HANIMLAR BAKARMISINZ ACİL !!

• BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

ESMAMIZ 'YA ŞEKUR'

OKUNAN: 111,500

@tkglcn
    ARKADAŞIMIZIN 20 YAŞINDAKİERKEKKARDEŞİNİN YOGUNBAKİMDAN SAĞLIKLA ÇIKMASIİCİN DUA EDİYORUZ

İSMİ MEHMET

ONUN İÇİN DUA ZİNCİRİOLUSTURUYORUZ.

Maddi manevi felaketler içinde çırpınanlar şükürtecellisini kapsayan Ya Şekur esmasınıokumaya devam ederlerse kısa süre içerisindedurumlarında düzelme meydana gelir.

LİSTE YOK OKUNANSAYIYI EKLEYECEM İNŞALLAH.RABBİMARKADAŞMIZA ŞİFA VERSİN AİLESİNEBAĞIŞLASIN İNSALLAH

HEDEFLENEN SAYI 276,676

KİZLAR KENDİ DR UYLA KONUSTUK.BİLİNCİ YERİNDEYMİS,DR KENDİ KENDİNE NEFES ALİP,İCİNDE Kİ BALGAMİ ATMAN GEREK,YOKSA HER YERİNE HORTUM TAKARİM SENİN DEMİS.
O DA GOZLERİNİ KOCAMAN AÇIP SAKİN DEMİŞ. ALLAH İM COK SUKUR BUNA SUKUR Bİ GUZEL HABER ALDIK. İNSALLAH TEK BASİNA SOLUMAYİ BASARABİLİRSE ATLATACAĞIZ.GOZUNU ACMİS KUZUM DR A KONUSAMASA DA HORTUM YZUNDEN SURAT İFADESİ İLE TAMAM DEMİS BİTANEM.DUALARMZLA CİKACAK İNSALLAH ARTİK DAHA UMİTLYM UMİDİMİ KAYBETMEYE BAŞLAMIŞTIM. COK SUKUR COK ŞÜKÜR

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

ESMAMIZ 'YA ŞEKUR'

OKUNAN: 118,500

@tkglcn
ARKADAŞIMIZIN 20 YAŞINDAKİ ERKEK KARDEŞİNİN YOGUN BAKİMDAN SAĞLIKLA ÇIKMASI İCİN DUA EDİYORUZ

İSMİ MEHMET

ONUN İÇİN DUA ZİNCİRİ OLUSTURUYORUZ.

Maddi manevi felaketler içinde çırpınanlar şükür tecellisini kapsayan Ya Şekur esmasını okumaya devam ederlerse kısa süre içerisinde durumlarında düzelme meydana gelir.

LİSTE YOK OKUNAN SAYIYI EKLEYECEM İNŞALLAH.RABBİM ARKADAŞMIZA ŞİFA VERSİN AİLESİNE BAĞIŞLASIN İNSALLAH

HEDEFLENEN SAYI 276,676

Çok şükür yaa. Kendine geldiyse, cihaz falan bahane... O cihazı herkese bağlıyorlar zaten. Çok şükür önemli olan uyanmasıydı

canım çok şükür kendine gelmiş çok sevindim allahım şifa versin inş. umudunu sakın kaybetme

Ayyyy Allahim cok sukur gözlerim doldu resmen . :) anam bn ne duygusal bi şey oldum yaaaa :) cok sukur tatlim bak dualari yarilamadan guzel haberler geldi cok şükür

Canm sakın canini skma bnm anneannemde 3ay önce ameliyat oldu beyin kanamasi gecirmisti doktorlar herseye hazirlikli olun demisti simdi anneannem gayet saglikli.moralini yüksek tut lütfen

çok mutlu oldum sonunda iyi bi haber alabildik çok şükür Rabbime

Canim lohusayim simdilik 200 okuyorum. Rabbim tez vakitte sifasini versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…