Şampuan ve Saç Kremleri Hangi şampuan kullanmalym diyenlerin... Paylaşım Alanı

moos ısırgan otlu şampuanı deneyin bence çok memnun kalacaksınız. bu arada bu şampuanın kremli ve kremsizi var alırken seçim yapın. Gerçekten bu şampuan bioxinden kat kat daha iyi.

bu yaşıma geldim hala bu tam saçıma uygun dediğim bi şampuan bulamadım. alıyorum ilk bikaç kullanımda iyi geliyor onra o da dökmeye başlıyor saçlarımı. ve bu saçlar stresten hormonlardan çok etkileniyor bence tabi bide yediğimiz şeylerden. shwardzkoph un bona cure serisi biraz pahalı ama fena deil gibi bakalım..

şimdiye kadar denemediğim şampuan kalmadı en son dfn garden, tresan ısırgan otlu şampuanı kullanmaya başladım ama yine dökülüyorr hangi şampuanı kullacağımı şaşırdım vallahi.

Ben de dove kullanıyorum ve memnunum (=

bnm saçLarım kıvırcık olduğu, bn de sürekli fön cektirdiğim için saçlarım sorun cıkartıyordu ve kepek oluşmaya başlamıştı. ELseve'in saç kremi bi harika. kullandım ve cok memnunum pembe renkte olanı tavsiye ederim saçı hem canlandırıyor hem de badem özlü olduğu için besliyor yerimseniben

Son düzenleme:
ısırgan otu şampuanı kullanıyorum.

bir de dalinim var tabiki kokusunu okadar seviyorumki arada onunla yıkamaktan vazgeçemiyorum.

Gliss kullanıyorum, pembe renkli olanını.. Saç kremi ve maskesini de kullanıyorum... Çok memnunum...

kızlar ben yıllardır sürekli şampuan değiştirip bir türlü aradığını bulamamış biriydim.
benim saçlarım çok gür ve kıvırcığa yakın dalgalı.birde çok elektriklenip kabarır her zamn ve asla yumuşacık olmazdı.
taaaaaaaa ki birgün şampuanım bittiğinde eşimin şampuanını kullanana kadar.
eşim clear man kullanıyor.3-in-1 express(temizlik bakım ve kolay şekillendirme)

hiç bu kadar memnun kalacağımı düşünmemiştim.artık kendime ayrı şampuan almıyorum.biraz erkek parfümü gibi kokuyor ama sonuç mükemmel .
tavsiye ederim.:teytey:.

arkadaşlarr tresan şampuan kullananlar beni bilgilendirebilirmi bitkisel bir şampuan almak istiyorum ve gözüme ilk çarpan tresan oldu ama kullananlarda yorum yaparsa çok sevinirimsositososito

arkadaşlarr tresan şampuan kullananlar beni bilgilendirebilirmi bitkisel bir şampuan almak istiyorum ve gözüme ilk çarpan tresan oldu ama kullananlarda yorum yaparsa çok sevinirimsositososito

Ben uzun zamandır set olarak kullanıyorum. Şampuan, saç kremi ve tonik. Çok memnunum. Saçların yağlıysa ısırgan otu şampuanını tavsiye ederim.a.s.

arkadaslar ben gliss kullanıyorum, bakım kürlerini dee kullanıyorum, ikinci kullanımda farkı hissediyorsunuz, dokununca ipek gibi oluyor, neredeyse kerastas kadar etkili, üstelik kerastasın 1/3 fiyatına

PANTENE ŞAMPUAN VE PANTENE SAÇ KREMİ ARkadaşlar bide zinco şampuan var onuda tavsiye ediyorum oda çok güzel hadi hayırlısı..

Ben uzun zamandır set olarak kullanıyorum. Şampuan, saç kremi ve tonik. Çok memnunum. Saçların yağlıysa ısırgan otu şampuanını tavsiye ederim.a.s.

evet saçlarım yağlı en kısa zamanda deneyeceğim yardımın için sağol kaydirigubbakcemile2

pantene nin yeni leklamlarda çıkan yogun koruma 3 kata kadar daha fazla koruyomuş ya yeni çıkan o nasıl acaba

kuru yada normalse tavsiye etmiyormusunuz peki? Bide dökülmelere iyi geliyor mu tresan

Canım ısırgan otlu olanın 2 çeşidi va. Yağlı ve normal saçlılar için alırkedn dikkat et. Sanırım papatyalı olan kuru saçlar için kullanılabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…