hanımlar gönüller bir olsun

CUMA GÜNÜ ESMASI:

EL MUMİT : El Mumit [ Her canlıya ölümü tattıran. ]
Kişi başına zikir sayısı : 490 -- Harama bakmamak, kötülükten vazgeçmek için okunur.

1 damla_22 --- OKUNDU
2 kitapseverim --- OKUNDU
3 C cansu_tr --- OKUNDU
4 687403_igt --- OKUNDU
5 Sealand --- OKUNDU
6 @Denas14--- OKUNDU
7 tubatesbih --- OKUNDU
8 Seriii --- OKUNDU
9 A ay__060 --- OKUNDU
10 @whitepearll --- OKUNDU
11 @selince3 --- OKUNDU
12 L likear --- OKUNDU
13 PembeLokum ---
14 eilenn ---
15 CuteMom ---
16 @tkglcn

Ebu Hureyre'den rivayet edildiğine göre:
Allah Resulü (as) şöyle buyurmuştur: "Her kim günde yüz kere Bir ve ortaksız olarak Allah'tan başka hiç bir ilah yoktur Mülk onundur, hamd onundur, o herşeye kadirdir! derse bu o kimse için on köle azat etme sevabına denk olur Ve kendisine yüz hasene yazılır, yüz günah da silinir O gün akşamlayana kadar şeytandan korunmuş olur Ve hiç bir kimse onun yaptığından daha faziletli bir iş yapamaz Meğer ki ondan daha çok okuyan bir kimse olsun Ve her kim günde yüz kere: Subhanallah ve bi-hamdihi (Allah'ı, ona hamd ederek tesbih ederim) derse o kimsenin günahları deniz köpüğü kadar bile çok olsa dökülür"
DİLERSENİZ MÜBAREK CUMA GÜNÜNDE 100 TANE ''SÜBHANALLAH VE Bİ HAMDİHİ '' OKUYALIM ...

PAZARTESİ GÜNÜ ESMASI:

EL HAYY : El Hayy [ Ezeli ve ebedi bir hayatla diri olan.]
Kişi başına zikir sayısı : 324 -- Sözü tesirli ve herkesten tazim görür.Ya Hayy ismini zikreden kişinin ömrü uzun ve afiyette olur. Kalbi tevhid nuru ile nurlanır. Hastaysa şifaya kavuşur. Ya Hayyu Ya Kayyum isimlerini birlikte 184 defa zikredenin her muradı gerçekleşir. Ya Allah Ya Hayy Ya Kayyum isimlerini birlikte zikreden Allah yolundan ayrılmaz.

1
damla_22 ---
2
kitapseverim ---
3 C cansu_tr ---
4 687403_igt ---
5
Sealand ---
6 @Denas14---
7
tubatesbih ---
8
Seriii ---
9 A ay__060 ---
10
@whitepearll ---
11
@selince3 ---
12 L likear ---
13 PembeLokum ---
14
eilenn ---
15
CuteMom ---
16
@tkglcn

PAZARTESİ GÜNÜ ESMASI:

EL HAYY : El Hayy [ Ezeli ve ebedi bir hayatla diri olan.]
Kişi başına zikir sayısı : 324 -- Sözü tesirli ve herkesten tazim görür.Ya Hayy ismini zikreden kişinin ömrü uzun ve afiyette olur. Kalbi tevhid nuru ile nurlanır. Hastaysa şifaya kavuşur. Ya Hayyu Ya Kayyum isimlerini birlikte 184 defa zikredenin her muradı gerçekleşir. Ya Allah Ya Hayy Ya Kayyum isimlerini birlikte zikreden Allah yolundan ayrılmaz.

1
damla_22 ---
2
kitapseverim --- okundu
3 C cansu_tr --- okundu
4 687403_igt ---
5
Sealand --- okundu
6 @Denas14---
7
tubatesbih --- okundu
8
Seriii ---
9 A ay__060 ---
10
@whitepearll --- okundu
11
@selince3 ---
12 L likear ---
13 PembeLokum ---
14
eilenn --- okundu
15
CuteMom ---
16
@tkglcn
Haydi hanımlar tesbihler ,zikirmatikler elimize
Dualarla gidelim Rabbimize

Pazartesiyi okumuştum yazmamışım.. Bugünün esması yok heralde dün kapanmadığı için.@cansu_tr

Aaa olur mu canım ya neden suçlu hissediyorsun..ne kadar güzel birşeye vesile oluyorsun.
2 yada 3 kişi kaldığında diğer esmaya geçiyorum çünkü girilmemiştir bi aksilik olmuştur diye düşünüyorum o yüzden rahatlıkla geçebiliyorum ancak sayı fazla olduğunda o esma okunmamıs olduğu için yeni esmaya geçemiyorum o yüzden suçlu diyorum canım benim anlatabildim mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…