Hasbünellahü ve ni’mel vekil için en az 25 kişi

Konu nerelere geldi istemeyen okumasin arkadaslar isteyenlerle devam edelim Sealand musait oldugunda listeye bi elvativer canim gonul rizasiyla okuyacak olanlar kalsın içine sinmeyen şüphesi olan arkadaşlar var listeden düşelim de zaman kaybı olmasın.

diyanette çalışan arkadaşım var arayıp sorarım eve gidince eğer okunmuyorsa da zaten bilmediğimiz için okuduk o yüzden niyet belli içimizden kötü birşey gecirmedigimiz bilerek okumadigimiz belli. Eğer okunmuyorsa öğrenmiş olur ve tövbe ederiz neden içiniz rahatsız oldu ki. Daha netlestirmeden bile gruptan ayrilanlar olmuş. Çok şaşırdım doğrusu ben de adet donemindeyim ama içim rahat eğer okunmuyorsa da bilmiyordum tövbe eder bir daha da okumam. Nerden konu 3 harflilere geldi tövbe Allahım ya.

Şüphesi olan arkadaslar da bu konuyu bi araştırın lutfen burada ne yazilsa da ikna olmayacaksınız anlaşılan fikrine bilgisine guvendiginiz buyuklerinize hocalara 190 a filan sorun bi zahmet

Şüphesi olan arkadaslar da bu konuyu bi araştırın lutfen burada ne yazilsa da ikna olmayacaksınız anlaşılan fikrine bilgisine guvendiginiz buyuklerinize hocalara 190 a filan sorun bi zahmet
Benim hala şüphem yok ama arkadaşıma sorayım bir sırf buradaki arkadaşları belki doğru bilgilendiririm. Keşke araştırıp kesin sonucu bulup da ayrılma yoluna gitselerdi.

tamam canım Rabbim dualeını kabul etsin hakkını helal et dualrında bize de yer vermen dileği ile

KURALLAR
*Okuma süresi 3 gün kişi sayısına göre ,zamanında bildirim yapılmalı
*Her kişi için her okumada yaklaşık 2.800(Toplam: 70.000 herkes için ayrı ayrı )
*Listeden çıkmak yok yarı yolda bırakmak yok .
*Fazla okuyan olursa kumbara yaparız vaktinde bitiremeyen arkadaşlar alır.
*İsteyenler gerçek ismini yazdırabilir diğer arkadaşlarda namazlarında y ada müsait olduğunda hepimiz için dua eder.
LİSTE HALEN AÇIK

Sıkıntıdan kurtulmak için...” Hasbunâllâhu ve ni’mel vekîl
Anlamı:“Allah bize yeter,O ne güzel vekil”

Son okuma tarihi:07.01.2015 Kişi başı okuma sayısı 2.800

1 Sealand (SEDA)
2 G guzbahar
3 Z zencefiltarcin
4 yumiti
5 nisamelek (EDA)
6 ALYAKAREN
7 K kartanem2 (SULTAN)
8 B Beyazgul2 (MİYESE)
9 @darkgirl1906 (ÜLKÜ)
10 @Sukasidesi32 (TUBA)
11 braindamage
12 tubatesbih (TUBA)
13 eniseeeemmm
14 denizinmavisi (SELİN)
15 seieda
16 I Irmak-986 (YASEMİN)
17 azap_cicegi
18 @rude girl (GİZEM)
19 Buket_YmnY
20 H hmtsyma
21 @ozzge81
22 @poeticcry
23 ayseygt1453
24 @rasawatha
Kumbara:
Seda ın duası:Tez zamanda dünya da ve ahirette yüzünü güldürecek iffetli takva sahibi kötü alışkanlıkları olmayan çalışkan mutlu olacağı Allah ı unutmayacağı ve her zaman hatırlayacağı eş ve Allah yolunda yetiştireceği çocuklar amin

ÖNEMLİ DUYURU
KIZLAR O ZAMAN İÇİMİZE SİNMESİ AÇISINDAN ADETLİLER ÇEKMESİN MAZERETİNİ SÖYLESİN O DÖNEMDE DİĞER ARKADAŞLAR YARDIM ETSİN
ADETLİLER ÇEKMESİN BİR ARKADAŞIMA SORDUM DUA NİYETİNE OKUNUR DEDİ AMA AYET OLDUĞU İÇİN ZORUNLU HALLERDE OKUNUR AMA ABDESTLİ İKEN OKUNMASI DAHA EFDAL DEDİ O YÜZDEN MAZERETLİ OLNALAR SÖYLESİN AMA LİSTEDEN ÇIKMASIN ADET BİTİNCE DEVAM EDER

1 Sealand (SEDA)
2 G guzbahar
3 Z zencefiltarcin
4 yumiti
5 nisamelek (EDA)
6 ALYAKAREN
7 K kartanem2 (SULTAN)
8 B Beyazgul2 (MİYESE)
9 @darkgirl1906 (ÜLKÜ)
10 @Sukasidesi32 (TUBA)
11 braindamage
12 tubatesbih (TUBA)
13 eniseeeemmm
14 denizinmavisi (SELİN)
15 seieda
16 I Irmak-986 (YASEMİN)
17 azap_cicegi
18 @rude girl (GİZEM)
19 Buket_YmnY
20 H hmtsyma
21 Cilekkokusu12345
22 @ozzge81
23 @poeticcry
24 topitopp
25 ayseygt1453

Kumbara:
Seda ın duası:Tez zamanda dünya da ve ahirette yüzünü güldürecek iffetli takva sahibi kötü alışkanlıkları olmayan çalışkan mutlu olacağı Allah ı unutmayacağı ve her zaman hatırlayacağı eş ve Allah yolunda yetiştireceği çocuklar amin

190 I ARADIM AMA MESAİ DIŞI OLDUĞU İÇİN ÇIKAN OLMADI HAFIZ BİR ARKADAŞIMA SORDUM

Kumbarayi kullanabiliriz mazeretli arkadaslar için uygun olanlar da yardımcı olur tamamlama konusunda yine de kalmaya zorlayamayalim kimseyi hayirli ise nasip olur kişilere

Kumbarayi kullanabiliriz mazeretli arkadaslar için uygun olanlar da yardımcı olur tamamlama konusunda yine de kalmaya zorlayamayalim kimseyi hayirli ise nasip olur kişilere
evet canım ben de öyle düşündüm diğer topiklerde öyle yapıyorlar

KURALLAR
*Her kişi için her okumada yaklaşık 2.800(Toplam: 70.000 herkes için ayrı ayrı )
*İsteyenler gerçek ismini yazdırabilir diğer arkadaşlarda namazlarında y ada müsait olduğunda hepimiz için dua eder.
*Mazeretli olanlar söylesin kumbaradan kullanıcaz onlar için
LİSTE HALEN AÇIK

1 Sealand (SEDA)
2 G guzbahar
3 Z zencefiltarcin
4 yumiti
5 nisamelek (EDA)
6 ALYAKAREN
7 K kartanem2 (SULTAN)
8 B Beyazgul2 (MİYESE)
9 @darkgirl1906 (ÜLKÜ)
10 @Sukasidesi32 (TUBA)
11 braindamage
12 tubatesbih (TUBA)
13 eniseeeemmm
14 denizinmavisi (SELİN)
15 seieda
16 azap_cicegi
17 @rude girl (GİZEM)
18 Buket_YmnY
19 H hmtsyma
20 @ozzge81
21 @poeticcry
22 ayseygt1453
23 rasawvatha
24 B belgeseller
Kumbara:

Sealand canım ben de sordum okunmaz dendi. Okumuştum ama saymayin benimkini Allah affetsin. Listeden çıkarma istersen bitince okuyabilirim ama sen bilirsin.Adetliyken okuyan arkadaşlar tevbe istiğfar çekelim bilmiyorduk yapacak bir şey yok içiniz rahatsız olmasın..

ÖNEMLİ DUYURU
KIZLAR O ZAMAN İÇİMİZE SİNMESİ AÇISINDAN ADETLİLER ÇEKMESİN MAZERETİNİ SÖYLESİN O DÖNEMDE DİĞER ARKADAŞLAR YARDIM ETSİN YADA KUMARADAN KULLANILSIN
HAFIZ BİR ARKADAŞIMA SORDUM 190 DA MESAİ BİTMİŞ DUA NİYETİNE OKUNUR DEDİ AMA AYET OLDUĞU İÇİN ZORUNLU HALLERDE DUA NİYETİNE OKUNUR AMA ABDESTLİ İKEN OKUNMASI DAHA EFDAL DEDİ O YÜZDEN MAZERETLİ OLNALAR SÖYLESİN AMA LİSTEDEN ÇIKMASIN ADET BİTİNCE DEVAM EDER ANCAK ZORUNLULUK YOK LİSTEDEN ÇIKMAK İSTEYEN ÇIKABİLİR

KURALLAR

LİSTE HALEN AÇIK

1 Sealand (SEDA)
2 G guzbahar
3 Z zencefiltarcin
4 yumiti
5 nisamelek (EDA)
6 ALYAKAREN
7 K kartanem2 (SULTAN)
8 B Beyazgul2 (MİYESE)
9 @darkgirl1906 (ÜLKÜ)
10 @Sukasidesi32 (TUBA)
11 braindamage
12 tubatesbih (TUBA)
13 eniseeeemmm
14 denizinmavisi (SELİN)
15 seieda
16 azap_cicegi
17 @rude girl (GİZEM)
18 Buket_YmnY
19 H hmtsyma
20 @ozzge81
21 @poeticcry
22 ayseygt1453
23 rasawvatha
24 B belgeseller
Kumbara:

O zaman ben yokum canim benim adetim cok uzun suruyor ve cok sik oluyorum kusura bakmayin 6000 okumustum kumbaraya koyabilirsiniz Allah hepinizin gonlune gore versin

ÖNEMLİ DUYURU
KIZLAR O ZAMAN İÇİMİZE SİNMESİ AÇISINDAN ADETLİLER ÇEKMESİN MAZERETİNİ SÖYLESİN O DÖNEMDE DİĞER ARKADAŞLAR YARDIM ETSİN YADA KUMARADAN KULLANILSIN
HAFIZ BİR ARKADAŞIMA SORDUM 190 DA MESAİ BİTMİŞ DUA NİYETİNE OKUNUR DEDİ AMA AYET OLDUĞU İÇİN ZORUNLU HALLERDE DUA NİYETİNE OKUNUR AMA ABDESTLİ İKEN OKUNMASI DAHA EFDAL DEDİ O YÜZDEN MAZERETLİ OLANLAR SÖYLESİN AMA LİSTEDEN ÇIKMASIN ADET BİTİNCE DEVAM EDER ANCAK ZORUNLULUK YOK LİSTEDEN ÇIKMAK İSTEYEN ÇIKABİLİR

KURALLAR

LİSTE HALEN AÇIK

1 Sealand (SEDA)
2 G guzbahar
3 Z zencefiltarcin
4 yumiti
5 nisamelek (EDA)
6 ALYAKAREN
7 K kartanem2 (SULTAN)
8 B Beyazgul2 (MİYESE)
9 @darkgirl1906 (ÜLKÜ)
10 @Sukasidesi32 (TUBA)
11 braindamage
12 tubatesbih (TUBA)
13 eniseeeemmm
14 denizinmavisi (SELİN)
15 seieda
16 azap_cicegi
17 @rude girl (GİZEM)
18 Buket_YmnY
19 H hmtsyma
20 @ozzge81
21 @poeticcry
22 ayseygt1453
23 rasawvatha
24 B belgeseller
Kumbara:

O zaman ben yokum canim benim adetim cok uzun suruyor ve cok sik oluyorum kusura bakmayin 6000 okumustum kumbaraya koyabilirsiniz Allah hepinizin gonlune gore versin

tamam canım hakkını helal et Rabbim senin de gönlüne göre versin

KURALLAR
LİSTE HALEN AÇIK

1 Sealand (SEDA)
2 G guzbahar
3 Z zencefiltarcin
4 yumiti
5 nisamelek (EDA)
6 ALYAKAREN
7 K kartanem2 (SULTAN)
8 @darkgirl1906 (ÜLKÜ)
9 @Sukasidesi32 (TUBA)
10 braindamage
11 tubatesbih (TUBA)
12 eniseeeemmm
13 denizinmavisi (SELİN)
14 seieda
15 I Irmak-986 (YASEMİN)
16 azap_cicegi
17 @rude girl (GİZEM)
18 Buket_YmnY
19 H hmtsyma
20 @ozzge81
21 @poeticcry
22 ayseygt1453
23 @rasawatha
24 B belgeseller
Kumbara:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…