hanımlar gönüller bir olsun

O
Okudum canim

CUMA DUALARI:
Cuma Günü ” YA VELİYYÜ YA ALLAH” esmasını (1000) defa zikreden kişi her istediğine kavuşur.
Cuma günü “LA İLAHE İLLALAHÜ’L MELİKÜ’L HAKKU’L- MÜBİN” (200) defa zikreden Kişi Allah’tan ne isterse verilir.
Cuma günü Sabah’. YA-RAKİB esması (312) defa zikrederek isteğini Allah’a bildirirsen isteğin kabul olur. Hanımlar dua arkadaşlarım Cumamız Mübarek olsun Rabbim nice bereketli Cumalar nasip eder inşallah.

El-Gafur: Affı ve mağfireti bol. Günde Zikir Sayısı : 1286 – Günahların affı, kötü ahlakı bırakmak için okunur. Ya Gafur ismini zikredeni Allah af ve mağfirette bulunur. Fakirlikten kurtulur. Korktuklarından emin olur, korunur. Şiddet ve öfkeli kişilere karşı Ya Gafur ismi okunursa öfkeleri yatışır. Her farz namazının ardından Ya Gafur ismini okumaya devam edene; ruhaniler gelerek isteklerini yerine getirir.

1 damla_22 ---
2
kitapseverim ---
3
C cansu_tr ---
4
eilenn ---
5
Sealand ---
6
tubatesbih ---
7
Seriii ---
8
A ay__060 ---
9
@selince3 ---
10
PembeLokum ---
11
G guzbahar ---
12
kubdef ----
13
H hmtsyma ----
14
betul8516 ----
15
K kalemero ----
16
@milad_tb ---
17
I Irmak-986 ---
18
esmerm91 ---
19
The Black ----
20
@ozzge81 ---
21
Yagmurun_kizi ---
22 @tkglcn ----
23
hadinur ----
24 H HERA0312 ----
25 deryaberil --- hanımlar hayırlı sabahlar günaydınlar inşallah herkes iyidir afiyettedir Rabbim hanginizin sıkıntısı varsa Rabbim kolaylıklar nasip etsin Amin inşallah hayırlı cumalar

Cansın şükür iyiyim canım çocuklarla uğraşıyorum işte. Sen nasılsın

Cuma günü ikindi namazı ile güneş batmasına kadar olan zaman diliminde Allah'tan isteyin. Dua edin.
Cuma günü” La ilahe illa ente ya hannanü ya mennanü ya bedias semavati vel erdi ya zel celali vel ikram”” bu dua ile dua eder ve Allah'tan isterse ,Allah mutlaka duanıza karşılık verir.
Cuma günü akşam ezanına 45 dakika kala “Ya Meliki Muktedir sin Allah'ım bana yardım et” ismini (100) defa tekrarlayıp sonrada dileğinizi dileyin, sıkıntınız gider, huzur ver rahata erersiniz.

Cuma namazından sonra işe şu dua okunmalıdır;

-Allahümme yâ ganiyyü, yâ hamîdü, yâ mübdiü, yâ mu’îdü, yâ rahîmü, yâ vedûd. Eğninî bihalâlike an harâmike ve bifadlike ammen sivâke.

Manası : Ey Ganî, Hamîd, Mübdi, mu’îd, Rahîm, Vedûd olan Allahım. Beni halâl ettiklerinle iktifâ ettir, haramlara düşürme. Fadlınla, ihsân ederek beni Senden başkasına muhtâc etme! demektir.

Bu duaya edenleri Allahü teâlâ başkalarına muhtaç etmez ve ummadığı yerden rızıklandırır.

HAZRETİ ÖMER'İN DUASI

Abdullah bin Ömer buyurdu ki: Hâceti olan bir kimse çarşamba, Perşembe ve Cum’a günleri oruç tutsun. Cuma günü temizlenip namaza gitsin. Az veya çok sadaka versin. Namazdan sonra şu düâyı okursa Allahü teâlâ’nın izni ile düâsı kabûl olur.

-Allahümme innî es’elüke bismike bismillâhirrahmânirrahîm. Ellezî lâ ilâhe illâ hû. Âlimül ğaybi veşşehâdeti hüverrahmânürrahîm. Ve es’elüke bismike bismillâhirrahmânirrahîm. Ellezî lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm. Lâ te’huzühû sinetün ve lâ nevm. Ellezî meleet azametühüsse-mâvâti vel arde. Ve es’elüke bismike bismillâhirrahmânirrahîm. Ellezî lâ ilâhe illâ hüve ve anet lehül vücûhü ve haşe’at lehül ebsâru ve veciletil kulûbü min haşyetihi en tusalliye alâ Muhammedin ve en tu’tînî hâcetî.

HASTALIĞA ŞİFA BULMAK İÇİN

Cumâ günü namazdan önce abdestli, elbisesi temiz ve kalbinden dünyâ düşüncelerini çıkarmış olarak iki yüz kerre “Yâ Allahü el-mahmûdü fî fiâlihi” derse, Allahü teâlâ onun hastalığına şifâ verir.

Son düzenleme:
Cuma esmamı okudum cnm rabbim kabul etsin herkeze hayırlı cumalar..
hayırlı cumalar canım benim Allah kabul eder inşallah Rabbim gönlünden geçenleri güzel eyleyip hayır eyleyip öyle nasip etsin inşallah her gün aksatmadan okuyorsun maşallah sana

hepsini okudum canım
allah kabul etsin inşallah

bunlarıda okudum canımcım
eşimede gönderdim namazdan sonra okumuştur inşallah
allah razı olsun senden

Okudum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…