Hasbünellahü ve ni’mel vekil için en az 25 kişi

Sealand bende listede olmayacagım canım sağol ALLAH gönlüne göre versin hakkını helal et
Ben de yeni listede olamaycagim arkadaslar
Kızlar Allah hepinizden razı olsun Rabbim dualarımızı ve tüm el açanların dualarını kabul etsin cennetinde de buluştursun inşaalah hakkınızı helal edin

" Hasbunâllâhu ve ni’mel vekîl" ( hergün bir arkadaş için 500)
"Sübhânallahi ve bi-hamdihi, sübhânallahil azîm" ( hergün bir arkadaş için100)
"Ya Şekur : 526 (Mazeretliler için)

1. kişi için afitap06 son okuma tarihi :05.03.2016

1 afitap06 .................
2
Z zencefiltarcin ................
3
ALYAKAREN (AYŞE)
4
braindamage ...................
5
tubatesbih (TUBA).......
6
denizinmavisi (SELİN)......
7
azap_cicegi (DİLEK)....
8
ayseygt1453 ......................
9 G guzbahar ................

10 Sealand (SEDA).....

KIZLAR DUALARINIZI YAZABİLİR MİSİNİZ ROSEGİRL DEN BAŞLIYORUZ

Allah razi olsun Sinavima az kaldi bende sansimi bir kere daha deneyecektim bu konu icin

rosegirl ün ilk duası benden, Allah zihin açıklığı versin, hayırlısı ile sınavını kazanırsın inşallah.
" Hasbunâllâhu ve ni’mel vekîl" (500)
"Sübhânallahi ve bi-hamdihi, sübhânallahil azîm" (100) okudum.

bacım yine 5000 mi cekecegiz eger öyleyse bu sayı çok geliyo bna diger dualara yetişemiyorum
az olursa okurum canım

sealand ben listede olmayacagim cnm bildirmistim yanlislik oldu sanirim. Hakkınızı helal edin.

Kızlar Allah hepinizden razı olsun Rabbim dualarımızı ve tüm el açanların dualarını kabul etsin cennetinde de buluştursun inşaalah hakkınızı helal edin
Canım benim bende devam etmeyeceğim demiştim ama 500 iyiymis devam ediyorum listedeki arkadaş için okuyorum şimdi allahim kabul etsin inşallah

[QUOTEazap_cicegi, post: 45437937, member: 496348"]bacım yine 5000 mi cekecegiz eger öyleyse bu sayı çok geliyo bna diger dualara yetişemiyorum
az olursa okurum canım[/QUOTE]
Bitti canim fazlası ile Rabbim kabul etsin

rosegirl ün duası benden, Allah zihin açıklığı versin, hayırlısı ile sınavını kazanırsın inşallah.
" Hasbunâllâhu ve ni’mel vekîl" (500)
"Sübhânallahi ve bi-hamdihi, sübhânallahil azîm" (100) okudum.

Selamun aleykum.arkadaslar ben 4 ay once dusuk yaptm simdi yine hamileyim.yine birsey olacak diye korkuyorum.ne ibi dua okumamiz gerekir.beni bilgilendirirseniz sevinirim

Sealand canım ben son arkadaşa okuyamadım 5000 tane mazeretli oldum bildiremedim 1000 tane falan okuyabilmistim yeni listede ben de olamayacagim maalesef, siteye giremiyorum çünkü artık eskisi gibi hakkınızı helal edin Allah razı olsun hepinizden. Ama ne zaman isterseniz dua ederim, Allaha emanet olun. .

1. kişi için afitap06 (SINAVI İÇİN)
son okuma tarihi :05.03.2016

1 afitap06 .................
2 U uffbunaldim m
3 ALYAKAREN (AYŞE)
4
tubatesbih (TUBA).......
5
denizinmavisi (SELİN)...... okudu(H,S)
6
azap_cicegi (DİLEK)....okudu(H,S)
7
ayseygt1453 .................okudu(H,S)
8 G guzbahar ................

9 Sealand (SEDA).....

Selamun aleykum.arkadaslar ben 4 ay once dusuk yaptm simdi yine hamileyim.yine birsey olacak diye korkuyorum.ne ibi dua okumamiz gerekir.beni bilgilendirirseniz sevinirim
listeye aldım canım hergün bir kişiye okunacak

Hergun okudugumuzu buraya bildirmemiz gerekiyor mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…