlar her saat geldıler kontrol doktorum da aynı sekılde

cok gergın kocaman göğüslerim oldu biliyorum hissedıyordum,agrılı oldu iki gün hastanede yattım amelyat sonrası amelyat bez sütyen taktım sıkı bir sütyendi
dört gün yattım sonra gezdim tozdum 10 gun oldu masaj cok onemli sag sola yatmakta bir nevi masajdı
her gun batıcon ve kremle pansuman yaptım sabah aksam doktor bey gorunce ınanamadı cok cabuk ılestı kontroller vs derken artık dantelli bez sütyenler alıyorm senede mamagrafı cektırıyorum .
bu ay tam bir sene oldu cok mutluyum her şey çok güzel ve çok olumlu senede bir mamagrafı vs burnumda çok güzel tabi :)

Ankara üniversitesi Tıp Fakültesi
Prof.Dr Zeki CAN a bu nedenle doktorum ve ekıbıne sonsuz teşekkurler.

Herhangi bir ön görüşmede ücret ödemedim hiç bir şekilde ,randevu ile hasta bakıyor doktor bey, 4.500+2500 (meme ve burun)ameliyat oldum.

Çok zor sıkıntılı durumu son anda atlatmıssınız büyük geçmiş olsun size cidden çok üzüldüm amelyat masasından dönmek cidden bi hasta için zor bi durum , şuanki durumunuza helede mutlu olmanıza da çok sevindim .

Çok geçmiş olsun.. Eski rumuzunuz neydi acaba? Burun ve göğüs ameliyatı aynı günde mi yapıldınız ve senede bir mamagrafi demişsiniz zaten daha bir sene olmuş.. Kaç defa çektirdiniz ki?
Ayrıca burnunuzu bi görsek iyi olurdu hani?
Teşekkürler..

Evet ben de çok mutluyum teşekkür ederim helin hanım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…