hanımlar gönüller bir olsun

Okudum canım, Allah kabul etsin.

Bugun ve yarının esmaları

01.02.2015 cuma -El-Kâbid (903) Zalimin zulmünden kurtulmak.

01.03.2015 cmt -El-Bâsit (72) Rızkının genişlemesi ve bereketin artması.
Bugünün esmasi okundu diğerlerini de hemen okuyorum kızlar

canlarım kan verdm beklemedeym sonuç 6 dan snra alınacak

Canlar yükselme yok 5 altına da hala düşmemiş 6.38 7.19 du iki günde iki kat artık gebeyken ama iki günde beş altına dusmemş hala sorun ne blmiorum yarın muayene olcam

canim ilginc olmuş ama katlanmasi gerekirdi..
gebe olsam katlanrdı düşük yapmış olsam kanama çok olurdu bu kadar kanamayla düşük olmaz ki.hadi oldu diyeyim bu değern çok hzlı düşmesi gerek 5 altına ama iki günde bu düşüş çok az bilmiyorum cnm bnm yarın doktora goruncem

Canim kimyasal gecelik olabilir tam olarak döllenememis olabilir

Canlar yükselme yok 5 altına da hala düşmemiş 6.38 7.19 du iki günde iki kat artık gebeyken ama iki günde beş altına dusmemş hala sorun ne blmiorum yarın muayene olcam
Hayırlısı olsun canım,sabret bakalım doktorun görsün bir anlaşılır hersey. Ben dd az önce regl oldum, nasip bu ayda olmadı. Kimyasal ben yaşadım kanamam çok olmuştu seninkisi biraz ilginç olmuş.

Hayırlısı olsun canım,sabret bakalım doktorun görsün bir anlaşılır hersey. Ben dd az önce regl oldum, nasip bu ayda olmadı. Kimyasal ben yaşadım kanamam çok olmuştu seninkisi biraz ilginç olmuş.
evet bnm kanamam tersine çok azdı.neyse pzt itibaren Bi iki ay çocuk fikrini kafandan atcam erteleyeceğim.bu ikinci düşük olacak vücudun kendini toplaması gerek beyniminde

evet bnm kanamam tersine çok azdı.neyse pzt itibaren Bi iki ay çocuk fikrini kafandan atcam erteleyeceğim.bu ikinci düşük olacak vücudun kendini toplaması gerek beyniminde
Ben kimyasaldan sonra hiç düşünmüyorum sadece regl olacağım günü biliyorum o kadar test falan almıyorum forumda erken gebelik le ilgili topikleri de takip etmiyorum kafam daha rahat bu topiğe takildigimdan beni sanki Allah karşıma çıkarttı burayı,esmalar ile meşgul oluyorum aksamlari iyi geliyor :)

tabi ya bn Bi ara manyağa bağlamştım topiklerde

Benimde esim kizardi herseyi bilcem diyosu okudukca basina geliyor derdi...ben her turlu yasadim dusuk erken dogum kurtaj kanamali gevelik falan dedtan gibi hamilelik hikayem var...

en mukemmel cozum kafani mesgul etmek bebwgi dusunmemek evet cok zor ama oyle yapmak zorundasiniz..
kadinlar en cok tatilde hamile kaliyormus cunku stresten uzak keyifli zamanlari oluyor
Allahim en kisa zamanda verecek rahat olun
Eşim elimden Telefonumu alacaktı benim okuma artık diye hep aklıma soru kalıyordu şimdi sayende burada mutluyum :)

Valla kızlar ben düşündüm taşındım amaaan ne acelen var dedim kendi kendime uykusuz geceler vs. Zaten olacağı zman hiç bişey engel olamaz olur.iki ay korunup sonra korunmayı keseceğim olursa olur artık

Valla kızlar ben düşündüm taşındım amaaan ne acelen var dedim kendi kendime uykusuz geceler vs. Zaten olacağı zman hiç bişey engel olamaz olur.iki ay korunup sonra korunmayı keseceğim olursa olur artık

Aynen canım oyle kafana takma asla ben demet Akalın'ınkını okumuştum düşünsene kadın 41 yasında hanı zaten yası cok gecmıs ve olmuyormus ama aman demıs bosvermıs tatilde her gun keyfı yaparken bır bakmış hamıle. Dusun yanı... Senın yasın bır de neredeyse onun yarısı kadar.. Olacağı varsa oluyor gercekten bır acelen de yok strese girme hic..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…