hanımlar gönüller bir olsun

C cansu_tr Perşembe gününü okudum canim buarada basınız sagolsun canim allahim mekanını cennet etsin geride kalanlara sabırlar versin

El hakk ve el vekil okudum rabbim kabul etsin inş... Cnm başın sagolsun rabbim cennet kapılarını açsın geride kalan sizlerede sabır versin

Canim başınız sagolsun Allah rahmet eylesin . Bugun ki esmalari okudum Allah kabul etsin

Ben iki esmayi da hemen okuyorum başın sağolsun Rabbim günahlarını affeylesin canm

Pazartesi persembe okudum canim Allah mekanini cennet eylesin basiniz sagolsun..

merhabalar canlar.aslında cuma günü dönüş yaptım ama bazı sorunlar sebebi ile katılamadm. C cansu_tr arkadaşım Allah razı olsun hiç yansıtmadan kontrolü elde tutmuş.Allah ın izni ile artık aranızdaym.bir sonra ki esma da ve devamında birlikteyiz canlar.ayrıca sizleri özledim.listeden çıkan yada çıkarılan arkadaşlar var anladığm kadarıyla.dönenlere kapımız sonuna kadar açıktır.aramıza sonradan katılan canlar da hoşgelmişler.arkadaşımızın dedesi de vefat etmiş çok üzüldüm.rabbim rahmet eylesin merhametiyle muamele eylesin inşallah tüm ölmüşlerimize ve günü gelince bizlere de...

PAZARTESİ GÜNÜ ESMASI :
EŞ ŞEHİD: Eş Şehid [ Her yerde ve her zaman hazır ve nazır olan]
Kişi başına zikir sayısı : 319-- Şehid olmak, heybetli olmak için okunur.

1
damla_22 --- okundu
2
kitapseverim ---okundu
3
bulancak28 ---
4
C cansu_tr --- okundu
5
687403_igt --- okundu
6
Sealand ---
7
@Denas14---okundu
8
tubatesbih --- okundu
9
Seriii ---okundu
10
A ay__060 ---okundu
11
@whitepearll --- okundu
12
@selince3 ---okundu
13
L likear --- (okundu)
14
PembeLokum ---
15
eilenn --- okundu
16
CuteMom ---okundu

PERŞEMBE GÜNÜ ESMASI :
EL HAKK: El Hakk [ Varlığı hiç değişmeden duran, Var olan, hakkı ortaya çıkaran.]
Kişi başına zikir sayısı : 108-- Sağlam bir imana ve doğru bir ibadet hayatına sahip olmak, başladığı işin sonunun gelmesi için okunur.

EL VEKİL: El Vekil [Kullarının işlerini bitiren, tevekkül edenlerin işlerini en iyi şekilde sonlandıran.]
Kişi başına zikir sayısı : 66-- Allah’tan her türlü yardımı görmek için okunur.
Rızık kapıları açılır. Her gün sabah vakti 66 defa Ya Vekil ismini zikredenin rızkı artar.

1 damla_22 ---
2 kitapseverim ---
3 bulancak28 ---
4 C cansu_tr --- okundu
5 687403_igt ---
6 Sealand ---
7 @Denas14---
8 tubatesbih ---
9 Seriii ---
10 A ay__060 --- (okundu)
11 @whitepearll ---
12 @selince3 --- (okundu)
13 L likear --- (okundu)
14 PembeLokum ---
15 eilenn ---
16 CuteMom ---
17 @tkglcn (okundu)

PERŞEMBE GÜNÜ ESMASI :
EL HAKK: El Hakk [ Varlığı hiç değişmeden duran, Var olan, hakkı ortaya çıkaran.]
Kişi başına zikir sayısı : 108-- Sağlam bir imana ve doğru bir ibadet hayatına sahip olmak, başladığı işin sonunun gelmesi için okunur.

EL VEKİL: El Vekil [Kullarının işlerini bitiren, tevekkül edenlerin işlerini en iyi şekilde sonlandıran.]
Kişi başına zikir sayısı : 66-- Allah’tan her türlü yardımı görmek için okunur.
Rızık kapıları açılır. Her gün sabah vakti 66 defa Ya Vekil ismini zikredenin rızkı artar.

1 damla_22 --- (okundu)
2 kitapseverim ---
3 bulancak28 ---
4 C cansu_tr --- okundu
5 687403_igt ---
6 Sealand ---
7 @Denas14---
8 tubatesbih ---
9 Seriii ---
10 A ay__060 --- (okundu)
11 @whitepearll ---
12 @selince3 --- (okundu)
13 L likear --- (okundu)
14 PembeLokum ---
15 eilenn ---
16 CuteMom ---
17 @tkglcn (okundu)

Rahatsızım son iki gun zikrini yapamadım ama yarın yapacagım inşaAllah kusura bakmayın

Allah razı olsun canım benim ben severek yaptım ama sen benden daha iyi yapacaksındır eminim bundan :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…