hanımlar gönüller bir olsun

Tamam o zaman insaAllah gireyim. Rica etsem bana anlatır mısınız azıcık?
canım ben günlük olarak okunacak esmayı eklemeye çalışıyorum elimden geldiğince esmanın sayısı az olduğunda sayıyı arttırabiliyorum yapman gereken listeyi takibe alman ve günlük olarak esmaları okuyup bildirim yapman zaten en fazla 10 dakikamızı alacak esmalar oluyor tekrardan hoş geldin aramıza Rabbim sayımızı çoğaltsın inşallah ...

canım ben günlük olarak okunacak esmayı eklemeye çalışıyorum elimden geldiğince esmanın sayısı az olduğunda sayıyı arttırabiliyorum yapman gereken listeyi takibe alman ve günlük olarak esmaları okuyup bildirim yapman zaten en fazla 10 dakikamızı alacak esmalar oluyor tekrardan hoş geldin aramıza Rabbim sayımızı çoğaltsın inşallah ...
Teşekkür ederim Allah razi olsun. Tamam o zaman ismim etiketlendigi zaman okumaya başlarim. ♡

hiç bir şey yapmana gerek yok ben her gün esmaları güncellemeye çalışıyorum bi aksilik olmadıkça her gün siteye girip öğrenebilirsin Rabbim sana şifa versin YA ŞAFİİ ismiyle inşallah
Allah razı olsun. şuan esmaul hüsnayı çekmeye başlıyorum. Rabbim kabul etsin dualarımızı geri çevirmesin inşallah hayırlı günler.

SALI GÜNÜ ESMASI:
El-Berr: İyilik ve ihsanı bol olan.Günde Zikir Sayısı : 202 – Her halukarda iyilik bulmak.Ya Berr ismini okumaya devam edenler tüm mahlukatın şerrinden emin olur. Bütün hal ve hareketlerinde lutuf ve kereme mazhar olur. Dilleri hikmetlenir. Makamı, mertebesi, derecesi yükselir. Alkolik ve isyan halinde olanlar günde 700 defa Ya Berr ismini zikrederlerse; kötü alışkanlıklarından kurtulurlar, durumları düzelir.
1 damla_22 damla_22 ---
2 kitapseverim kitapseverim --- okundu
3 C cansu_tr ---
4 eilenn eilenn --- okundu
5 Sealand Sealand ---
6 @tkglcn
7 tubatesbih tubatesbih --- okundu
8 Seriii Seriii --- okundu
9 A ay__060 ---
10 CuteMom CuteMom ----
11 Gooseberry Gooseberry ---
12 PembeLokum PembeLokum ---
13 B BaslarsanBitirirsin ---- okundu
14 kubdef kubdef ----
15 H hmtsyma ----
HANIMLAR LİSTE ÇOK AZALDI DİĞER DUA TOPİKLERİNDE DUA OKUMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ VARSA DAVET EDELİM ... HAYIRLI HAFTALAR HANIMLAR ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN GERÇEKTEN YİNE MUTLU OLUYORUM OKUMALAR DEVAM ETTİKÇE ...

ÇARŞAMBA GÜNÜ ESMASI:
Et-Tevvab: Tövbeleri kabul edip, günahları bağışlayan. Günde Zikir Sayısı : 409 – Tövbelerin kabulu için. Ya Tevvab ismini zikreden kişinin tevbesi kabul olur. Zalimin zulmünden kurtulur. Para ve geçim sıkıntısı ortadan kalkar. Rızık kapıları okuyana açılır. Günde 409 defa Ya Tevvab ismini zikreden kişinin dünyevi ve uhrevi bütün işleri halolur.
1 damla_22 damla_22 ---
2 kitapseverim kitapseverim ---
3 C cansu_tr ---
4 eilenn eilenn ---
5 Sealand Sealand ---
6 @tkglcn
7 tubatesbih tubatesbih ---
8 Seriii Seriii ---
9 A ay__060 ---
10 CuteMom CuteMom ----
13 B BaslarsanBitirirsin ----
14 kubdef kubdef ----
15 H hmtsyma ----
HANIMLAR LİSTE ÇOK AZALDI DİĞER DUA TOPİKLERİNDE DUA OKUMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ VARSA DAVET EDELİM ... HAYIRLI HAFTALAR HANIMLAR ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN GERÇEKTEN YİNE MUTLU OLUYORUM OKUMALAR DEVAM ETTİKÇE

Çok şükür okudum allahım kabul etsin insallah

ÇARŞAMBA GÜNÜ ESMASI:
Et-Tevvab: Tövbeleri kabul edip, günahları bağışlayan. Günde Zikir Sayısı : 409 – Tövbelerin kabulu için. Ya Tevvab ismini zikreden kişinin tevbesi kabul olur. Zalimin zulmünden kurtulur. Para ve geçim sıkıntısı ortadan kalkar. Rızık kapıları okuyana açılır. Günde 409 defa Ya Tevvab ismini zikreden kişinin dünyevi ve uhrevi bütün işleri halolur.
1 damla_22 damla_22 ---
2 kitapseverim kitapseverim ---
3 C cansu_tr --- OKUNDU
4 eilenn eilenn --- OKUNDU
5 Sealand Sealand ---
6 @tkglcn
7 tubatesbih tubatesbih ---
8 Seriii Seriii --- OKUNDU
9 A ay__060 ---
10 CuteMom CuteMom ----
13 B BaslarsanBitirirsin ---- OKUNDU
14 kubdef kubdef ----OKUNDU
15 H hmtsyma ----
HANIMLAR LİSTE ÇOK AZALDI DİĞER DUA TOPİKLERİNDE DUA OKUMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ VARSA DAVET EDELİM ... HAYIRLI HAFTALAR HANIMLAR ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN GERÇEKTEN YİNE MUTLU OLUYORUM OKUMALAR DEVAM ETTİKÇE

X