hanımlar gönüller bir olsun

hepsını okudum canım bugunu beklıyorum

1
damla_22 --- okundu
2
kitapseverim --- okundu
3
bulancak28 ---
4
C cansu_tr --- okundu
5
687403_igt --- okundu
6
Sealand --- okundu
7
@Denas14--- okundu
8
tubatesbih --- okundu
9
Seriii --- okundu
10
A ay__060 --- okundu
11
@whitepearll --- okundu
12
Gooseberry --- SADECE CUMA GÜNÜNÜ OKUDU.
13
L likear --- okundu
14
PembeLokum --- okundu
15
eilenn --- okundu
16
CuteMom --- okundu

HANIMLAR AĞZINIZA SAĞLIK RABBİM HEPİNİZİN ZOR ZAMANINDA YARDIMCISI OLSUN MAŞALLAH HEPİNİZE bulancak28 HANIM OKUMAMIŞ AMA HATIRLADIĞIM KADARIYLA HAMİLEYDİ DİYE HATIRLIYORUM BELKİ O YÜZDEN OKUYAMAMIŞTIR DİYE ÇIKARMAK İSTEMEDİM

C cansu_tr canım bısey soracagım
ogluma zıhın acıklıgı ıcın esmaul husna okuyorum senınde bana tavsıye edecegın baska bıseyler varmı acaba?

C cansu_tr canım bısey soracagım
ogluma zıhın acıklıgı ıcın esmaul husna okuyorum senınde bana tavsıye edecegın baska bıseyler varmı acaba?
Şuan aklıma olan bir şey yok ama esmaül hüsnanın kayıtlı olduğu bir dosyam var oradan baktığımda şunu buldum :
-El-Muhsi:Yarattığı ve yaratacağı bütün varlıkların sayısını bilen.Günde Zikir Sayısı:148 – Zekanın kuvvetli olması için okunur.Ya Muhsi ismini zikredene bütün kalpler itaat eder. Okuyan kötü ahlaktan kurtulur. Unutkanlık kalmaz.Vücudundaki hastalıklardan şifa bulur.Allah zihin açıklığı verir, idrak ve anlayışı artar.

bende bunu okuyordum bırde El Alim okuyorum cok sagol canım
okumaya devam edeyım

cansu canim ben ctesi pazar da okumustum yazmayi unutmusum p.tesi de okudum Allah kabul etsin

Son düzenleme:
hanımlar malesef cansunun dedesi vefat etmiş birkaç gün gelemeyebilir

cansunun dedesi rıza bora ruhuna ihlas ve fatiha okuyalım
okuyabilenler yasin okusun olurmu?
allah razı olsun hepinizden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…