Hanımlar bana yardım eder misiniz ben ögretmenim görüştüğüm kişi deniz astsubayi sosyal medyadan tanıştık iki buçuk ay oldu daha önce çok ilişkim oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
7 yıl çıktığım ayrıca üniversiteden de sınıf arkadaşı olduğum kişiyle evlendim, sayılır mı? Mutsuz da değilim, Allah canımı alsın ki çok da mutluyum. Hiç tarzım değildir böyle şeyler yazmak ama bu da size dert olsun. Duymak istemediğiniz şeyler varsa burada konu açmayın.

Herkeisn hayatı başka evlilik bürümwdi bürüse bu zamana kadar elli kere evlenirim meslek konusunda asla cahil değilm emin olun deniz astsubayligi zor bir meslek herkes yapamaz o kişinin zorluğunu kaldiramams ağlıyor kara askero arkadaşlarımin eşleri var ne zorluklarla o evredeler kimse kolay değil ayrıca siz de çok cahilsiniz her denizci günlerce gitmiyor gemiden gemiye değiyor deniz gôrevleri ayrı onların süreleri ayrı kara görevleri var onların süreleri ayrı

Ay sana laf anlatılmaz he Ne halin varsa gör ama bunu hafızaya kazıdım ben ilerde buraya şöyle oldu böyle oldu diye konu açarsan lincin alasını yersin.

Ben hiç görmedim fen lisesindeyim emin olun msü den kazanan bir kaç kişi oda kara harp okulu yani her duyduğunuz doğru değil

Ay sana laf anlatılmaz he Ne halin varsa gör ama bunu hafızaya kazıdım ben ilerde buraya şöyle oldu böyle oldu diye konu açarsan lincin alasını yersin.
Sizi ilgilendirmez insanların mutsuzluğuna sevineceginize kendinizle ilgilenin bir kitap okuyun lincmis siz kimsiniz de bni lincleyeceksiniz ne kadar ayıp ne kadar terbiyesiz bir ifade birinin iyi olmasını istiyorsaniz önce şuan ki durumunu bileceksiniz biliyor musunz hayır bu aşamaya nasıl gelmiş buna bakacaksinzi bunu biluyor musunuz hayır o zaman sizlik durum yok

Astsubay eşi arıyorsunuz demek, ne sıfatla? 2 aylık sosyal medya muhabbeti için kendinizi nerelere koymuşsunuz öyle. Ters yorum aldıkça ilişki süresi uzamış, çevreler de ortaklaşmış ahahahahah. Sizin gibilerin en çok neyine bayılıyorum biliyor musunuz? Satır aralarında o kadar açık veriyorsunuz ki, hiçbir şey anlatmadım sanıp o kadar fikir veriyorsunuz ki. Yüzünüze denince şaşırıyorsunuz.

Fen lisesinde öğretmen olmuşsunuz, KPSS'de atanabilmiş öğretmen hastalığına yakalanmışsınız egodan etrafınızı görmüyorsunuz ama şu noktalama işaretlerini de kullanıverin ya. KPSS'de Türkçe bölümünde yapmışsınızdır, onlardan.

Sizi ilgilendirmez siz astsubay eşi misiniz değilsiniz alakasız yorum yapmaya çalışan boş insanlarsiniz o kişiyi tanımadan hakka giriyorsunuz beni tanımıyorsunuz hakka giriyorsunuz çevrenizde pis insanlar dolu bello gelmiş bana yorum yapıyorsunuz kimin nerden olduğu kişiyle mutlu olacağı bilinmez

Ben hiç görmedim fen lisesindeyim emin olun msü den kazanan bir kaç kişi oda kara harp okulu yani her duyduğunuz doğru değil
Yahu fen lisesi çıkışlı insanlar var burda ne anlatıyorsun ? Tıp diş mühendislik gelmeyen sınıfın en kötüleri bile gitmedi bizde msü ye ya da askerlik okuluna. Boş yap salla dur nasıl olsa anonimsin.

İnsanları ne güzel çıldırtıyorsun öyle. Senin yanında bir tane arkadaşım diye gerçek insan varsa ben de neyim. Bir tane aklı başında arkadaşın olsa sana bunları anlatırdı tek tek ama öyle bir karaktersin ki sen çevrende bir tane insan kalmaz. Eş diye iki ayda kakalarsın kendini 5. ayda denizden başka şey görmeyen adam bile kaçar senden. Bak buraya da yazıyorum. Zaten silinmiyor yaşadığında döner okursun tekrar.

Sizi ilgilendirmez sizin olumsuz yorumlariniza ancak bu kadar hızlı cevap yazabiliyorum siz kendi işinizle ilgilenin sonra bana yorum yazarsınız

Yahu ben de şehrin en iyi anadolu lisesindeyim. %4’lük dilimdeki öğrencileri alıyoruz. MSÜ’ye bizden de giden var ama çok çok az. Sizin dediğiniz kadar tercih edilmiyor. Çoğu tıp, diş hekimliği, hukuk, Koç’un Boğaziçi’nin iyi bölümlerine yerleşiyor. Askerlerin ağırlığı eskidendi, şimdi tüm apaçileri dolduruyorlar oraya. Siz benim kadar asker tanımış olamazsınız. Maalesef ilk atandığım ilçede çoktular, onlarla aynı apartta yaşıyorduk. Eşim (o zamanki sevgilim) o tiplerle aynı yerde yaşamamdan rahatsız oluyordu. Amele gibiler.

Yav aman onaylanmaya, pohpohlanmaya gelmiş. Şöyle bir bdv'yi karıştırsa, buradaki uyarıları dikkate almayanların pişmanlıklarını okusa belki bir fikir edinir ama nerede...

Siz kendinize bakın olumsuzluk kin bürümş içinizi gayette iyi anlaşiyoruz merak etmeyin

Kim oldu pardon bn gayet iyi bir fen lisesinde ögretmenim ögrnecilerimden çoğu msü istiyor bunlardan çok azı kazanabiliyor sınavı emeği ilerlemesi zorluğu bunlar ayrı bilip bilmeden konuşmayın

Mesele de o ya

Ben Türkiye'nin en iyi fen liselerinden birinden mezunum. Üniversiteye dereceyle girdim, MSÜ denince biz, neyse devam edemiycem (ha benim ilk 100, aslında ilk 3 harici derece saymayan zamanlarda ilk 100 derece de değildi de neyse)
Siz kendinizi fen lisesi öğremeni sanıyorsunuz ama belli ki o kalibrede değilsiniz. Belli ki öğrencileriniz de değil.
Adı fen lisesi diye o fen lisesi olmuyor kusura kalmayın....Biz yemeyiz bunu en azından.

Onu geçtim ortalama bir öğretmen de öğretmenlik ve astsubaylığın havalı bir şey olmadığını bilir zaten.

Size onu anlatmaya çalışıyoruz ama siz o kadar başka zihniyettesiniz ki, size saldırıldı sanıyorsunuz. Kimse size saldırmıyor.

Yani kısacası sizin kafa yapınız burada 3 cümlenizden zaten anlaşıldı, buna göre yorum yapıyorum ben, mesela.
Siz kocanız yanınızda olmadan yaşayamazsınız bakın şimdiden anam yaşlı diyorsunuz, inanın sizlik bir evlilik değil.

O sırada İzmir Fen Lisesi'nden mezun olan 2 arkadaşımın da MIT (Massachusetts Institute Of Technology)'de araştırma görevlisi olması şoku

Son düzenleme:
Kimsenin hayatını bilmeden yorum yaomayin annem yaşlı kendi başına bakkala gidemeyen biri çok.kisiyle denedim olmadı bu aşamaya kolay gelmedim yakın arkadaşım sosyal medyadan buldu tanıştı ve evlendi bende onu örnek aldım eşi polisti bir ton olumsuz yorum oldu ama sonuç mutlular kişilik ve insan önemli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…