hanımlar gönüller bir olsun

Hanımlar Rabbim dualarimizi kabul eylesin.gunahlarimizi bağışasın bizleri affeylesin.nice ayakların kaydığı günde Rabbim ayaklarimizi sirata sabitlesin.nice yuzlerin kara nice yuzlerin beyaz olduğu günde Rabbim yuzumuzu nuruyla aydinlatsin.kıyamette bizleri muhafaza eylesin.Rabbim amel defterleri
mizi sağ elimizden almayı nasip eylesin.evlatlarimiza kendine iman sahibi birer kul bizleree hayırlı evlatlar olmayi nasip eylesin. hayirliysa nasip eylesin değil ise bizlere onu hayırlı kılıp öyle nasip eylesin.Rabbim iki cihanda da bizleri salih ve saliha kullarından eylesin.Amin
C cansu_tr "100" adet okudum cnm

Herhangi bir kul bir musibete uğrar da "inna lillahi ve inna ileyhi raciun"(biz Allah’ın mülkündeyiz ve O’na döneceğiz), ey Allah’ım, "Uğradığım musibetin ecrini ver ve bunun üzerine daha hayırlısını ihsan buyur" derse muhakkak Allahü Teala onu musibetten dolayı sevaplandırır ve onun yerine daha hayırlısını verir."(Müslim)

1 damla_22 damla_22 ---
2 kitapseverim kitapseverim ---
3 C cansu_tr ---
4 eilenn eilenn ---
5 Sealand Sealand ---
6 tubatesbih tubatesbih ---
7 Seriii Seriii ---
8 A ay__060 ---
9 @selince3 ---
10 PembeLokum PembeLokum ---
11 G guzbahar ---
12 kubdef kubdef ----
13 H hmtsyma ----
14 betul8516 betul8516 ----
15 K kalemero ----
16 @milad_tb ---
17 I Irmak-986 ---
18 esmerm91 esmerm91 ---
19 The Black The Black ----

20 @ozzge81 ---
21
Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi ---

22 @tkglcn ----

Hanımlar hayırlı sabahlar
kaç gündür dualar hep uzun geliyor bugünde sizin için en kısasını buldum :KK37:
Ayet olduğu için mazeretli hanımlar okumasınlar çünkü Bakara Süresinde geçen bir ayettir. Duamız kısa 100-200 içinizden ne kadar geliyorsa okuyun inşallah Rabbim hepimizin başına gelmiş ve gelecek musibetlerden korusun okuduğumuz bu duayı bize kalkan yapsın inşaAllah
Hepinizi seviyorum ve dualarla kucaklıyorum saygılar selamlar hepinize...
Okudum canim

* Bismillahi erkike min külli dain yü’zike ve min şerri külli nefsin ev ayni hasidin Allahü yeşfike bismillahi erkike*

Cebrail Aleyhisselam, Resulullah –s.a.v- Efendimizin yanına geldi ve ‘’Ya Muhammed! Hasta mısın?’’ diye sordu. ‘’Evet’’ cevabını alınca Cebrail Aleyhisselam şu duayı okudu:
‘’Allah’ın adıyla. Sana eza veren bütün hastalıklara karşı, bütün kötü nefis ve hasetçi gözlere karşı sana okuyorum. Allah sana şifa versin. Ben Allah’ın adı ile sana dua ediyorum.’’

1
damla_22 damla_22 ---
3 C cansu_tr ---
4 eilenn eilenn ---
5 Sealand Sealand ---
7 Seriii Seriii ---
8 A ay__060 ---
9 @selince3 ---
11 G guzbahar ---
12 kubdef kubdef ----
13 H hmtsyma ----
15 K kalemero ----
16 @milad_tb ---
17 I Irmak-986 ---
18 esmerm91 esmerm91 ---

20 @ozzge81 ---
21

22 @tkglcn ----
23 hadinur hadinur

Cuma Günü ” YA VELİYYÜ YA ALLAH” esmasını (1000) defa zikreden kişi her istediğine kavuşur.
Cuma günü “LA İLAHE İLLALAHÜ’L MELİKÜ’L HAKKU’L- MÜBİN” (200) defa zikreden Kişi Allah’tan ne isterse verilir.
Cuma günü Sabah’. YA-RAKİB esması (312) defa zikrederek isteğini Allah’a bildirirsen isteğin kabul olur. Hanımlar dua arkadaşlarım Cumamız Mübarek olsun Rabbim nice bereketli Cumalar nasip eder inşallah Rabbim işlerinizi kolaylaştırsın , zorlaştırmasın . Hayırlı günler Hayırlı Cumalar...

bu duaları da ekledim okumak isteyen varsa okur diye .
Hanımlar dün doktordaydım öğleden sonra burnumda polip varmış polip ameliyatı olacağım .
Bu konuda bilgisi olan var mı ?

C cansu_tr canım için rahat olsun 2 sene önce bende hem polip hemde deviasyon ameliyatı olmuştum 10 güne iyileşiyorsun öyle yüzün gözün morarmıyor estetik olmadığı için :)

C cansu_tr canım için rahat olsun 2 sene önce bende hem polip hemde deviasyon ameliyatı olmuştum 10 güne iyileşiyorsun öyle yüzün gözün morarmıyor estetik olmadığı için :)
en büyük korkumda o işte mosmor oluyorlar ya bi hafta rapor verir herhalde bana :KK43: bakalım yarın iş çıkışı gideceğim tekrar doktora ameliyat gününü o zaman belirlerim eğer müsait olursa 25.de olmayı düşünüyorum çünkü 23-24 ocak aöf sınavı var

en büyük korkumda o işte mosmor oluyorlar ya bi hafta rapor verir herhalde bana :KK43: bakalım yarın iş çıkışı gideceğim tekrar doktora ameliyat gününü o zaman belirlerim eğer müsait olursa 25.de olmayı düşünüyorum çünkü 23-24 ocak aöf sınavı var

dediğim gibi morarma kesinlikle yok çünkü estetik ameliyat yapmıyorlar biraz yüzün burnun şişiyor o kadar bir hafta on güne yakın rapor yazıyorlar zaten o süre içinde evde bol bol dinlenince iyileşiyorsun canım korkma

dediğim gibi morarma kesinlikle yok çünkü estetik ameliyat yapmıyorlar biraz yüzün burnun şişiyor o kadar bir hafta on güne yakın rapor yazıyorlar zaten o süre içinde evde bol bol dinlenince iyileşiyorsun canım korkma
Dün ilk başta devlet hastanesine gittik yarında ameliyat olacağım özel doktora gideceğim o kadar stres yaptım ki bayılacak gibiydim :KK43: stresten daha adet olamadım

* Bismillahi erkike min külli dain yü’zike ve min şerri külli nefsin ev ayni hasidin Allahü yeşfike bismillahi erkike*

Cebrail Aleyhisselam, Resulullah –s.a.v- Efendimizin yanına geldi ve ‘’Ya Muhammed! Hasta mısın?’’ diye sordu. ‘’Evet’’ cevabını alınca Cebrail Aleyhisselam şu duayı okudu:
‘’Allah’ın adıyla. Sana eza veren bütün hastalıklara karşı, bütün kötü nefis ve hasetçi gözlere karşı sana okuyorum. Allah sana şifa versin. Ben Allah’ın adı ile sana dua ediyorum.’’

1
damla_22 damla_22 ---
3 C cansu_tr ---
4 eilenn eilenn ---
5 Sealand Sealand ---
7 Seriii Seriii ---
8 A ay__060 ---
9 @selince3 ---
11 G guzbahar ---
12 kubdef kubdef ----
13 H hmtsyma ----
15 K kalemero ----
16 @milad_tb ---
17 I Irmak-986 ---
18 esmerm91 esmerm91 ---

20 @ozzge81 ---
21
22 @tkglcn ----

23 hadinur hadinur

Cuma Günü ” YA VELİYYÜ YA ALLAH” esmasını (1000) defa zikreden kişi her istediğine kavuşur.
Cuma günü “LA İLAHE İLLALAHÜ’L MELİKÜ’L HAKKU’L- MÜBİN” (200) defa zikreden Kişi Allah’tan ne isterse verilir.
Cuma günü Sabah’. YA-RAKİB esması (312) defa zikrederek isteğini Allah’a bildirirsen isteğin kabul olur. Hanımlar dua arkadaşlarım Cumamız Mübarek olsun Rabbim nice bereketli Cumalar nasip eder inşallah Rabbim işlerinizi kolaylaştırsın , zorlaştırmasın . Hayırlı günler Hayırlı Cumalar...

bu duaları da ekledim okumak isteyen varsa okur diye .
Hanımlar dün doktordaydım öğleden sonra burnumda polip varmış polip ameliyatı olacağım .
Bu konuda bilgisi olan var mı ?
OKUdummmmm

Dün ilk başta devlet hastanesine gittik yarında ameliyat olacağım özel doktora gideceğim o kadar stres yaptım ki bayılacak gibiydim :KK43: stresten daha adet olamadım

stres yapma canım allahın izniyle hayırlısıyla atlatırsın gözünü korkutma hiç..

bu arada gün içinde okuyacağım biraz iş yoğunluğum var

C cansu_tr çok geçmiş olsun öncelikle. Umarım kolayca atlatmışsındır operasyonu.

Bir de listeden ayrılmak istiyorum. 100 tane okuyamıyorum. Okusam da içselleştiremiyorum iş yerinde olduğum için. İçim rahat etmiyor. Listeden adımı çıkarın ben yine dışarıdan dahil olabildiğim zaman olacağım.
Esmalara biraz daha yoğunluk vereceğim. Hakkınızı da helal edin lütfen. :)

C cansu_tr çok geçmiş olsun öncelikle. Umarım kolayca atlatmışsındır operasyonu.

Bir de listeden ayrılmak istiyorum. 100 tane okuyamıyorum. Okusam da içselleştiremiyorum iş yerinde olduğum için. İçim rahat etmiyor. Listeden adımı çıkarın ben yine dışarıdan dahil olabildiğim zaman olacağım.
Esmalara biraz daha yoğunluk vereceğim. Hakkınızı da helal edin lütfen. :)
zaten 10 tane kadar dua kaldı esmalara geçmemize .

X