hanımlar gönüller bir olsun

CUMA DUALARI:
Cuma Günü ” YA VELİYYÜ YA ALLAH” esmasını (1000) defa zikreden kişi her istediğine kavuşur.
Cuma günü “LA İLAHE İLLALAHÜ’L MELİKÜ’L HAKKU’L- MÜBİN” (200) defa zikreden Kişi Allah’tan ne isterse verilir.
Cuma günü Sabah’. YA-RAKİB esması (312) defa zikrederek isteğini Allah’a bildirirsen isteğin kabul olur. Hanımlar dua arkadaşlarım Cumamız Mübarek olsun Rabbim nice bereketli Cumalar nasip eder inşallah.

El-Gafur: Affı ve mağfireti bol. Günde Zikir Sayısı : 1286 – Günahların affı, kötü ahlakı bırakmak için okunur. Ya Gafur ismini zikredeni Allah af ve mağfirette bulunur. Fakirlikten kurtulur. Korktuklarından emin olur, korunur. Şiddet ve öfkeli kişilere karşı Ya Gafur ismi okunursa öfkeleri yatışır. Her farz namazının ardından Ya Gafur ismini okumaya devam edene; ruhaniler gelerek isteklerini yerine getirir.

1 damla_22 damla_22 ---
2
kitapseverim kitapseverim ---
3
C cansu_tr ---
4
eilenn eilenn ---
5
Sealand Sealand ---
6
tubatesbih tubatesbih ---
7
Seriii Seriii ---
8
A ay__060 ---
9
@selince3 ---
10
PembeLokum PembeLokum ---
11
G guzbahar ---
12
kubdef kubdef ----
13
H hmtsyma ----
14
betul8516 betul8516 ----
15
K kalemero ----
16
@milad_tb ---
17
I Irmak-986 ---
18
esmerm91 esmerm91 ---
19
The Black The Black ----
20
@ozzge81 ---
21
Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi ---
22 @tkglcn ----
23
hadinur hadinur ----
24 H HERA0312 ----
25 deryaberil deryaberil --- hanımlar hayırlı sabahlar günaydınlar inşallah herkes iyidir afiyettedir Rabbim hanginizin sıkıntısı varsa Rabbim kolaylıklar nasip etsin Amin inşallah hayırlı cumalar
Okudum canim

HAFTASONU ESMALARI:
Eş-Şekür
: az amele, çok sevap veren. Günde Zikir Sayısı : 526 – Talihin açıklığı, bol rızık için okunur.Y a Şekur ismini zikreden kişinin refahı artar, sıhhat ve huzur içinde olur. Her işinde kolaylık bulur. Kazandığını kaybetmez. Nimetleri eksilmez. Zalim ve düşman şerrinden korunur.

El-Aliyy: Yücelerin yücesi, en yüce. Zikir Sayısı : 110 – Zilleten kurtulmak ve ilim için. Ya Aliyy ismini zikreden kişi hor görülmez, onu gören herkes sever, sayar. Sözü dinlenir. Ahlakı düzelir, hikmetli konuşur. Kısmeti açılır, kötü huylarını bırakır.

1 damla_22 damla_22 ---
2
3
C cansu_tr ---
4
eilenn eilenn ---
5
Sealand Sealand ---
6
7
Seriii Seriii ---
8
A ay__060 ---
9
@selince3 ---
10
11
G guzbahar ---
12
kubdef kubdef ----
13
H hmtsyma ----
14
betul8516 betul8516 ----
15
K kalemero ----
16
@milad_tb ---
17
I Irmak-986 ---
18
esmerm91 esmerm91 ---
19
The Black The Black ----
20
@ozzge81 ---
21
22 @tkglcn ----
23
hadinur hadinur ----
24 H HERA0312 ----
25 deryaberil deryaberil ---- HANIMLAR GÜNAYDIN DÜN BEN UNUTTUM HAFTASONU ESMALARINI EKLEMEYİ HAYIRLI BOL DUALI HAFTASONLARI OLUR İNŞALLAH

El-Hafiz: Her şeyi koruyucu olan. Günde Zikir Sayısı : 998 – Nefsinin ve malının korunması için okunur.Ya Hafıd ismini zikreden kişi; zalim ve kötülerin şerrinden korunur. Düşmanlarına güçlü görünür ve düşmanlarına karşı üstün olur. Bir zalime beddua ederse, bedduası gerçekleşir.

1 damla_22 damla_22 ---
2
3
C cansu_tr ---
4
eilenn eilenn ---
5
Sealand Sealand ---
6
7
Seriii Seriii ---
8
A ay__060 ---
9
@selince3 ---
10
11
G guzbahar ---
12
kubdef kubdef ----
13
H hmtsyma ----
14
betul8516 betul8516 ----
15
K kalemero ----
16
@milad_tb ---
17
I Irmak-986 ---
18
esmerm91 esmerm91 ---
19
The Black The Black ----
20
@ozzge81 ---
21
22 @tkglcn ----
23
hadinur hadinur ----
24 H HERA0312 ----
25 deryaberil deryaberil ---- hanımlar günaydın canlarım hayırlı haftalar olur inşallah

El-Hafiz: Her şeyi koruyucu olan. Günde Zikir Sayısı : 998 – Nefsinin ve malının korunması için okunur.Ya Hafıd ismini zikreden kişi; zalim ve kötülerin şerrinden korunur. Düşmanlarına güçlü görünür ve düşmanlarına karşı üstün olur. Bir zalime beddua ederse, bedduası gerçekleşir.

1 damla_22 damla_22 ---
2
3
C cansu_tr ---
4
eilenn eilenn ---
5
Sealand Sealand ---
6
7
Seriii Seriii ---
8
A ay__060 ---
9
@selince3 ---
10
11
G guzbahar ---
12
kubdef kubdef ----
13
H hmtsyma ----
14
betul8516 betul8516 ----
15
K kalemero ----
16
@milad_tb ---
17
I Irmak-986 ---
18
esmerm91 esmerm91 ---
19
The Black The Black ----
20
@ozzge81 ---
21
22 @tkglcn ----
23
hadinur hadinur ----
24 H HERA0312 ----
25 deryaberil deryaberil ---- hanımlar günaydın canlarım hayırlı haftalar olur inşallah
EL HAFİZ ZİKRİNİ NOT ALDIM İNŞ GÜN İÇİNDE OKURUM

HAFTASONU ESMALARI:
Eş-Şekür
: az amele, çok sevap veren. Günde Zikir Sayısı : 526 – Talihin açıklığı, bol rızık için okunur.Y a Şekur ismini zikreden kişinin refahı artar, sıhhat ve huzur içinde olur. Her işinde kolaylık bulur. Kazandığını kaybetmez. Nimetleri eksilmez. Zalim ve düşman şerrinden korunur.

El-Aliyy: Yücelerin yücesi, en yüce. Zikir Sayısı : 110 – Zilleten kurtulmak ve ilim için. Ya Aliyy ismini zikreden kişi hor görülmez, onu gören herkes sever, sayar. Sözü dinlenir. Ahlakı düzelir, hikmetli konuşur. Kısmeti açılır, kötü huylarını bırakır.

1 damla_22 damla_22 ---
2
3
C cansu_tr ---
4
eilenn eilenn ---
5
Sealand Sealand ---
6
7
Seriii Seriii ---
8
A ay__060 ---
9
@selince3 ---
10
11
G guzbahar ---
12
kubdef kubdef ----
13
H hmtsyma ----
14
betul8516 betul8516 ----
15
K kalemero ----
16
@milad_tb ---
17
I Irmak-986 ---
18
esmerm91 esmerm91 ---
19
The Black The Black ----
20
@ozzge81 ---
21
22 @tkglcn ----
23
hadinur hadinur ----
24 H HERA0312 ----
25 deryaberil deryaberil ---- HANIMLAR GÜNAYDIN DÜN BEN UNUTTUM HAFTASONU ESMALARINI EKLEMEYİ HAYIRLI BOL DUALI HAFTASONLARI OLUR İNŞALLAH
bunlarıda not aldım
okurum inş

inşallah hepsini okuyabilirsin canım benim
HAFTASONU GİREMEDİM
BURSAYA GİTTİM
SON EKSİKLERİMİDE TAMAMLADIM
AMA ACAYİP BİR LODIS VARDI
SERSEM ETTİ
MİGRENİM TUTCAK DİYE AKLIM ÇIKTI.
EVE GELDİM DİREK YATTIM.

AMA BEBEŞİMİN HERŞEYİ TAMAMLANDI
BORÇ GIRTLAKTA
AMA NE YAPALIM BORÇSUZDA OLMUYO

HAFTASONU GİREMEDİM
BURSAYA GİTTİM
SON EKSİKLERİMİDE TAMAMLADIM
AMA ACAYİP BİR LODIS VARDI
SERSEM ETTİ
MİGRENİM TUTCAK DİYE AKLIM ÇIKTI.
EVE GELDİM DİREK YATTIM.

AMA BEBEŞİMİN HERŞEYİ TAMAMLANDI
BORÇ GIRTLAKTA
AMA NE YAPALIM BORÇSUZDA OLMUYO
ne demiş atalarımız borç yiğidin kamçısıdır
inan bizde öyleyiz nişanlıyım almam gerekenler var ama annemlerin borçlarının bitmesine 3 ay var beklemek zorundayım bu sene dış cephe+ iç cephe + çatı+ araba + kendi sözüm ve nişanım + 2 yakın akrabanın düğünü + başta dedem olmak üzere bi kaç akraba ve komşunun cenazesi . en az 30 milyar para ödedik 1 yıl içinde aldığımız para da çok bir şey değil inan böyle azcık nefes almak istiyorum bu ayda kafam rahat diye he kredi kartları hala dolu taksit yaptırdık :)

X