hanımlar gönüller bir olsun

Ya Mü’min – 136 – Pazartesi. Güvende olmak, güvenilir insan olmak, kötü hastalıklara düşmemek için.

Ya Aziz – 94 –Salı.
Düşmanlara galip gelmek, şerlerinden korunmak için.

Ya Azîm–1020 –Çarşamba. Sözünün tesirli olması ve dinlenmesi için.

Ya Kebîr – 232 - Perşembe
Maddi-manevi büyüklük kazanmak; saygı ve hürmet görmek için.

Ya Hasîb – 80 -Cuma
Herkese karşı açık alınlı olmak hesabını kolay vermek için

Ya Mü’min – 136 – Pazartesi. Güvende olmak, güvenilir insan olmak, kötü hastalıklara düşmemek için.

Ya Aziz – 94 –Salı.

Ya Hasîb – 80 -Cuma
Canim pazartesi icin ya vasi okunmayacak miydi ?

Canim pazartesi icin ya vasi okunmayacak miydi ?
Ayy öyle mi canım önce o denildiyse odur o zaman. Ya benim evdeki internetimde bir sorun var ipadimde de 3G yok mecbur telefondan giriyorum aradaki mesajları falan hep kaçırıyorum görmemiş olabilirim :KK43:

KIZLAR AZ ÖNCE YAYINLADIĞIM LISTEYI DIKKATE ALMAYINIZ LÜTFEN YANLIS YAZMISIM BU HAFTA OKUNACAK ESMALAR BUNLAR:))

Ya vasi -
137 - Pazartesi. Ömür uzunluğu ve saglık icin.

Ya Aziz –
94 –Salı.

Ya Hasîb – 80 -Cuma

Kızlar bu ara çok yoğunum.sanirim listeden çıkmak zorunda kalacağım .ama ara ara sizi takip eder dualarımı okurum.sizi takipteyim; )

bende okudum kızlar cuma hariç hepsini alah kabul etsin..
Kızlar ya benim meleğim çok rahatsız öksürüyo göğsü balgam kaplamış ateşi 38lerde ve kusuyo perşembeden bu yana herkes dişten dolayıdır diyor ağız suyuda çok akıyo eğer dişten dolayı ise onun için bi esma var mıdır??? varsa okuyabilir miyiz??? tatilim kızımın hastalığı ile geçti o sorun değil yeterki kızım düzelsin bian önce

Kızlar bu ara çok yoğunum.sanirim listeden çıkmak zorunda kalacağım .ama ara ara sizi takip eder dualarımı okurum.sizi takipteyim; )

Tamam canım kolay gelsın. Ben uzun suredir hep telefondan takip ettigim icin liste cok geride kaldı oyle. Ben yayınlarım zaten yenı esmaları ıstedıgını okursun yetısebıldıgun kadar :) okudu okumadı dıye ısaretleme yapmıyorum bu aralar

bende okudum kızlar cuma hariç hepsini alah kabul etsin..
Kızlar ya benim meleğim çok rahatsız öksürüyo göğsü balgam kaplamış ateşi 38lerde ve kusuyo perşembeden bu yana herkes dişten dolayıdır diyor ağız suyuda çok akıyo eğer dişten dolayı ise onun için bi esma var mıdır??? varsa okuyabilir miyiz??? tatilim kızımın hastalığı ile geçti o sorun değil yeterki kızım düzelsin bian önce
Canım gecmıs olsun kızına bilmiyorum ki ne iyi gelir :KK43: doktor ne dedı peki bence göğsünü üşütmüş olabılır bır de dis de varsa ıkısı bır arada yapıyor olabılır bılemedım..

X