hanımlar gönüller bir olsun

haftasonunu bende okuyamadım :KK43: aynen bende şaşırdım ama doktorum bu burun polipleri %51 tekrarlıyor yani ben seni ameliyat ederim ama sen belli bi zaman sonra tekrar gelirsin beni ameliyat et diye dedi kesin çözüm değil dedi şuan ilaç tedavisi uygulayacak 15 gün sonra kontrolüm var tekrardan gideceğim :) nur topu gibi poliplerim var şuanda burnumda

Allah analı babalı büyütsün ne diyelim o zaman :KK70::KK70:

Şaka bir yana da inşallah tez zamanda ilaçla kesin çözüme varirsinİz. :KK19:

Allah analı babalı büyütsün ne diyelim o zaman :KK70::KK70:

Şaka bir yana da inşallah tez zamanda ilaçla kesin çözüme varirsinİz. :KK19:
doktoru da böyle çok güldürdüm :) şimdiden koku almaya başladım normalde almıyordum koku falan :) dün evde babam traş oldu sonra kolonya sürmüş kokuyu aldım anaaam kolonya kokuyor dedim evdekiler başladı gülmeye :KK73::KK25:

haftasonunu bende okuyamadım :KK43: aynen bende şaşırdım ama doktorum bu burun polipleri %51 tekrarlıyor yani ben seni ameliyat ederim ama sen belli bi zaman sonra tekrar gelirsin beni ameliyat et diye dedi kesin çözüm değil dedi şuan ilaç tedavisi uygulayacak 15 gün sonra kontrolüm var tekrardan gideceğim :) nur topu gibi poliplerim var şuanda burnumda

benim 2 sene gibi kısa bir sürede tekrarlamaya başladı sanırım yine sağ taraftan zor nefes alıyorum bende çok ilaç kullandım sende sadece polip varsa çok sorun değil benim burun içinde eğrilik vardı o nedenle ameliyat olmuştum yine mi eğrildi noldu :)

benim 2 sene gibi kısa bir sürede tekrarlamaya başladı sanırım yine sağ taraftan zor nefes alıyorum bende çok ilaç kullandım sende sadece polip varsa çok sorun değil benim burun içinde eğrilik vardı o nedenle ameliyat olmuştum yine mi eğrildi noldu :)
Bilmem belki de eğrimiştir :) polipler eğritmiş olabilir çok şükür ameliyat olmayacağım kontrole gideceğim işte ama verdiği haplar antibiyotik diye mi bilmiyorum uyku yapıyor

Bilmem belki de eğrimiştir :) polipler eğritmiş olabilir çok şükür ameliyat olmayacağım kontrole gideceğim işte ama verdiği haplar antibiyotik diye mi bilmiyorum uyku yapıyor

sana ağır geliyor olabilir canım ilaçlar bende ameliyattan önce çok ilaç ve sprey falan kullandım ameliyat olmadan önce son kontrolde 3 polip var dediler ameliyatta 5 polip çıkardılar :KK70:

bayanlar tefriciyeye başladım,, Rabbime 4444 tefriciye adadım hayırlı ve sağlıklı bir evlat için öyle yüzlerce dua beklemiyorum sizden 1 tane okusanız kafidir benim için ,,önemli olan ;kimin duasının makbul olacağı belli olmadığı için yalnız tamamlamak istemiyorum duamı katkınız olursa çok sevinirim,,kaç tane okuduydanız bu topiğe yazarsanız çok sevinirim,,şimdiden okuyan okumayan herkesten Allah razı olsun.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...duasiyla-gelir-evladim-4444-tefriciye.894362/

doktoru da böyle çok güldürdüm :) şimdiden koku almaya başladım normalde almıyordum koku falan :) dün evde babam traş oldu sonra kolonya sürmüş kokuyu aldım anaaam kolonya kokuyor dedim evdekiler başladı gülmeye :KK73::KK25:

İnşallah tez zamanda herseyin kokusunu rahat rahat çekersin içine. Tabisi iyi olanlarin dan :KK48::KK48:

İnşallah tez zamanda herseyin kokusunu rahat rahat çekersin içine. Tabisi iyi olanlarin dan :KK48::KK48:
inşallah canım benim :) bikere hiç unutmam yemek yapıyorum mutfakta annem yemeğin altını aç bide söyleme bi bağırmıştı cansu yemek yanıyor kokuyu almıyor musun diye :) o zamanda maalesef koku almadığımı biliyorsun demiştim Rabbim herkese şifa versin inşallah

sana ağır geliyor olabilir canım ilaçlar bende ameliyattan önce çok ilaç ve sprey falan kullandım ameliyat olmadan önce son kontrolde 3 polip var dediler ameliyatta 5 polip çıkardılar :KK70:
hey maşallah :) bende ekranda gördüm hiç hoş değiller doktorum onlara şey diyordu üzüm salkımı :)

Allahümme mâ esbaha bi min nimetin ev bi-ehadin min halkıke, fe minke vahdeke, lâ şerike leke, fe lekel hamdü ve lekeşşükür

Şükür zikri Manası: Ya Rabbi, bana ve diğer yarattıklarına verdiğin maddi ve manevi nimetlerin sabaha (akşama) kadar bizim yanımızda kalması yalnız Sendendir. Senin ortağın yoktur. Sana hamd ve şükrediyoruz.

1 damla_22 damla_22 ---
2 kitapseverim kitapseverim ---
3 C cansu_tr ---
4 eilenn eilenn ---
5 Sealand Sealand ---
6 tubatesbih tubatesbih ---
7 Seriii Seriii ---
8 A ay__060 ---
9 @selince3 ---
10 PembeLokum PembeLokum ---
11 G guzbahar ---
12 kubdef kubdef ----
13 H hmtsyma ----
14 betul8516 betul8516 ----
15 K kalemero ----
16 @milad_tb ---
17 I Irmak-986 ---
18 esmerm91 esmerm91 ---
19 The Black The Black ----

20 @ozzge81 ---
21
Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi ---
22 @tkglcn ----
23
hadinur hadinur
HAYIRLI HAFTALAR HANIMLAR BİRAZ GEÇ KALDIM KUSURA BAKMAYIN ÇOK ŞÜKÜR AMELİYAT OLMUYORUM ... BAZI ARKADAŞLARIM BİLİYOR DİĞER DUA SAYFAMIZDA FETİH SÜRESİNİN İLK AYETİNİ OKUMAYI DÜŞÜNÜYORUZ KATILMAK İSTEYEM OLURSA BİLGİ VERSİN LÜTFEN

Okudum canım. Allah hepimizinkini kabul etsin..

Allahümme mâ esbaha bi min nimetin ev bi-ehadin min halkıke, fe minke vahdeke, lâ şerike leke, fe lekel hamdü ve lekeşşükür

Şükür zikri Manası: Ya Rabbi, bana ve diğer yarattıklarına verdiğin maddi ve manevi nimetlerin sabaha (akşama) kadar bizim yanımızda kalması yalnız Sendendir. Senin ortağın yoktur. Sana hamd ve şükrediyoruz.

1 damla_22 damla_22 ---
3 C cansu_tr ---
4 eilenn eilenn ---
5 Sealand Sealand ---
7 Seriii Seriii ---
8 A ay__060 ---
9 @selince3 ---
11 G guzbahar ---
12 kubdef kubdef ----
13 H hmtsyma ----
15 K kalemero ----
16 @milad_tb ---
17 I Irmak-986 ---
18 esmerm91 esmerm91 ---

20 @ozzge81 ---
21
22 @tkglcn ----
23
hadinur hadinur
HAYIRLI HAFTALAR HANIMLAR BİRAZ GEÇ KALDIM KUSURA BAKMAYIN ÇOK ŞÜKÜR AMELİYAT OLMUYORUM ... BAZI ARKADAŞLARIM BİLİYOR DİĞER DUA SAYFAMIZDA FETİH SÜRESİNİN İLK AYETİNİ OKUMAYI DÜŞÜNÜYORUZ KATILMAK İSTEYEM OLURSA BİLGİ VERSİN LÜTFEN
okudum ama 3 tane
allah kabul etsin

Euzü bi-kelimatillahittammati min şerri külli şeytanin ve hammatin ve min şerri külli aynin lammetin
Nazar değene okunacak dua:
[Bu dua her sabah ve akşam üç defa okunup kendi üzerine veya hastanın üzerine üflenirse, göz değmesinden ve şeytanların ve hayvanların zararından korur.]
Manası: Şeytanların, haşaratın ve kem gözlerin şerrinden Allah’ın kusursuz kelamlarına [âyetlerine yani Kur’ana] sığınırım. [Zira âyetlerinde gizli açık her ilim, her ihsan, her tedbir vardır.]

BU DUAYI ÜÇ KERE OKUYALIM ARKADAŞLAR KÖTÜLÜKLERDEN KORUNMAK İÇİN .

BUGÜNKÜ DUAMIZ : 1. BİSMİLLAHİ SUBHANALLAHİ VE BİHAMDİHİ
Ebu’d-Derdâ radıyallahu anh’tan rivayet edildiğine göre, Rasulullah sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyurdu:
“Sizin biriniz her gün sabahladığında Allah için bin hasene (sevap) işlemeyi terketmesin, her kim sabahladığında yüz kere: ‘Bismillahi sübhanallahi ve bihamdihi (Allah’ın ismiyle başlayıp, Allah’ı tesbih ederim ve ona hamd ederim.)’ derse, bu bin hasenedir ki, inşaAllah o gün o kadar (bin tane) günah işleyemez. Bundan başka işlediği hayırlar da bol bol kendisine kalır.”

100 TANE OKUYALIM İNŞALLAH
1 damla_22 damla_22 ---
3 C cansu_tr ---
4 eilenn eilenn ---
5 Sealand Sealand ---
7 Seriii Seriii ---
8 A ay__060 ---
9 @selince3 ---
11 G guzbahar ---
12 kubdef kubdef ----
13 H hmtsyma ----
15 K kalemero ----
16 @milad_tb ---
17 I Irmak-986 ---
18 esmerm91 esmerm91 ---

20 @ozzge81 ---
21
22 @tkglcn ----
23
hadinur hadinur

HANIMLAR BÖYLE 7 TANE DUAMIZ KALDI BAZI GÜNLER İKİ TANE DUA EKLYECEĞİM Kİ HAFTAYA PAZARTESİ GÜNÜ ESMALARA GEÇİ YAPABİLELİM . HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN NE GÜZEL DUALAR OKUDUK SAYENİZDE

Euzü bi-kelimatillahittammati min şerri külli şeytanin ve hammatin ve min şerri külli aynin lammetin
[Bu dua her sabah ve akşam üç defa okunup kendi üzerine veya hastanın üzerine üflenirse, göz değmesinden ve şeytanların ve hayvanların zararından korur.]
Manası: Şeytanların, haşaratın ve kem gözlerin şerrinden Allah’ın kusursuz kelamlarına [âyetlerine yani Kur’ana] sığınırım. [Zira âyetlerinde gizli açık her ilim, her ihsan, her tedbir vardır.]

Ebu’d-Derdâ radıyallahu anh’tan rivayet edildiğine göre, Rasulullah sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyurdu:
“Sizin biriniz her gün sabahladığında Allah için bin hasene (sevap) işlemeyi terketmesin, her kim sabahladığında yüz kere: ‘Bismillahi sübhanallahi ve bihamdihi (Allah’ın ismiyle başlayıp, Allah’ı tesbih ederim ve ona hamd ederim.)’ derse, bu bin hasenedir ki, inşaAllah o gün o kadar (bin tane) günah işleyemez. Bundan başka işlediği hayırlar da bol bol kendisine kalır.”

1 damla_22 damla_22 ---
3 C cansu_tr ---
4 eilenn eilenn ---
5 Sealand Sealand ---
7 Seriii Seriii ---
8 A ay__060 ---
9 @selince3 ---
11 G guzbahar ---
12 kubdef kubdef ----
13 H hmtsyma ----
15 K kalemero ----
16 @milad_tb ---
17 I Irmak-986 ---
18 esmerm91 esmerm91 ---
20 @ozzge81 ---
21 Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi ---
22 @tkglcn ----
23 hadinur hadinur

HANIMLAR BÖYLE 7 TANE DUAMIZ KALDI BAZI GÜNLER İKİ TANE DUA EKLYECEĞİM Kİ HAFTAYA PAZARTESİ GÜNÜ ESMALARA GEÇİ YAPABİLELİM . HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN NE GÜZEL DUALAR OKUDUK SAYENİZDE

Okudum canım.
Canım benim Allah senden razi olsun asil bizi böyle güzel dualarla bulusturuyorsun. Okumamıza vesile oluyorsun:KK19:

1 damla_22 damla_22 ---
3 C cansu_tr ---
4 eilenn eilenn ---
5 Sealand Sealand ---
7 Seriii Seriii ---
8 A ay__060 ---
9 @selince3 ---
11 G guzbahar ---
12 kubdef kubdef ----
13 H hmtsyma ----
15 K kalemero ----
16 @milad_tb ---
17 I Irmak-986 ---
18 esmerm91 esmerm91 ---
20 @ozzge81 ---
21 Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi ---
22 @tkglcn ----
23 hadinur hadinur

okudum her iki duayıda... ikiside çok güzel

X