hanımlar gönüller bir olsun

CUMA GÜNÜ ESMASI
Ez-Zahir
: Yarattıkları ile varlığı açık, aşikar olan, kesin delillerle bilinen. Günde Zikir Sayısı : 1106 – Her meselenin zuhuru için.Ya Zahir ismini zikredenin kalbi nurlanır. Gizli işlere, sırlara erer. Kalbi üzerindeki perdeler açılır. Rüyasında istediği şeylerden haberdar olur. Güzel ahlak sahibi olur.

1 damla_22 damla_22 ---
2 kitapseverim kitapseverim ---
3 C cansu_tr ---
4 eilenn eilenn ---
5 Sealand Sealand ---
6 @tkglcn
7 tubatesbih tubatesbih ---
8 Seriii Seriii ---
9 A ay__060 ---
10 CuteMom CuteMom ----
11 @selince3 ---
12 PembeLokum PembeLokum ---

HANIMLAR LİSTE ÇOK AZALDI DİĞER DUA TOPİKLERİNDE DUA OKUMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ VARSA DAVET EDELİM ...

CUMA GÜNÜ ESMASI
Ez-Zahir
: Yarattıkları ile varlığı açık, aşikar olan, kesin delillerle bilinen. Günde Zikir Sayısı : 1106 – Her meselenin zuhuru için.Ya Zahir ismini zikredenin kalbi nurlanır. Gizli işlere, sırlara erer. Kalbi üzerindeki perdeler açılır. Rüyasında istediği şeylerden haberdar olur. Güzel ahlak sahibi olur.

1 damla_22 damla_22 --- okundu
3 C cansu_tr --- okundu
4 eilenn eilenn --- okundu
5 Sealand Sealand ---
6 @tkglcn
7 tubatesbih tubatesbih --- okundu
8 Seriii Seriii ---
9 A ay__060 --- okundu
10 CuteMom CuteMom ----
11 @selince3 ---

HANIMLAR LİSTE ÇOK AZALDI DİĞER DUA TOPİKLERİNDE DUA OKUMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ VARSA DAVET EDELİM ...

HAFTA SONU ESMALARI
El-Batın: Aklın tasavvurundan gizli olan. Günde Zikir Sayısı : 62 – Nefsi mutmain ve kalbi geniş olması için. Ya Batın ismini zikreden; korktuklarından emin, kalbi geniş olur. İnsanlar, ona itaat edip, isteklerini yerine getirirler. Sözü dinlenir. Sohbeti etkili ve tesirli olur. İstediği şeylerden rüyada ve uyanık halde haberdar olur.

El-Vali: Bütün kainatı idare eden, onların işlerini yoluna koyan. Günde Zikir Sayısı : 47 – Sözünün tesirli insanların sevmesi için.Ya Vali ismini zikreden çeşitli afetlerden muhafaza olur. Makam ve mevkisi yükselir. Emrindeki herkes ondan korkar ve itaat eder. Emir ve istekleri yerine getirilir. Gece ve gündüz 10000 defa okuyan veli kullar mertebesine yükselir. Evliyalar ile görüşür.

1 damla_22 damla_22 ---

3 C cansu_tr --- OKUNDU
4 eilenn eilenn ---
5 Sealand Sealand ---
6 @tkglcn
7 tubatesbih tubatesbih ---
8 Seriii Seriii ---
9 A ay__060 ---
10 CuteMom CuteMom ----
11 @selince3 ---

“Estağfirullahel'azîm (el kerim, er rahim) ellezî lâ ilâhe illâ huv el-hayyel-kayyume ve etubü ileyh.”
Anlamı: “Kendisinden başka ilah olmayan, ebedî hayatla diri olan “Hay”, her şeyin varlığı kendisine bağlı olup, her şeyi ayakta tutan, kâinatı yöneten,”Kayyum” (keremi ve ihsanı bol “Kerim”, merhameti ve bağışlaması bol, esirgeyen “Rahim”) olan Yüce Allah’tan beni bağışlamasını diler ve günahlarıma tövbe ederim.!”
Her namazdan sonra 3 defa ve yatağa girince 3 defa okunmalı.
Günde en az 99 tevbe zikri edilmesi önerilir.

HANIMLAR BU HAFTASONU İÇİNKİ ZİKİR SAYIMIZ ÇOK AZ BUYRUN EN AZINDAN 99 TANE OKUYALIM

Selamlar ben ya batın , ya vali okudum yanlış mi oldu

Bende esmaul husna grubuna katilmak istiyorum. Ne yapmam gerek. Suan Lohusalık donemimdeyim okuyabilirim değil mi zor geciriyorum bu dönemi faydasi olur Rabbimin izniyle.

X