Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

tam canım cevap verdın ıcın cok sagol cok tsekkur ederım yarın arkadasıma solıcem yurt dısında yasadı ıcın ((

yan yat yanı bısı olmaz korkma sag sol tam yatmasanda yan donebılırsın

Son düzenleme:
Kizlar burnunuzun tuhf ysni sis oldugunu tanimadiginiz insanlar tarafindan goze batmamasi kac gun.veya ayinizi aldi??? Benim cok.yakin arkadasimin dugunu var gittigimde ama cok korkuyorum yaninda olamicam ameliyat yuzunden diye

Kizlar burnunuzun tuhf ysni sis oldugunu tanimadiginiz insanlar tarafindan goze batmamasi kac gun.veya ayinizi aldi??? Benim cok.yakin arkadasimin dugunu var gittigimde ama cok korkuyorum yaninda olamicam ameliyat yuzunden diye

canım düğün ay sonu degılmıydı her gün ara ara buz koy gene zaten alcın 10 gun mü ne alınıyordu ondan sonra makyaj yapabılrısın uzulme yani

esmerin morlukları gectı gececek acele etme sabırlı ol :) korkma

benimde ameliyattan 10 gün sonra falan bi arkadaşımın nişanı vardı fakat ben gidemedim. çünkü hem yüzüm şiş hem burun şiş hemde sol gözüm baya kanlıydı

Merve canım burdan bakabilirsin .

canom makyaj yap fondetoen kpatıyor kımse anlamaz bıle :)))))

dün dershaneye giderken yaptım canım ama hiç haberi olmayan erkek hoca bile anladı hadi bayan anlasa anlarımda erkekler bile fark etti :) benim alçıdan sanırsam cok fazla mor gözlerime doğru filanda mor olunca kapanmadı.

Candy hanım perşembe sabah olucam ben burun ameliyatımı heycanla çantamı hazırladım bekliyorum tatlı telaşı .

ayy canım cok sevındım darısı benım basıma artık ne dıyım ıns istedıgınız gıbı bır sonuc cıkar bıde n kadar ıstedı zekı can bey :) bende kararsıızım

ayy canım cok sevındım darısı benım basıma artık ne dıyım ıns istedıgınız gıbı bır sonuc cıkar bıde n kadar ıstedı zekı can bey :) bende kararsıızım

Canimm hic kararsiz olma ben bile cok memnunumm allaha sukur. Gecen hafta persembe gunu oldum ameliyatimi yatmadan taburcu edildim morluklarim suanda cok az kaldi ama yuzum hala sis tabiyki nede olsa okadar operasyon gecirio tam orta yerinden:).
Ben hollandadan geldim bu ameliyat icin ve cok memnun kaldim hoca 2500 istiyo turkvatandasiysan ve sgkliysan( herhangi baska sigortada olabilir sanirim) sonracima birde ilaclari kendin oduyosun baskada birsey yok hoca okadar tatli okadar iyi bir insanki anlatamam.. bence gorus inan hemn kendini hocama teslim etceksin canimm allah yardimcin olsunn

ameliyat sonrası 1o. alçının çıktığı gün öncsi ve sonrası yaptım kızlar.
burun ucum cok şiş iniceğini söyledi ve gün günde farkedebiliyorum bende.
tamamen doğal olsun istemiştim kavis yada kalkıklık istemedim belirteyimde.

Eklentiler

• $IMG_20140210_213452.jpg
    16,1 KB · Görüntüleme: 97
  • $IMG_8914 - Kopya.JPG
    25,1 KB · Görüntüleme: 93
Son düzenleme:

çok doğal olmuş gecöiş olsun hadi bunlar :) güzel olmus tü tüt tü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…