Hanımlar niye gebe kalamıyoruz😂 gelin az dertleşelim

Bu ay freeyim. Hiç takamam doktora falan da gitmiyorum. İster gelsin ister gelmesin ne bu ya bekle bekle yaşımız geçiyor 😅
en azından bu yaz aylarının tadını çıkarın valla. esinize vakit ayırın, kendinize odaklanın. ben bu kafadaydım mayıs ayında valla 😂 dedim güzel bir yaz geciricem bu çocuk muhabbeti yüzünden yazımı da rezil etmicem. bir baktım hamileyim 😂 biliyorum insan asla bu konudan uzaklaşamıyor ve kafasından atamıyor. ama bir süre önceliklerinizi değiştririn. hem size de iyi gelecek. ben çocuğa takıntılı olduğum dönem esimle aramda cok büyük bir mesafe koymusum gibiydi. en cok da bu korkutmustu beni.

Zihnimizi arındırıyoruz
en azından bu yaz aylarının tadını çıkarın valla. esinize vakit ayırın, kendinize odaklanın. ben bu kafadaydım mayıs ayında valla 😂 dedim güzel bir yaz geciricem bu çocuk muhabbeti yüzünden yazımı da rezil etmicem. bir baktım hamileyim 😂 biliyorum insan asla bu konudan uzaklaşamıyor ve kafasından atamıyor. ama bir süre önceliklerinizi değiştririn. hem size de iyi gelecek. ben çocuğa takıntılı olduğum dönem esimle aramda cok büyük bir mesafe koymusum gibiydi. en cok da bu korkutmustu beni.
Eşimle arama asla mesafe koymam 😅 tatile gidiyorum zaten temmuzda ilişki takvimine falanda uymayı düşünmüyorum. O kadar kafama takmıyorum aslında sanırım bitane çocuğum var diye ama bebek özledim bebek sevesim var 😀

Zihnimizi arındırıyoruz
Eşimle arama asla mesafe koymam 😅 tatile gidiyorum zaten temmuzda ilişki takvimine falanda uymayı düşünmüyorum. O kadar kafama takmıyorum aslında sanırım bitane çocuğum var diye ama bebek özledim bebek sevesim var 😀
valla inşallah olur 🥰

Bu yumurta takibi nasıl yapılıyor beni bir aydınlatın cahilim bu konuda. Şimdi ben devlet hastanesine gittim 3 ay önce hormon vs prolaktin yüksek çıktı ilaç kullandım tamam. 35 günde bir regl oluyorum düzenli. Bana dedi ki reglinin 22. Günü gel iyi gittik progesteron baktı. 1.60 dedi ki normal. Bence değil. Bide yumurtlamazsan adet göremezsin zaten dedi. Bu ayda denedik olmadı. Dün de ilişki günleri yazdı bana yine adetinin 22. Günü gel dedi. Hocam dedim ben 35 günde oluyorum 22 olduğuna emin miyiz. O zaman dedi 25 ya da 26. Günü geleceksin. İyi tamam gelelim de çatlıyor mu bu nasıl eminiz yani bu konuda üstüme bi bilgi atın hayrınıza
Örneğin;adetin 2. Günü femera kullanmaya başladım 5 gün içtim adetin 7. Gününden itibaren doktor seni çağırıyor alttan muayne ediyor 2 günde bir çağırıyor artık ne zamana kadar büyürse 14-15 güne kadar genelde büyümüş oluyordu. Yumurta büyütme için ilaç kullanıyorsan seni çağırması lazımdı

Bende uzun süredir bekliyorum 3 kaybım var sonrası uzun zamandır korunmuyoruz şimdi HAYIT OTU na başladım 5gunluk gecikmem var kan verdim sonucu merakla bekliyorum 😐

Örneğin;adetin 2. Günü femera kullanmaya başladım 5 gün içtim adetin 7. Gününden itibaren doktor seni çağırıyor alttan muayne ediyor 2 günde bir çağırıyor artık ne zamana kadar büyürse 14-15 güne kadar genelde büyümüş oluyordu. Yumurta büyütme için ilaç kullanıyorsan seni çağırması lazımdı
Hiç öyle şeyler yapmadı bana sürekli kanımı aldı kollarım bağımlı gibi iğne izi doldu. Önemsenmemişim üzüldüm 😀 bana her gittiğimde olmaması için sebebin yok dedi gönderdi.

Benim böyle bir sürecim olmadı hanımlar ama ne zaman aman be dedim o zaman oldu, insan yatağa çocuk yapalım kafasıyla girmemeli bence ben salmıştım valla kendimi Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın…

Benim böyle bir sürecim olmadı hanımlar ama ne zaman aman be dedim o zaman oldu, insan yatağa çocuk yapalım kafasıyla girmemeli bence ben salmıştım valla kendimi Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın…
Tam olarak nasıl salıyoruz ya 😀

X