Hapşırmak....

Bağıra bağıra hapşururum valla,sağlığım daha önemli;bi de şöyle bişey var bir laf konuşuyosun di mi o laftan sonra aniden hapşuruyorsun ya o konuştuğun laf mutlaka doğru olurmuş...

aynen canim hem duymusdum hemde katiliyorum her acidan sagliga dikkat edilmeli yani hapsirirken SIKMAMALI insan kendini ama hamilelikde cok daha dikkat edilmeli kadin doktorumda hapsirirken ayip olmasin diye kendimi kasarak yapmisdim bana cok kizdi sakin ha dedi nekadar riskli dedi sal gitsin o gündür bugündür herkez hapsirigimin nerden geldigini sasiriyo :)

bu konuyu okurken aklıma geldi bizler hapşırsakmı diye çekiniyoruz millet ulu orta salıyo gazını sağlıklı oldugu için
ne zaman güneşe çıksam hapşırırım konu komşu bilirki balkondayım laf atarlar :1rolleyes:küçük oğlumda aynı ben güneşi görünce krize giriyo

ilginç konu.bana hapşırdığımda,kim olursa olsun oha diyen birine,

bende hangi ahırdan kaçtın sen derim :mymeka:

allaha şükür öyle biri hiç çıkmadı karşıma.ama fena sinirlenirim heralde.

ne yani istem dışı aniden gelen şeye öyle denilirimi.bee ne ayıymış onu diyen.klava:

tutmuyorum niye tutayım ki...
oda doğal bi ihtiyaç...
yeme içme uyuma gibi...

ne yazik ki hapsirmayi bilmeyen biriyim...hapsiramiyorum tutmadim saniyorum ama hep hapsirirken cok degisik bir ses cikiyor eger tutmasada nasil hapsiriyorsam artik elim kolum uyusuyor gibi yani degisik bu durumdan rahatsizim böyle sesli sesli rahatca haspirmak istiyorm ama cikan ses cok komik ne oldgu belli olmuyor dalga geciyorlar

ben çok hapşırırım hatta 6 kere arka arkaya olur bilmem niyee ölee artık sinir gelirr hapşırmaktannn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…