hanımlar gönüller bir olsun

ben okudum tatlım

:::::::: Çarşamba günü esmaları::::::
El-Hasib: Kulların hesabını en iyi gören. Günde Zikir Sayısı : 80 – Herkese karşı alnı açık olmak için okunur. Ya Hasib ismini her gün zikredenin duaları kabul olur. Başkaları tarafından sevilip, sayılır. Düşman şerrinden korunur. Kötülüklerden muhafaza olur. Rızkı çoğalır.

El-Kebir: Büyüklükte benzeri olmayan. Günde Zikir Sayısı : 232 – Hürmet görmek için okunur. Ya Kebir ismini zikredenin ilmi ve bilgisi artar. İnsanlardan hürmet görür. Onu görenler, ondan çekinir. Yüce mertebelere erer. Borçlu kişiler günde 1000 defa okurlarsa borçlarını ödemeye muvaffak olurlar. İşinden haksız yere uzaklaştırılanlar, görevlerine ve işine geri döner.

1 damla_22 ---
2 kitapseverim ---
3 C cansu_tr ---
4 eilenn ---
5 Sealand ---
6 tubatesbih ---
7 Seriii ---
8 A ay__060 ---
9 @selince3 ---
10 PembeLokum ---
11 G guzbahar ---
12 kubdef ----
13 H hmtsyma ----
14 betul8516 ----
15 K kalemero ----
16 @milad_tb ---
17 I Irmak-986 ---
18 esmerm91 ---
19 The Black ----
20 @ozzge81 ---
21 Yagmurun_kizi ---
22 @tkglcn ----
23 hadinur ----
24 H HERA0312 ----
25 deryaberil ----
26 SAliOsmanF --- hanımlar yarın doktora gideceğim belki fırsatım olmaz girmeye diye akşamdan esmaları ekleyim dedim hayırlı akşamlar hepinize

Okudum canim

Çarşamba günü esmalarımı okudum rabbim kabul etsin. Geçmiş olsun cnm bir an önce şifa bulman dileğiyle..

okudum canım

okudummmm

Okudum

Okudum canım hayırdır doktora neden gidiyorsun kötü bir şey yok inşallah?

Okudum canım evli ve hamile iken rızıkla alakalı zikirler çok iyi geliyor bebeğimiz rızkıyla gelir inşaAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…