Anket Hangisiyle kapı komşusu olmak istemezsiniz?

hangisi ile kapı komşusu olmak istemezdiniz?

• Ankete Katılan
    124
seceneklerin hepsi korkunc.keske bir iki secenek hakkimiz daha olsaydi ama tecavüzden hapis yatmis biri en kötüsü bence.

oyladım birini ancak tecavüzden yatıp çıkmış biri, cinayetten yatıp çıkmış biri ile asla komşu olmak istemem. Allah uzak tutsun bizleri...:Saruboceq:

kesinlikle sizofren birisiylebenneyaptımki
kuzeninizde kaldiniz kiz kiza ve kuzeninizin kapisi camdan ust kismi ve gecenin ucu bu hasta kadin geliyor cami kiriyor ve o karanlikta cirildayan gozleriyle kirdigi camdan size bakip kapinin koluna ulasmak istiyor:bbo:
allahim bidaha yasatmaaaaa:Saruboceq:
hee istermiydiniz boyle bir olay yasamakkafamçokkarıştı

fuhuş yapanın başkasına zararı olmaz, kendine olur, tecavüzden yatmış her kişi de bunu tekrar yapacak diye bişi yok ama şizofrenleri bilemezsiniz kızlar, tavsiye de etmem

anamm öylee seçenekler var kiii yaniii bir tane seçmek çook zooor -tatlicadiarzu-
ama şuna eminim müslüman olmayan biriyle ve evinde 20 tane kedi besleyen biriyle kapı komşusu olurdummm, no problem.
eşcinselde olur ama tabii gay ise hmm lezbiyense nolur nolmaz yani :1closedeyes:
ama diğerlerii içinn çoooook düşünmem lazımm :1shok:

Tecavüzden hapis yatıp çıkmış biri ileKomşu olmak istemem.
Şizofren biri ile Tedirgin olurum
Eroin kullanan biri iletedirgin olurum.
Cinayetten hapis yatıp çıkmış biri ile Davranışlarına göre.
Fuhuş yapan biri ileKomşu olmak istemem.
Eşcinsel biri ile Davranışlarına göre.
Tarikat üyesi biri ile Davranışlarına göre.
Evinde 20`den fazla kedi besleyen biri ileSeve seve komşu olurum kaydirigubbakcemile5
Müslüman olmayan biri ileAllahla kul arasına karışmam.Hiç sakıncası yok, satanist olmasın da.

ben başlığı yanlış okumuşum:tomato:
yani ters cevap verdim:tomato:
bugün neyim var bilmiyorum:mymeka:
neyse cevap tecavüzden yatıp çıkmış biri ile olacaktı.tamam vurun beni-tatlicadiarzu-:tomato::tomato:

şizofren biriyle ..çünkü diğer seçenektekilerin hepsini yapabilir en tehlikelisi bence.......

Şizofren biri bu seçenektekilerin hepsini yapabilir..
Bu yüzden Allah korusun şizorfren biri ile komşu olmak istemem çünkü onlar gerçekle rüyayı ayırdedemezler..Ceza ehliyetleri de yok:1no2:

kedi besleyen, müslüman olmayan ve eşcinsel olan şıkları dışındaki şıklardan Allah korusun, hiçbirini istemem. ama bu 3ü hiç rahatsız etmez beni. diğerleri çok kötü, seçemedim 1 tane ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…