Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

ayy canım cok sevındım darısı benım basıma artık ne dıyım ıns istedıgınız gıbı bır sonuc cıkar bıde n kadar ıstedı zekı can bey :) bende kararsıızım

Zeki can hoca ile 2500 tl annaştık ve çok sorunlu yamuk ve kemerli burnum için yarın sabah inşallah ameliyatım olucak heyecanla bekliyorum .

Son düzenleme:

Esmer hanım çok hoş duruyor kendi burnunuzmuş gibi çok sevindim sizin adınıza iyi akşamlar .

[video=youtube;Az-yiVcXSTk]http://www.youtube.com/watch?v=Az-yiVcXSTk[/video]

iyiki izlemişim bu vıdeodan sonra tam karar verdım

Bu video karar kılmamda çok etkili ve açik net ifade etti en kısa sürede hocaya olmasanız dahi görüşüp fikir edinmeniz dileği ile iyi akşamlar

sizce burnum küçülecek midir şişlerden mi bu kadar büyük duruyo yüzüm zayıf olduğu için bugün sabahtan beri o kadar gözüme batıyor ki mutsuz oldum keşke kavis isteseydim azıcık diye düşünmeye başladım:2:

benim da 6 ayım doldu küççük fındık burnum yeni küçüldü mucize bekleme zaman ver kendine masaj yap bastırarak canını acıtıcak ama bastırarak şart düzenli .

benim da 6 ayım doldu küççük fındık burnum yeni küçüldü mucize bekleme zaman ver kendine masaj yap bastırarak canını acıtıcak ama bastırarak şart düzenli .

gunde 3 kez yapsam bi sorun olmaz heralde bide burun kökündeki kemiğim öyle sert kii taş resmen ya sonradan duzelecektir demi o

Merhaba sevgili arkadaşlarım bugün hastaneden çıktım anca yazabiyorum.Daha önce hastası olmuş arkadaşlarım ve tanıdıklarımın tavsiyesi üzere tanıştım Prof. Dr.Zeki Can hoca dün sabah ameliyat ile sorunum çözüldü önden şuan burnum kalkık ucu çok güzel duruyor kemer gitmiş burun deliklerim eşitlenmiş çok beğendim çok güzel oldu algılayabiliyorum duruşuda öyle çok mutluyum alttan baktığımda yamuklukta gitmiş ve bana ait benim burnummuş gibi doğal duruyor.Herhangi bir ağrım yok yüzümde morarma da olmadı yüzüm şiş ve sanki sersemsi bir ağırlık var yanaklarım da hissetiğim bir o var bir de ilaçlar uykumu yapıyor nedir uyuyorum annem giller kv hep sıvı şeyler içiriyorlar dudak kuruluğum dün çok vardı bugün düzeldi yüzümde morarmam olmadı kanamam oluyor gece boyu asistan ve hemşireler sürekli kontrol edildim sabahta hocam sağolsun geldi şuanki halimden çok memnunum hoca cidden hastalarıyla çok güzel ilgileniyor olması benim ona olan güvenimi bir kez daha daha da güçlendirdi ve gerçekten doğru karar verdiğimi anladım iyikide olmuşum .Bunları sizinle paylaşıyorum çünkü yüzünüze yapılacak olan cerahi müdahele çok önemlidir. Ömrünüzün sonuna kadar aynaya bakıp o yüzü göreceksiniz .Eğer sizin de benim gibi bir sorununuz varsa ve ameliyat olmanız gerekiyorsa Prof Dr Zeki CAN hocayı tavsiye ediyorum. Son olarak ameliyat olduğum hastanenin çalışanlarına ve Doktorum’ a tüm emekleri için gönülden teşekkür ediyorum…( En kısa zaman da fotoğraflarımı yükleyeceğim) yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim hepinize de iyi akşamlar

Son düzenleme:

ayyyyy çok mutlu oldum amelyatının ıstedıgın gebı fgeçmesine ucundan zaten az cok burnun bellidir enn kısa zamanda yükle fotonu ılaclarını ıc bıtır hepsını bır kac gun narkozdan belkı uyku olabılır ıkı uc gune duzelırsın bende de kanamam az morlugum cok oldu

Son düzenleme:

çoooook büyük geçmiş olsun canım bi an önceee iyileşmenn dileğiylee asıl beklemesi zor süreç başladı senin içinn :) fotograflarını ve iyi haberlerini bekliyoruz

Morarmam çok yok , burun kenarlarıma krem ve suyla temizlemeye gayret ediyorum öneriniz var mi ?

Bir de yanaklarımda ağırlık var uyku da yok kaç gündür sağ sola dönemiyorum aralıklı uyandığım içün sersem gibiyim dümdüz yatıyorum , hoca tamponlar çıkana kadar iki yastık ile düz yat dedi sonrasında bir şey olmayacağını söyledi .

kızlar Zeki Can dan nasıl randevu aldınız nasıl görüştünüzz ben internetten almaya çaliştim ama alamadım bana biraz bilgi verirmisinizz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…