Hangi Topiğe Girsem Muhabbet Almış Yürümüş, Sohbete Fransızım Diyenler Burayaaa :)))

merhabalar merhabalar herkeseeee bende burdayım :))
tam oalrak aradıgımız topik geldi galiba sonunda .
bizde burda sohbeti kaynatalım :)
bende düğün için gün sayıyorum kızlar

Efenim bendeniz 39 ' unu yeni bitirmiş , uzuun yıllar bankacılık yaptıktan sonra istifa etmiş, şimdi bir yandan evlenip gideceği günü bekleyen bir yandan da anacığıyla hasret gidermeye çalışan bir garibim...

anammmm nire gidiyorsunn bende annemden uzaktayım bari sen uzaklara gitmesydin

anammmm nire gidiyorsunn bende annemden uzaktayım bari sen uzaklara gitmesydin

ben zaten 22 yıldır uzaktayım :KK43:
İstanbul da yaşıyordum, işten ayrılınca geldim memlekete biraz onlarla vakit geçiriyim, nasıl olsa yine gidicem bu sefer araya daha uzun ayrılıklar girecek diye...

merhabalar merhabalar herkeseeee bende burdayım :))
tam oalrak aradıgımız topik geldi galiba sonunda .
bizde burda sohbeti kaynatalım :)
bende düğün için gün sayıyorum kızlar
Hoşgeldin çilekli ruj.. Hayırlı olsun diyeyim şimdiden :KK8:
Efenim bendeniz 39 ' unu yeni bitirmiş , uzuun yıllar bankacılık yaptıktan sonra istifa etmiş, şimdi bir yandan evlenip gideceği günü bekleyen bir yandan da anacığıyla hasret gidermeye çalışan bir garibim...

Ne 39 mu:KK53: Abla 20'li gibisin yahu, süperrr.. inşallah güzel sohbetler ederiiz. :KK16:

ben zaten 22 yıldır uzaktayım :KK43:
İstanbul da yaşıyordum, işten ayrılınca geldim memlekete biraz onlarla vakit geçiriyim, nasıl olsa yine gidicem bu sefer araya daha uzun ayrılıklar girecek diye...

çok zor oluyor :KK43: :KK43: uzakta. ben bazen dayanamıyorum sırf bu yüzden eşimle yüzlerce kez tartıştım. :KK22:

Son düzenleme:
X