hanımlar gönüller bir olsun

El-Mucib: Duaları, istekleri kabul eden. Günde Zikir Sayısı : 55 – Duaların kabul olunması için okunur. İhlasla “Yâ Mücib” diye bir Müslüman bu isme devam etse, insanlar tarafından sevilir, duası kabul olur. 55 defa okuyanın meşru duaları kabul olunur. (Allahulalem)

El-Vasi: Rahmet ve kudret sahibi, ilmi ile her şeyi ihata eden. Günde Zikir Sayısı : 137 – Ömür uzunluğu, rızık ve sıhhat genişliği için okunur. Ya Vasi ismini zikreden; hırs ve sıkıntılardan kurtulur. Ahlakı güzelleşir. Rızkı bollaşır ve ömrü uzar. Zor işlerinde daima kolaylık bulur. Kin ve haset çeken kişi okumaya devam ederse durumu düzelir. İhlasla okumayı sürdürenler; bazı sırlara ererler ve manevi perdeler o kişiye kalkar.

1 damla_22 ---
2 kitapseverim ---
3 C cansu_tr ---
4 eilenn ---
5 Sealand ---
6 tubatesbih ---
7 Seriii ---
8 A ay__060 ---
9 @selince3 ---
10 PembeLokum ---
11 G guzbahar ---
12 kubdef ----
13 H hmtsyma ----
14 betul8516 ----
15 K kalemero ----
16 @milad_tb ---
17 I Irmak-986 ---
18 esmerm91 ---
19 The Black ----
20 O Ozzgeee ---
21 Yagmurun_kizi ---
22 @tkglcn ----
23 hadinur ----
24 H HERA0312 ----
25 deryaberil ----
26 SAliOsmanF ---- hanımlar hayırlı haftasonları olur inşallah bol dualı geçirmemizi nasip eder inşallah

Dualarımı aldım canım

Okudum canım

Ya Veliyyü Ya Allah hariç diğerlerini okudum

Okudumm

El-Hakim: Her işi hikmetli, her şeyi hikmetle yaratan. Günde Zikir Sayısı:78 –İlim ve hikmet sahibi olmak için okunur.Ya Hakîm ismini zikreden kişi ilim ve hikmet sahibi olur.Cuma günü 6084 defa.

El-Vedüd: İyiliği seven, iyilik edene ihsan eden, sevgiye layık olan. Günde Zikir Sayısı: 400 – Herkesin sevgisini kazanmak. Ya Vedud ismini zikreden kişiyi bütün insanlar sever, sayar, hürmet görür. Okumaya devam eden kişi başkalarına tesir eder ve karşısındakini hükmü altına alır. Kalbi nurlanır, huzura kavuşur. Günde 270 defa Ya Vedud ismini zikreden borçlarından ve fakirlikten kurtulur.

1 damla_22 ---
2 kitapseverim ---
3 C cansu_tr ---
4 eilenn ---
5 Sealand ---
6 tubatesbih ---
7 Seriii ---
8 A ay__060 ---
9 @selince3 ---
10 PembeLokum ---
11 G guzbahar ---
12 kubdef ----
13 H hmtsyma ----
14 betul8516 ----
15 K kalemero ----
16 @milad_tb ---
17 I Irmak-986 ---
18 esmerm91 ---
19 The Black ----
20 O Ozzgeee ---
21 Yagmurun_kizi ---
22 @tkglcn ----
23 hadinur ----
24 H HERA0312 ----
25 deryaberil ----
26 SAliOsmanF ---- hayırlı haftalar hanımlar

pazartesi esmaları aldım birazdan okuyacağım okundu bilin... Geçmişteki tüm esmalarımı da okudum bildiremedim

Okudum

El-Mecid: Nimeti, ihsanı sonsuz, şerefi çok üstün, her türlü övgüye layık olan.Günde Zikir Sayısı : 57 – İzzet ve şerefin artması için okunur.Ya Mecid ismini sürekli zikredene şeytan yaklaşıp vesvese veremez. İnsanlar arasında izzeti ve sevgisi artar. Fakirlikten kurtulur, rızkı çoğalır. Arabi ayın ortasında oruç tutup, iftar zamanı Ya Mecid ismini zikreden; maddi ve manevi hastalıklardan şifaya kavuşur,Sedef hastalığından kurtulur.

El-Bais: Mahşerde ölüleri dirilten, Peygamber gönderen.Günde Zikir Sayısı : 573 – Kuvvetli irade ve alacaklarını almak için okunur.Ya Bâ’is ismini zikreden kişiden gaflet ve şiddet kalkar. Okuyanda Allah korkusu meydana gelir. İbadet ve taatını isteyerek, severek yapar. Dert ve sıkıntılarından kurtulup, huzura erer. Düşman ve zalimlerin şerrinden kurtulmak için günde 573 defa Ya Bais, zikredilir. İftiradan kurtulmak için 7073 defa okunur.

1 damla_22 ---
2 kitapseverim ---
3 C cansu_tr ---
4 eilenn ---
5 Sealand ---
6 tubatesbih ---
7 Seriii ---
8 A ay__060 ---
9 @selince3 ---
10 PembeLokum ---
11 G guzbahar ---
12 kubdef ----
13 H hmtsyma ----
14 betul8516 ----
15 K kalemero ----
16 @milad_tb ---
17 I Irmak-986 ---
18 esmerm91 ---
19 The Black ----
20 O Ozzgeee ---
21 Yagmurun_kizi ---
22 @tkglcn ----
23 hadinur ----
24 H HERA0312 ----
25 deryaberil ----
26 SAliOsmanF ---- hanımlar günaydın dün haberlerde gördünüz mü bilmiyorum bi kadın cinayeti daha işlendi İstanbul Büyükçekmece'de öldürülen kızı tanıyorum 2 sokak var aramızda hep duyardım çok üzülürdüm hele özgecanın yanmış cesedini görmüş bi sitede çok üzülmüştüm içim yanmıştı resmen şimdi de bu kadar yakınımda olunca daha da kötü oldum Rabbim sizleri, bütün kadınlarımızı kötü insanların şerrinden korusun Rabbim herkesi hidayete erdirsin inşaAllah

CANIM DÜNKÜLERİ OKUYAMADIM
AMA BUGÜNKÜLERİ ALDIM İNŞ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…