Hangi Topiğe Girsem Muhabbet Almış Yürümüş, Sohbete Fransızım Diyenler Burayaaa :)))

çok zor oluyor uzakta. ben bazen dayanamıyorum sırf bu yüzden eşimle yüzlerce kez tartıştım.

haklısın aile özlemi zor geliyor insana.
Ben de üniversite için çok küçük yaşta ayrıldım ailemin yanından, sonra yıllar geçtikçe insan kendi hayatına dalıyor birşekilde. Ha özlemiyor musun çok özlüyorsun ama kendine kurduğun hayatın gereklerini de yerine getirmek lazım
Eşini kırma bence, Allah gecinden versin yarın öbürgün ana baba göçünce geriye eşinle sen başbaşa kalacaksınız

çok zor oluyor uzakta. ben bazen dayanamıyorum sırf bu yüzden eşimle yüzlerce kez tartıştım.

Allah sabırlar versin size kızlar.Ben yıllarca bana çok dokunmaz aılemden uzakta olmak demiştim .
Ama insan evlilik gibi bir yola girince hep sırtını dayayacağı birileri olsun istiyor yanında etrafında

Hepsinin farkındayım ama pskolojım çok bozuluyor.yaşadığım çevreyle uyumum yok kültür çatışması gibi bi sorun var kendimi garip kuş gibi hissediyorum kayınvalidem oğullarını sevince abarta abarta sinir oluyorum annem de olsa beni severdi diyorum .biraz fazla ana kuzusuydumda ben

benim frekans biraz bozukta arkadaş bulamıyorum, üzülüyorum

niye bulamayasın canım ?
İnsanlara kötü mü davranıyorsun , sözlerini ciddiye mi almıyor sun, birilerinin kötülüğünü isteyip arkalarından kuyu mu kazıyorsun

Haa herkesin ilgilendiği , bildiği, tecrübe sahibi olduğu, üstüne sohbet edebileceği konular farklı olabilir, ama maarifet ortak nokta yakalayıp oradan devam etmek yanlış mı düşünüyorum

Asıl ben Fransız kaldım işte. sizden küçüğüm, evli nişanlı falan değilim ve ailemden de hiç ayrı kalmadım, o yzden dertlerinize ortak olamıyorumm. :26:

oyyy canım ya.Herkes biraz ana kzuusudur.hele uzaklık girince araya.
keşke kayınvaliden biraz yakın olsa sana aratmazdı o zaman annenin yoklugunu bu kadar.

Kayınvalideler biraz oğullarına düşkün oluyor haklısın.
Benim müstakbel kayınvalide 3,5 yıldır her gün yalvarıyor oğluna Türkiye'ye geri dön, yanımda ol diye...
Annen seni uzaktan da olsa sever, telefonda bile sesini duyduğunda sesi titrer gülsün mü ağlasın mı şaşırır, sen de öyle düşünmeye çalış, haklısın biliyorum çok zor ama
eşinle mutluysan da bazı şeylerden fedakarlık etmek gerekebiliyor ne diyeyim (

doğru düşünüyorsun arkadaşım .sanırım ben biraz içime kapanığım.sadece kendimi kötü hissedince çenem bu kadar çok açılıyor

Asıl ben Fransız kaldım işte. sizden küçüğüm, evli nişanlı falan değilim ve ailemden de hiç ayrı kalmadım, o yzden dertlerinize ortak olamıyorumm. :26:

VArdır bir ortak noktamız mutlaka.Gerçi en büyük ortak nokta kadın olmamız aslında.
sen kaç yaşındasın neler yapıosun bakalım.

sizinle dertlerimi paylaşınca kendimi çok iyi hissediyorum iyiki varsınız

Senin de kulağına küpe o zaman şimdiden. en azından neler yaşıyoruz bir fikrin olmuş olur canım fena mı kendini herşeye hazırlamış olursun

senn bebişin adı ne ?
kızımın adı Nil, teyzesi
kızlar sizce kk klübünde samimi arkadaşlıklar yaşanabilirmi .ben yeni arkadaşlar istiyorum...
tabi yaşanır, ben memleket nire topiğinde kahramanmaraş46 konusunda maraşta yaşayan arkadaşlarla buluşup tanışmıştım, 5 yıl görev yaptım orda, önce dışarda buluştuk sonra evlerimizde günler yaptık... il dışına taşınanlar oldu, onlar tatile geldikçe yine ayarlayıp bi şekilde buluştuk, çok da güzel oluyor. ben de ayrıldım ordan ama hala irtibattayız

ayy bana da kültür uyuşmazlığı deme, çok dertliyim sivas-muğla uyumsuzluğu bizimkisi...

ben de tanıtayım kendimi. 28 yaşımdayım, muğlalıyım, 6 yıllık ingilizce öğretmeniyim 2.5 yıllık evliyim...izindeyim şu an çalışmıyorum

doğru düşünüyorsun arkadaşım .sanırım ben biraz içime kapanığım.sadece kendimi kötü hissedince çenem bu kadar çok açılıyor

kendini iyi hissedince de çenenin açılmasını sağlayabiliriz yeter ki sen iste ve burada sohbet etmekten keyif al...
Bir de bakıyormuşuz bir aya varmadan topiğin esprili mesaj rekorunu sen kırıyormuşsun neden olmasın

oyyy oyyy Allah yardımcımız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…