Anket Hangisiyle kapı komşusu olmak istemezsiniz?

hangisi ile kapı komşusu olmak istemezdiniz?

• Ankete Katılan
    124
sanırım hiçbiriyle komşu olmak istemezdim. en iyisi bahçeli müstakil bi evde oturayım ben:)))

Şizofren biriyle hayatta uğraşılmaz,bu durumu yaşadığım için çok iyi biliyorum,Allah bu tip hasta ruhlu insanlarla uğraşanlara sabır versin.

kedi besleyen, müslüman olmayan ve eşcinsel olan şıkları dışındaki şıklardan Allah korusun, hiçbirini istemem. ama bu 3ü hiç rahatsız etmez beni. diğerleri çok kötü, seçemedim 1 tane ..

katılıyorum arkadaşım... bir de belki şizofren olması o kadar rahatsız etmezdi ama diğerleri korkunçç:1shok:

Kedili şık dışında hepsi berbet ama en fenası da tecavüzcü.Çok tedirgin olur insan.

Bir tecavüzcüyle aynı yerde kalmak istemezdim, bana da tecavüz etmeyeceği ne malum!!

tecawüzden hapis yatanla..belki cinayet işleyen fln akıllanmıştır da tecawüzün haklı bi nedeni olamazzz... cnayetn de elbette olamazz onu demek istemedm yanlış anlaşılmasın

Evinde 20`den fazla kedi besleyen biri ile
Tecavüzden hapis yatıp çıkmış biri ile

valla ilk şık ağır bastı ama fuhuş yapan biriylede komşu olmak istemezdim.annemlerin karşısına 5, şıktaki gibi insanlar taşınmıştı.berbat bişey .allahtan çabuk kurtuldular......

hey salak kafam
hangisi ile kapi komususu olmak isterdiniz diye okudum, ve müslüman olmayan biri ile isaret ettim nasil olsa müslüman olmayan komsularim var, birde en cok "tecavüz eden birini" oy alinca soruyu tekrar okudum :))))))))))))))))))))
valla bende tecavüz eden veya cinayet islemis biriyle kapikomsusu olmak istemem

hiçbiriyle şıkkını unutmuşuz..
ben bunların hiçbiriyle komşu olmak istemezdim...
1 2 şık hariç.

cevap : hepsi bütün şıklar ben ayrım yapamadım en iyisi müstakil bir evde oturayım ben

Ay şıkları okurken içim karardı , bunların hepsi berbat ya :bbo:

Gidip komşularımı öpesim geldi valla... Seçtim birini ama zar zor;

Fuhuş yapan biriyle:eek:klava:

X