Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

siz naptınız gamze tahlillerini verdin mi son dumrununuz ne oldu karşılasamıyorus ne zamandır :/ en son canata hazırlıyodun :)

Her hangi problem yok çok şükür cuma günü öğleden sonra tahlil , kan , ekg ,rötgen çekilip aneztezi uzmanıyla görüştüm sağolsun hiç beklemeden aneztezi hariç hemen bitti. Perşembe amelyatım olucak bekliyorum .İlginiz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

asistanlar nasil bir burun istiyosun diye sormuyorlar. sormalarida cok sacma bence sanki onlar mi yapcak ameliyati. sonucta hocayla konusuyosunuz nasil bi burun istediginizi

Son düzenleme:

canim atelden duz cikti benim burun ama sonradan daha fazla şiştigi için size yamuk gibi gelebilir fakat şişler indikten sonra düzeliyor merak etmeyin

asistanlar nasil bir burun istiyosun diye sormuyorlar. sormalarida cok sacma bence sanki onlar mi yapcak ameliyati. sonucta hocayla konusuyosunuz nasil bi burun istediginizi

tabiki asıstanlar yapmıyor ama sonuçta amelyattta asıstan ve dr giriyor yardımcı olmak ıcın

vallaa asıstan doktorlara fılan orda soledım ben dogal yapsılsın dıye :)))))) sonrada amelyat asansorunden zeki hoca gelmiştı uyudum

Zeki hocanın ameliyatını asistanlar mı yapıyorrrrrrrrr??? Eğer öyleyse şu dk elerimmm.. :O

hayır asistanlar ve doktorlar uc ekıp bırlıkte girdi asistanlar yapıyor demedim fark ettiyseniz uyumama yakın zeki hoca geldi dedim :)))ole bir şey mantıksızlık olabilir mi :))))))

siizin burnunuz eskiden daha mı düzdü eski fotonuzda düz duruyır amelyat olmadan öncede mi düzdü

bu halini bek çok beğendim ucu kalkıklıgnı

hayır asistanlar ve doktorlar uc ekıp bırlıkte girdi asistanlar yapıyor demedim fark ettiyseniz uyumama yakın zeki hoca geldi dedim :)))ole bir şey mantıksızlık olabilir mi :))))))

Üç ekibin birlikte girmesi ameliyatı sadece zeki beyin yaptığı anlamı çıkmaz.. Sonuçta orası Ankara Üniversitesi Tıp Fakultesi.. Çok şey biliyormuş gibi gülmenize de gerek yok..

Üç ekibin birlikte girmesi ameliyatı sadece zeki beyin yaptığı anlamı çıkmaz.. Sonuçta orası Ankara Üniversitesi Tıp Fakultesi.. Çok şey biliyormuş gibi gülmenize de gerek yok..

yok canım estarfullah çok şey bildiğimi asla düşünmüyorum asla böle birşey demem demedimde sonucta son kararı olursunuz olmazsınız siz karar vericeksiniz

benim orda bahsettim şey hiç bir doktor kaldiki prof konumunda birinden bahsediyoruz bunun için para da veriyoruz
hem ismini hem konumu riske atmaz benim demek isteğim buydu
ben amelyat olan biri olarak amelyatımda solumda iki hemşire doktor iki asistan ve bayılmaya yakın zeki beyi gördüğümü ifade ettim
yoksam yanliş anlasılmak ısstemıem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…