Hasbünellahü ve ni’mel vekil için en az 25 kişi

G guzbahar için okudum. Allah hayırlı evlatlar versin, tez zamanda evlat hasreti son bulsun inşallah.Sonuncu kişimiz de bitmiş oldu. Allah okuyan herkesten razı olsun.

KURALLAR
*Okuma süresi 3 gün kişi sayısına göre ,zamanında bildirim yapılmalı
*Her kişi için her okumada yaklaşık 3000(Toplam: 70.000 herkes için ayrı ayrı )
*Listeden çıkmak yok yarı yolda bırakmak yok .
*Fazla okuyan olursa kumbara yaparız.
*MAZERETLİLER SALAVAT ÇEKEBİLİR TOPLAM1500

Sıkıntıdan kurtulmak için...” Hasbunâllâhu ve ni’mel vekîl
Anlamı:“Allah bize yeter,O ne güzel vekil”

14kişi
G guzbahar için kişi başı okuma 5.000
Son okuma tarihi :29.02.2016
güzbahar için bugün messajla sorucam belki mazretlidirler)
6 Tubdur32 (TUBA)...
7
braindamage ...................
10
azap_cicegi (DİLEK)....
11
rudecute (GİZEM) .........
12
changelife ..........................

eksik:6500

ARKADAŞLAR YENİ LİSTEDE VAR MISINIZ

1 Sealand (SEDA).....
2
Z zencefiltarcin ................
3
ALYAKAREN (AYŞE)
4
K kartanem2 (SULTAN)
5
1cift1tekannesi (ÜLKÜ)....
6
Tubdur32 (TUBA)...
7
8
tubatesbih (TUBA).......
9
denizinmavisi (SELİN)......
10
azap_cicegi (DİLEK)....
11
12
13
ayseygt1453 ......................
14
B belgeseller ....................
15 G guzbahar .................

güzbahar ın :duası:
Ya Rabbi! Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlat aşkıyla yananlara sana iyi kul, habibine iyi ümmet, sağlıklı, aklı güzel, huyu güzel, eli ayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. 5 Mart’taki bu transferimde embriyolarıma can ver kan ver. Bana tutunup evlat olsunlar ya rabim. Allahım bu evladımı eşimle birlikte büyütmemi, eşimle aramızın daima huzurlu olmasını, aramıza kimsenin girmemesini, evimizden neşenin kahkahanın eksik olmamasını sen nasip eyle. Allahım anneme babama, eşime, kardeşlerime, tüm sevdiklerime, buradaki tüm kardeşlerime uzun, sağlıklı ömürler hayırlı ölümler nasip eyle. Bizlere dünya ve ahiret güzellikleri ver. Bizi doğru yoldan ayırma, kazadan beladan akla gelen gelmeyen her türlü kötülükten, borç yükünden, çaresiz hastalıktan koru rabbim. Hepimizin gönlündeki duaları sen kabul eyle Allahım. '' Kün Fe Yekün '' Ol deyince olduransın bizim için de “ol” de Rabbim. Amin.

DUALAR...........

*SULTAN,
*GÜZBAHAR,
*AYŞE(ayrıca kardeşlerine hayırlı eş evlat ve atamalar),
*ÜLKÜ
*TUBA
*TUBA(ayrıca şifa),
*ENİSE
*YASEMİN
*DİLEK(ayrıca oğlunun polislik sınavı ),
*BUKET,
*ayseygt1453(ayrıca şifa),
*BELGESELLER e hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlar
.....................................................................................................................................

*LİLYUMDELİSİ ne yuvasına huzur,mutluluk,bereket,Allah ın rızası üzerine bir yaşam
*POETRİCERY kızı Azra nin kafası büyüsün akıllı sağlıklı ahlaklı mutlu olsun evine sağlık mutluluk bereket huzur
*HMTSYMA(ŞEYMA) nin acılarının sıkıntılarının bitmesi için
............................................................................................................................................

*SEDA
*GİZEM ,
*SELİN e Rabbimin razı olduğu mutlu ve aşık olacağı hayırlı bir eş ve çocukla

Sealand, Dün 22:12 K.İ.B. Favorilere Ekle

Son düzenleme:
canım ben güzbahar kardeşime okumuştum arka sayfada görememişsin galiba bacım :)

Canım ben mazeretliydim ama onun yerine G guzbahar arkadaşımız için 489 Ya Fettah, 206 Ya Cebbar çektim. Rabbim gönlündeki tüm duaları kabul eylesin. Yeni listede olamayacağım ben. Allah hepinizden razı olsun. Tüm arkadaşlarım haklarını helal etsin. Benden yana hakkın helal olsun hepinize.

******** DUYURU********

KIZLAR
bundan sonraki listede

" Hasbunâllâhu ve ni’mel vekîl" Sayı:?????????

"
Sübhânallahi ve bi-hamdihi, sübhânallahil azîm":Sayı:????????????

"Ya Şekur c.c ebced526 ,büyük ebced değeri hatmi: 276676 kadardır.

Mazereti olanlar bunu çekse mesela olmayanlar yukarıdaki zikirleri çekse olur mu ne yapalım sizde bir fikir verir misiniz.
Not:“Subhanallahi ve bi hamdihi subhanallahil azim” duasını günde 100 defa devam edenler Ya Şekur esmasını da ebcetsel sayı değerince anarlarsa bütün sıkıntılar, yerini sevince bırakır

FİKİR BEYAN ETMEK İSTEYEN VAR MI

YENİ LİSTEYE BAŞLAMADAN

AYRICA KİMLER YENİ LİSTEDE OLMAK İSTİYOR KİŞİ SAYISINA GÖRE OKUNACAK SAYIYI BELİRLEYELİM

1 Sealand (SEDA)..... YENİ LİSTEDE
2
Z zencefiltarcin ................
3
ALYAKAREN (AYŞE) YENİ LİSTEDE
4
K kartanem2 (SULTAN)
5
1cift1tekannesi (ÜLKÜ)....
6
Tubdur32 (TUBA)...
7
8
tubatesbih (TUBA).......
9
denizinmavisi (SELİN)...... YENİ LİSTEDE
10
azap_cicegi (DİLEK)....
11
12
13
ayseygt1453 ......................
14
B belgeseller ....................
15 G guzbahar .................Y ENİ LİSTEDE

16 @roseGirl YENİ LİSTEDE

Son düzenleme:
Sealand Ben yeni listede olamayacağım hakkınızı helal edin. Rabbim tüm herkesin gönlündeki duaları hayırlısıyla kabul eylesin. Hepimize şükürler olsun duam kabul oldu diye buraya yazmayı nasip eylesin. Dileği gerçekleşen arkadaşlar burada bildirirse çok güzel olur :) Başka dualarda buluşmak dileğiyle inşallah

Sealand
ben de yeni listede olamayacagim cnm.Hakkınızı helal edin.Rabbim herbirimizin dualarini kabul buyursun razi olduğu kullarindan eylesin insallah.
Yeni dualarda bulusuruz insallah.

Allahın izni ile inşirrah dua zincirimizi yarın tamamlıyoruz.

yaklaşık olarak 40.000 tane inşirrah suresi okundu.hamd olsun şükür olsun...

şimdi efendimiz hz.Muhammed Mustafa s.a.v.dediğine göre her ne dilerseniz olur....çok tesirli
bir dua olan Hz.yunusun duasına geçeceğiz.

hergün okunan misal 3.500 adet duayı bir arkadaşımıza hediye edeceğiz.

" la ilahe illallah ente subhaneke inni küntü minezzalimin "

katılmak isteyenler lütfen bana dönüş yapın.

dualarda buluşmak dileği ile....

*Allah Resûlü (s.a.v) buyurdu:
"Allah katında duadan daha kıymetli bir ibadet yoktur." Tirmizî.

Canımm hakkım helal olsun herkese sizde helal edin hakkınızı bende yeni listede olmayacağım.Tedaviye başladık hastane işlerimiz var yetiştiremiyorum.İnşallah Rabbim tez vakitte dualarımızı kabul etsin.Hayırlısıyla dualarımızın kabulunu burada müjdelemek nasip olur hepimize .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…