Hanımlar bana yardım eder misiniz ben ögretmenim görüştüğüm kişi deniz astsubayi sosyal medyadan tanıştık iki buçuk ay oldu daha önce çok ilişkim oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kubra56565

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2024
79
33
30
Hanımlar bana yardım eder misiniz ben ögretmenim görüştüğüm kişi deniz astsubayi sosyal medyadan tanıştık iki buçuk ay oldu daha önce çok ilişkim oldu hep sorunlu ruhsuz adamlardi ya da yarı yolda birakan tipler ilk defa bana iyi gelen iyi hissettiren birini buldum onun mesleğinden dolayi herkes bırak diyor deniz astsubayi olması sürekli gitmesi yüzünden ben kendim Konya'da görev yapıyorum onun dışında bir yere gidemem annem yaşli ve hasta o da gelemiyor ne yapsam sizce sadece bu mevzudan biriyle konuşma kesilir mi deniz astsubayi eşi olan varsa o da yorum yaparsa çok sevinirim

ben kendim Konya'da görev yapıyorum onun dışında bir yere gidemem annem yaşli ve hasta o da gelemiyor ne yapsam sizce
Konya' ya deniz getirip, eş durumundan dolayı kocanı da yanına alamayacağına göre, ilişkiyi bitireceksin.

Aslında temel mevzu o değil temel mevzu seferleri bu konuda yaşayan bilen var mı diye sormak istedim o mevzu zaman içinde bil yol bulunur belki halledilir
Subay olsaydı belki derdim...En azından maddi olarak rahat ederdin ama düşük rütbede bu mesleki profilin genel risklerini almaya değmez. Hiç bulaşma derim.

Arkadaşımın eşi deniz astsubayı ve bir kaç ay sadece denizde oldukları oluyor. Libyaya ve kıbrısa gidiyorlar ayrıca geldiğinde de uzun dönem evde durmuyor bu sefer muğlada limana demirledikleri için muğla limanında çalışıyor. Maddi olarak normal memurdan vs daha iyi kazanıyor ancak nadir görüşüyor olmaları bi sorun. Ayrıca evlenirseniz liman kentine gitmeniz gerekir.

Hanımlar bana yardım eder misiniz ben ögretmenim görüştüğüm kişi deniz astsubayi sosyal medyadan tanıştık iki buçuk ay oldu daha önce çok ilişkim oldu hep sorunlu ruhsuz adamlardi ya da yarı yolda birakan tipler ilk defa bana iyi gelen iyi hissettiren birini buldum onun mesleğinden dolayi herkes bırak diyor deniz astsubayi olması sürekli gitmesi yüzünden ben kendim Konya'da görev yapıyorum onun dışında bir yere gidemem annem yaşli ve hasta o da gelemiyor ne yapsam sizce sadece bu mevzudan biriyle konuşma kesilir mi deniz astsubayi eşi olan varsa o da yorum yaparsa çok sevinirim
Hocam (tabii gerçekse) öncelikle noktalama işareti ve büyük harf kullanmanı önemle rica ederim. Durumun buysa deniz astsubayı gibi gezen meslekleri seçme, zaten internetten tanışmışsın bakalım ki ne kadar tanıdın. Durumuna uygun tercihler yapsan kafan rahat eder.

Konya dan çıkmayı düşünmediğiniz,bir ortamda deniz astsubayı ile iletişim kurup nasıl bir değişim ve gelişim bekliyorsunuz???
Anlık yaşamayı bırakıp gerçek dünyaya adim atma zamanı gelmedi mi? Diğer ilişkilerde bile böyle tercihler yaptıysanız ilişki orucu tavsiye ederim ,kafa bir aydınlansın bence.....

Kesilir. Hayat şartlarınız birbirine uygun değil o Konya'ya gelemez sen başka yere gidemezsin şimdi tozpembe gelse de ileride çok büyük sıkıntı olacak. Daha fazla bağlanmadan ayrılın. Zaten sosyal medya ilişkisi yüz yüze bir goruzme olmamış. Görüntülü konuştuk vs demeyin aynı şey değil.

Bu konu ilişki yaşadığınız kişiyle alakalı bir durum bence. Herkes çoğunluğu baz alarak konuşuyor. 3 senedir ilişkim var 20 gün sonra düğünümüz olacak. 3 senedir belirli aralıklarla yurt dışına gitmesi gereken bir işte çalışıyor. Ha bizim şansımız evlendikten 1 sene sonra doldurması gereken günü doluyor ve artık istediğimiz şehirde hayat kurabilecek duruma geliyoruz işi hazır birnevi. Fakat düşünüyorum öyle olmayacak olsaydı da yine aynı adamla evlenirdim çünkü çok mutluyum. Yanında o güveni veremeyenler varken binlerce kilometre uzakta çok rahat uyuyorum çok huzurluyum. Hatta çalıştığı arkadaşları var ondan yaşça büyük işe geç atılmışlar evli çocuklu hala uzak mesafe git gel yapıyorlar. Zor mu elbette zorlukları var. Fakat bir düzene oturtmak da sizin elinizde.

Hocam (tabii gerçekse) öncelikle noktalama işareti ve büyük harf kullanmanı önemle rica ederim. Durumun buysa deniz astsubayı gibi gezen meslekleri seçme, zaten internetten tanışmışsın bakalım ki ne kadar tanıdın. Durumuna uygun tercihler yapsan kafan rahat eder.

Eklentiler

• 1000012690.jpg
    1000012690.jpg
    79,8 KB · Görüntüleme: 189
Konya dışında bir yere gidemem diyorsanız asker ile işiniz ne Allah aşkına? Bu meslek gezer yani ananızın dizinde olamazsınız. Ayrıca deniz kuvvetleri çok gezer,365 günün 300 günü evde değildir. Yüz yüze tanışsan neyse de,sosyal medyadan tanışmışsın hem annene bu kadar bağlısın boşver bence.

Neden beğenmediniz ? Keşke birine imla kurallarını hatırlatırken dönüp yazdığınız mesaja bir baksaydınız. Kaç tane hata olduğunu sayın isterseniz. Ayrıca tanımadığınız birine bu platformlarda yorum yaparken siz diye hitap etmelisiniz.

Bunun dışında uyarınız yerinde. Onu elestirmiyorum. Bir öğretmenin buna dikkat etmesi gerekir.

Kız konuyu başlığa yazmışsın he helal 😀 yani o meslek grubunda tanıdığım yok ama size uygun gelmedi bana hem şehir olarak hem iş profili olarak. Size daha çok evden işe işten eve lazım gibi güven problemiyle

Neden beğenmediniz ? Keşke birine imla kurallarını hatırlatırken dönüp yazdığınız mesaja bir baksaydınız. Kaç tane hata olduğunu sayın isterseniz. Ayrıca tanımadığınız birine bu platformlarda yorum yaparken siz diye hitap etmelisiniz.

Bunun dışında uyarınız yerinde. Onu elestirmiyorum. Bir öğretmenin buna dikkat etmesi gerekir.
Hatam yok ki. Sizinki sadece kişisel husumet. İyi forumlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X