HANIMLAR BAKARMISINZ ACİL !!

Kist ameliyatı olmuştu.kistleri patlama ameliyat öncesi tüm solunum yollarına yayılmış. Gordum rengi sapsarı olmuş,ruh gibi yatıyor.Dr hiç bi hayatı fonksiyonu yerine getiremedigini makineye bağlı kalmaya devam edeceğini dua etmemizi söyledi.sonrası bilinmiyor hiç ümit verici birşey demiyorlar.cldircam

Canım burada hep beraber dua ettiğimiz birçok kardeşimiz iyileşti ve taburcu oldu. İçimizden birinin duasını muhakkak kabul eder Rabbim üzülme. Ümidini yitirme. Kardeşin çok genç ve inan insan yaşama savaşı verirken daha bir güçlü oluyor. Sen doktorlara bakma..Onlar her zaman en kötüsünü söylerler; hiç ümit vermezler. Yoğun bakım doktorlarının hepsi mi böyle olur ya?

canim benim kötü düşünme olur mu hayirlisi ile iyi olacaktir kardeşin ümidini yitirme sakın.Uyutulurken gücünü toplayacak ve hayati icin savasacaktir.Rabbim sifa versin sizlere bagislasin insallah. Dualarimiz onunla .

1000 daha okudum. Rabbim kabul buyurur sizlere bağışlar insallah.
Fetih süresini soylemisti bir arkadaşımız ben mazeretliyim müsait olan bir arkadaş okuyabilirse çok iyi olacaktır.

Rabbim sabir versin kuzum. Duadan başka yapabilecegimiz bi sey olsa keşke. Doktorlar da en kotuye alistirir insani çünkü umut verip kotuye giderse daha cok yikilirsiniz diye. Sn bakma onlara Rabbim ol der oluverir. Umudunu yitirme

Senin çelme taktığın yerden başlıyorum hayata,varsın yara bere içinde olsun dizlerim,yuregim kadar acimaz nasıl olsa,BEN YİNE DE GULECEGİM HAYAT SANA demisti bi resiminde. Başlayacak mi hayata?omrumuzden ömür gidiyor Allah yardimcimz olsun.

Eklentiler

• Screenshot_20160223-143238.png
    222,8 KB · Görüntüleme: 49
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

ESMAMIZ 'YA ŞEKUR'

OKUNAN: 105.000

@tkglcn
ARKADAŞIMIZIN 20 YAŞINDAKİ ERKEK KARDEŞİNİN YOGUNBAKİMDAN SAĞLIKLAÇIKMASI İCİN DUA EDİYORUZ

İSMİ MEHMET

ONUN İÇİN DUA ZİNCİRİ OLUSTURUYORUZ.

Maddi manevi felaketler içindeçırpınanlar şükür tecellisini kapsayan Ya Şekur esmasını okumaya devam ederlerse kısa süre içerisindedurumlarında düzelme meydana gelir.

LİSTE YOK OKUNAN SAYIYI EKLEYECEM İNŞALLAH.RABBİMARKADAŞMIZA ŞİFA VERSİN AİLESİNE BAĞIŞLASIN İNSALLAH

HEDEFLENEN SAYI 276,676

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

ESMAMIZ 'YA ŞEKUR'

OKUNAN: 101,500

@tkglcn
ARKADAŞIMIZIN 20 YAŞINDAKİ ERKEK KARDEŞİNİN YOGUNBAKİMDAN SAĞLIKLA ÇIKMASI İCİN DUA EDİYORUZ

İSMİ MEHMET

Maddi manevi felaketler içinde çırpınanlar şükür tecellisini kapsayan Ya Şekur esmasını okumaya devam ederlerse kısa süre içerisinde durumlarında düzelme meydana gelir.

LİSTE YOK OKUNAN SAYIYI EKLEYECEM İNŞALLAH.RABBİM ARKADAŞMIZA ŞİFA VERSİN AİLESİNE BAĞIŞLASIN İNSALLAH

HEDEFLENEN SAYI 276,676

3.500 de ben okumstm hayatm.Allah razı olsun

Kuzum ayni anda yazdik sn.okuduklarını ekledin sanirim snnki daha yüksek :) lutfen olumlu dusunurmusun artik fotoğraf lara bakip bakip da ağlama. Rabbim omur verdiyse yasayacak zaten biz dualarla ona destek oluyoruz

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

ESMAMIZ 'YA ŞEKUR'

OKUNAN: 105,000

@tkglcn
ARKADAŞIMIZIN 20 YAŞINDAKİ ERKEK KARDEŞİNİN YOGUNBAKİMDAN SAĞLIKLA ÇIKMASI İCİN DUA EDİYORUZ

İSMİ MEHMET

Maddi manevi felaketler içinde çırpınanlar şükür tecellisini kapsayan Ya Şekur esmasını okumaya devam ederlerse kısa süre içerisinde durumlarında düzelme meydana gelir.

LİSTE YOK OKUNAN SAYIYI EKLEYECEM İNŞALLAH.RABBİM ARKADAŞMIZA ŞİFA VERSİN AİLESİNE BAĞIŞLASIN İNSALLAH

HEDEFLENEN SAYI 276,676

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

ESMAMIZ 'YA ŞEKUR'

OKUNAN: 110,000

@tkglcn
ARKADAŞIMIZIN 20 YAŞINDAKİ ERKEKKARDEŞİNİN YOGUNBAKİMDAN SAĞLIKLA ÇIKMASIİCİN DUA EDİYORUZ

İSMİ MEHMET

ONUN İÇİN DUA ZİNCİRİOLUSTURUYORUZ.

Maddi manevi felaketler içinde çırpınanlar şükürtecellisini kapsayan Ya Şekur esmasınıokumaya devam ederlerse kısa süre içerisindedurumlarında düzelme meydana gelir.

LİSTE YOK OKUNANSAYIYI EKLEYECEM İNŞALLAH.RABBİMARKADAŞMIZA ŞİFA VERSİN AİLESİNEBAĞIŞLASIN İNSALLAH

HEDEFLENEN SAYI 276,676

Canım ya, benim kardeşimle yaşıtlar Rabbim sizlere bağışlasın.

Ağlama canım Rabbim büyük
Allah tan umut kesilmez dua edelim
Rabbim size bağışlasın kardeşini aminnn

Allah Mehmet kardeşimize acil şifalar versin ,sağlığına kavuştursun tez saate ,onu ailesine gençliğine bağışlasın İnşallah Amin m 500 Yâ Şekûr okudum kardeşim Allah kabul etsin bal10cukk Allahtan ümit kesilmez

cnmmm cok uzuldum ya gulcancim RABBIM size bagislasin onu.
allahim sifa versin.bildikleri okuyorum hemen.yine yazarim.ailesinede guc ve sabir versin yaradan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…