hanımlar gönüller bir olsun

* Bismillahi erkike min külli dain yü’zike ve min şerri külli nefsin ev ayni hasidin Allahü yeşfike bismillahi erkike*

Cebrail Aleyhisselam, Resulullah –s.a.v- Efendimizin yanına geldi ve ‘’Ya Muhammed! Hasta mısın?’’ diye sordu. ‘’Evet’’ cevabını alınca Cebrail Aleyhisselam şu duayı okudu:
‘’Allah’ın adıyla. Sana eza veren bütün hastalıklara karşı, bütün kötü nefis ve hasetçi gözlere karşı sana okuyorum. Allah sana şifa versin. Ben Allah’ın adı ile sana dua ediyorum.’’

1
damla_22 damla_22 ---
2 kitapseverim kitapseverim ---
3 C cansu_tr ---
4 eilenn eilenn ---
5 Sealand Sealand ---
6 tubatesbih tubatesbih ---
7 Seriii Seriii ---
8 A ay__060 ---
9 Gooseberry Gooseberry ---
10 PembeLokum PembeLokum ---
11 G guzbahar ---
12 kubdef kubdef ----
13 H hmtsyma ----
14 betul8516 betul8516 ----
15 K kalemero ----
16 @milad_tb ---
17 I Irmak-986 ---
18 esmerm91 esmerm91 ---
19 The Black The Black ----

20 @ozzge81 ---
21
Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi ---
22 @tkglcn ----

23 hadinur hadinur

Cuma Günü ” YA VELİYYÜ YA ALLAH” esmasını (1000) defa zikreden kişi her istediğine kavuşur.
Cuma günü “LA İLAHE İLLALAHÜ’L MELİKÜ’L HAKKU’L- MÜBİN” (200) defa zikreden Kişi Allah’tan ne isterse verilir.
Cuma günü Sabah’. YA-RAKİB esması (312) defa zikrederek isteğini Allah’a bildirirsen isteğin kabul olur. Hanımlar dua arkadaşlarım Cumamız Mübarek olsun Rabbim nice bereketli Cumalar nasip eder inşallah Rabbim işlerinizi kolaylaştırsın , zorlaştırmasın . Hayırlı günler Hayırlı Cumalar...

bu duaları da ekledim okumak isteyen varsa okur diye .
Hanımlar dün doktordaydım öğleden sonra burnumda polip varmış polip ameliyatı olacağım .
Bu konuda bilgisi olan var mı ?
kızlar kaç tane okuyacağız acaba hemen yazabilirmisiniz

CUMARTESİ GÜNÜ ESMASI :
“Allahümme inni eselükes-sıhhate vel-afiyete vel-emanete ve hüsnel-hulkı verrıdae bilkaderi birahmetike ya Erhamerrahimin”

Anlamı: ‘Ya Rabbi, senden, sıhhat ve afiyet ve emanete hıyanet etmemek ve güzel ahlak ve kaderden razı olmak istiyorum Ey merhamet sahiplerinin en merhametlisi! Merhametin hakkı için, bunları bana ver!.’’

PAZAR GÜNÜ ESMASI:
“Sübbûhun Kuddûsün (Rabbuna ve) Rabbül melâiketi verrûh”

“Allâh-ü Teâlâ bütün noksan sıfatlardan münezzeh ve mukaddestir Meleklerin ve Rûh (Cebrâil)’in Rabbidir” Bu zikir meleklerin yaptığı bir zikir olup, yapılması önerilir.

1 damla_22 damla_22 ---
3 C cansu_tr ---
4 eilenn eilenn ---
5 Sealand Sealand ---
7 Seriii Seriii ---
8 A ay__060 ---
11 G guzbahar ---
12 kubdef kubdef ----
13 H hmtsyma ----
15 K kalemero ----
16 @milad_tb ---
17 I Irmak-986 ---
18 esmerm91 esmerm91 ---

20 @ozzge81 ---
21
22 @tkglcn ----

23 hadinur hadinur

HANIMLAR HAFTA SONU DUALARINI EKLEDİM HAYIRLI HAFTASONLARI DİLERİM

“Allahümme musağğıra'l kebir ve mükebbire's sağir! sağğır ma bi “

Yüzdeki Yaralar İçin Dua: Anlamı :ey küçüğü büyüten, büyüğü küçülten Allahım bendeki bu rahatsızlığı da küçült yok et

bu duayı da paylaşıyorum belki yüzümde yada etrafında yara olan varsa şifa olur inşaAllah

CUMARTESİ GÜNÜ ESMASI :
“Allahümme inni eselükes-sıhhate vel-afiyete vel-emanete ve hüsnel-hulkı verrıdae bilkaderi birahmetike ya Erhamerrahimin”

Anlamı: ‘Ya Rabbi, senden, sıhhat ve afiyet ve emanete hıyanet etmemek ve güzel ahlak ve kaderden razı olmak istiyorum Ey merhamet sahiplerinin en merhametlisi! Merhametin hakkı için, bunları bana ver!.’’

PAZAR GÜNÜ ESMASI:
“Sübbûhun Kuddûsün (Rabbuna ve) Rabbül melâiketi verrûh”

“Allâh-ü Teâlâ bütün noksan sıfatlardan münezzeh ve mukaddestir Meleklerin ve Rûh (Cebrâil)’in Rabbidir” Bu zikir meleklerin yaptığı bir zikir olup, yapılması önerilir.

1 damla_22 damla_22 ---
3 C cansu_tr ---
4 eilenn eilenn ---
5 Sealand Sealand ---
7 Seriii Seriii ---
8 A ay__060 ---
11 G guzbahar ---
12 kubdef kubdef ----
13 H hmtsyma ----
15 K kalemero ----
16 @milad_tb ---
17 I Irmak-986 ---
18 esmerm91 esmerm91 ---

20 @ozzge81 ---
21
22 @tkglcn ----

23 hadinur hadinur

HANIMLAR HAFTA SONU DUALARINI EKLEDİM HAYIRLI HAFTASONLARI DİLERİM[/QUOTE]
Ct ve pazarı aldım

cnm okudum hastasonu Esma'larını , 100 er olmadı ama

Haftasonu esmalarını okudum canım Allah tez vakitte şifalar ihsan etsin inşallah çok geçmiş olsun

Allahümme mâ esbaha bi min nimetin ev bi-ehadin min halkıke, fe minke vahdeke, lâ şerike leke, fe lekel hamdü ve lekeşşükür

Şükür zikri Manası: Ya Rabbi, bana ve diğer yarattıklarına verdiğin maddi ve manevi nimetlerin sabaha (akşama) kadar bizim yanımızda kalması yalnız Sendendir. Senin ortağın yoktur. Sana hamd ve şükrediyoruz.

1 damla_22 damla_22 ---
3 C cansu_tr ---
4 eilenn eilenn ---
5 Sealand Sealand ---
7 Seriii Seriii ---
8 A ay__060 ---
11 G guzbahar ---
12 kubdef kubdef ----
13 H hmtsyma ----
15 K kalemero ----
16 @milad_tb ---
17 I Irmak-986 ---
18 esmerm91 esmerm91 ---

20 @ozzge81 ---
21
22 @tkglcn ----

23 hadinur hadinur
HAYIRLI HAFTALAR HANIMLAR BİRAZ GEÇ KALDIM KUSURA BAKMAYIN ÇOK ŞÜKÜR AMELİYAT OLMUYORUM ... BAZI ARKADAŞLARIM BİLİYOR DİĞER DUA SAYFAMIZDA FETİH SÜRESİNİN İLK AYETİNİ OKUMAYI DÜŞÜNÜYORUZ KATILMAK İSTEYEM OLURSA BİLGİ VERSİN LÜTFEN

C cansu_tr geçmiş olsun tekrardan ameliyatsız tedavisi varmış mi.

Bu arada haftasonu yoğundum misafirler bebeğim rahatsızdı okuyamadım kusura bakma olur mu:KK43:

Bu gününkini okumaya başladım :KK45:

C cansu_tr geçmiş olsun tekrardan ameliyatsız tedavisi varmış mi.

Bu arada haftasonu yoğundum misafirler bebeğim rahatsızdı okuyamadım kusura bakma olur mu:KK43:

Bu gününkini okumaya başladım :KK45:
haftasonunu bende okuyamadım :KK43: aynen bende şaşırdım ama doktorum bu burun polipleri %51 tekrarlıyor yani ben seni ameliyat ederim ama sen belli bi zaman sonra tekrar gelirsin beni ameliyat et diye dedi kesin çözüm değil dedi şuan ilaç tedavisi uygulayacak 15 gün sonra kontrolüm var tekrardan gideceğim :) nur topu gibi poliplerim var şuanda burnumda

X