Hanımlar Bı bakarmisinız😔

Kleopatra11

Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2023
478
47
Panik Bozukluk Panik Atak Anksiyete hepsi var 4 aydır bu illeti çekiyorum bebeğimi emzirirken aniden oldu oluyormuş hissi kalbim güm güm atmaya başladı gözlerim.karardi ortamda yabancılaşma boğazım düğünle misti yutkunamadim kalp krizi geçiriyorum sandım.acile.kendimi.zor attım orda değerler normal çıktı EKG vs sonrasında bende tekrar olurmu korkusu başladı ataklar yaşadım kimse bana panik Bozukluk veya atak olduğunu söylemedi defalarca acillere kaldırılsın ambulans vs herşey normal kardiyoloji ye gittim EKG kan testleri troidler temiz herşey normal kalpte birşey yok ultrason ile baktı 3 EKG çekildi kan değerlei hepsi temiz anormal olan benim hiçbir sıkıntım yok sürekli kendimi dinliyorum kalp krizi geçirip ölücem sanıyorum ailede kalp krizi geçiren kimse yok anjo olan babannem var bı tek sigara kullanmıyorum 1 buçuk senedir ağzıma sürmedim yaşım 24 bu arada Ailemde hocalık sanıp hocaya gitmişler şaka gibi oda insan ve cin nazarı var demiş anam bunu duydum dini inancım var ama Nazar olduğunu hoca nerden biliyor ya daha bir korkak oldum ben neyse işte daha ne olduğunu bilmiyordum buraya yazana kadar bı kardeşimiz bana bunun panik atak olabileceğini söyledi psikoloğa git dedi gittim 4 seans ama hiçbir işe yaramıyor karsimdaki psikolog beni anladığını söylüyor sadece bide seans başına 900 TL alıyor yarın için pasikatriye randevu aldim inşallah iyi gelir kimse beni anlamıyor delirdiğimi düşünüyor 😔 ama ben delirmedim sadece duygusal olarak çok yorgunum sese karşı duyarlılık oldu herşey dinliyorum kapı eşi vs çit sesi bile beni mahfediyor 😔

Merhabalar;

Bu sizde önceden yoktu bebek emzirirken bir anda oldu doğru anladıysam. Peki hayatınızda travmatik bir durum yaşadınız mı? Böyle unutamadığıniz bir durum. Veya hamilelik döneminde çok mu stresli oldu bazı zamanlar? Tükenmişlik sendromu ve panik bozukluğu bana kalırsa. Sakin olun psikiyatri iyi gelecektir.
Zor bir Dünyada yaşıyoruz, herkesin kendince hikayesi var, hayatı var. Bilincinde olmasak bile çok şey birikiyor içimizde. Bunlar da maddi veya manevi bir hasar yaratıyor. Lütfen sakin olun öncelikle bu gerekli. Bir nefesten bile bunalıp çıldıracak durumdasınız. Biliyorum.

Merhabalar;

Bu sizde önceden yoktu bebek emzirirken bir anda oldu doğru anladıysam. Peki hayatınızda travmatik bir durum yaşadınız mı? Böyle unutamadığıniz bir durum. Veya hamilelik döneminde çok mu stresli oldu bazı zamanlar? Tükenmişlik sendromu ve panik bozukluğu bana kalırsa. Sakin olun psikiyatri iyi gelecektir.
Zor bir Dünyada yaşıyoruz, herkesin kendince hikayesi var, hayatı var. Bilincinde olmasak bile çok şey birikiyor içimizde. Bunlar da maddi veya manevi bir hasar yaratıyor. Lütfen sakin olun öncelikle bu gerekli. Bir nefesten bile bunalıp çıldıracak durumdasınız. Biliyorum.
Evet gerçekten çok kötüyüm😔 evet bebeğimi emziriyordum ablamla da telefonda normal konuşuyorduk ablam o esnada birden bı sıkıntı bastı işte kötü bir şey olacak dedi hoop saniyesine ben böyle oldum 😔 sol göğsümü emzirirken sürekli tedirgin oluyorum ve kalp krizi geçiricek sanıyorum kendimi psikolojik olarak yıpranmış hissediyorum doğumda yanlızdim ailemden doğuda eşim görev yapıyordu kimse gelmedi kaynanam 5 gün kalıp gitti sezeryan olmuştum erken doğumu bebegimdr kuvezdeydi eve gelince bebeğimle yanlız kaldık hiçbir bilgim yoktu sonrasında deprem oldu eşim Malatya'ya gitti kimsesiz kaldım gene😔 yanlız başına bilemediğim memlekette evladmla kar kış kıyamet dışarı çıkamıyordum el kadar bebekle 😔 1 aylık bile değildi

Evet gerçekten çok kötüyüm😔 evet bebeğimi emziriyordum ablamla da telefonda normal konuşuyorduk ablam o esnada birden bı sıkıntı bastı işte kötü bir şey olacak dedi hoop saniyesine ben böyle oldum 😔 sol göğsümü emzirirken sürekli tedirgin oluyorum ve kalp krizi geçiricek sanıyorum kendimi psikolojik olarak yıpranmış hissediyorum doğumda yanlızdim ailemden doğuda eşim görev yapıyordu kimse gelmedi kaynanam 5 gün kalıp gitti sezeryan olmuştum erken doğumu bebegimdr kuvezdeydi eve gelince bebeğimle yanlız kaldık hiçbir bilgim yoktu sonrasında deprem oldu eşim Malatya'ya gitti kimsesiz kaldım gene😔 yanlız başına bilemediğim memlekette evladmla kar kış kıyamet dışarı çıkamıyordum el kadar bebekle 😔 1 aylık bile değildi
Sizinki geçici bir durum bence. Sakin kalarak bunu aşarsiniz. Yalnızlık ve gurbet çok zor. Zaman zaman benim de psikolojim çok bozuluyor. Bayılma gelene kadar ağlama krizleri oluyor. Size iyi geleceğini düşündüğünüz şeyleri yapın. İyi düşünün, videolar izleyin. Yavrunuzun size ihtiyacı var. İnsan bazen bir nasılsın diyene bile ihtiyaç duyar ama gerçekten nasılsın diyene. Hiç telaş etmeyin lütfen.

X