Şampuan ve Saç Kremleri Hangi şampuan kullanmalym diyenlerin... Paylaşım Alanı

ben the body shop'un bal özlü şampuanını ve saç kremini kullanıyorum.şampuanın biraz köpürme problemi var onun dışında saçlarım ipek gibi oluyor.saç tipim kuru,kepek sorunum yok,saçlarımda boya v.s yok.eğer problemsiz bir saç yapınız varsa ve sadece biraz kuruysa tavsiye ediyorum.

ben bıoxsını tavsıye ederım bı sure kullandım sedolın kullandım suan kortıkon dıye medıkal sampuan kullanıyorum sacım asırı dokuluyor o yuzden deyılse loreal in sampuanlarıda guzel

arkadaslar ben gliss kullanıyorum, bakım kürlerini dee kullanıyorum, ikinci kullanımda farkı hissediyorsunuz, dokununca ipek gibi oluyor, neredeyse kerastas kadar etkili, üstelik kerastasın 1/3 fiyatına

kesinlikle katılıyorum.su da var her sampuan herkese iyi gelmiyor fakat benim bu zamana kadar kullandığım en iyi şampuan.

loreal elseve kesinlikle sacımı süper yapıyor. hele bnm saclarım cok sık ve 2-3 kişilik sac var... kuoför kapıda görünce kacıcak yakında : )

arkadaşlar,
saçı boyalı olup da head and shoulders limonlu ve yaşil çaylı olanı kullanan var mı acaba?

kızlar...
bn aylardır elseve kullanıodum. bigün annemin arkadaşı aleo vera saadet zincirine üye olmuş bize zorla ürün satmaya çalıştı... bizde aleo veranın bazı ürünlerinin yasaklandığını bilioduk ama bayanı kırmamak adına satın aldık... annem önce öylesine kendinde denedi sonuç MÜKEMMEL...!!!! o şampuandan 2 tane daha aldık ve ben içine biraz çam terebentin koydum... şu an saçlarım çok gürleşti ve uzadı!!!! saçım çok işlem görmesine rağmen!!!!
diğer ürünlerini bilmem ama aleo vera forever living production'un şampuanı mükemmel...
tavsiye ederim hepinize...

slm arkadaşlar bende bir çok şampuan kullandım şuan panten kullanıyorum çok fena döktü nerdeyse yok gibi şaç diplerim gözükmeye başladı blendx ricos ve dov kullandım dov fena değil güzel iyi gelmişti ama eskisi gibi saçımı bi etki etmiyo şimdi çıktım yeni bi şampuan aldım BIOBLAS diye sizce nasıl kullanan varmı bana acil cevap yazan olursa beni aydınlatırsa sevinirim artık saçlarımı geri istiyorummmmm ne olur bana yardım edin.((

bıoxcın kullanıorum saç dökülmesinde çok etkili daha önce kullandıklarım hiç bi etki göstermemişti..herkese tavsiye ederim hemen hemen tüm eczanelerde bulabilirsiniz..

Önceden Pantene kullanıyordum hiç memnun kalmadın. Sonra elidor kullandım 3 yıl elidor kullandıktan donra blendax kullanmya başladım şimdi memnunum.

arkadaşlar geçende alış veriş yaparken satıcı kızın saçları dikkatimi çekti kendi doğal rengiydi boyasız bi şaç ve saçları okadar gür ki anlatamam belini geçiyodu maşallah dedim çok güzel ve gür şaçlarınız var dedim dayanamayıp hemen sordum laelaelaelaelae neyle yıkayorsunuz bakım yapıyormusunuz die oda normal şampuanla kullanıyorum panten felan dedi:1ninca: bende tabi hiç şaşırmadım saçında ne bi boya ne bi işlem görmüş saçtı işte arkadaşlar birazda insanın anatomisinde normal kalitesiz bi şampuanda bile saçlar etkilenmiyo o kız bi bakımda yapmıyo saçına biz ise kullanmadığımız bakım ürünü bitkisel yağlar kalmamıştır
veeeee o güzel saçlı kızın bana dediği o yıllar öncesinden saçına boya yapmıştı saçlarım çok yıpranmıştı dedi bana o günden sonra bir daha saçıma boya sürmedim dedi gerçekten bende artık saçlarıma asla boya sürmücemsenağlama gerçekten saçla sağlığını kaybedio boyalar yüzünden klava: şuan yaklaşık 6 ay oldu saçıma boyatmayalı :sm_cool: normalde 2 ayda bir boyatırdımda :icecream:

elseve ya da gliss kullanıyorum,ikisi de saçıma iyi geliyor.dün John Frieda aldım onu deneyeceğim.

pantene kullanıyorum tatile giderken acil almak zorunda kaldım şamğuan dove aldım kepek yaptı ...:mymeka:Çok üzgünüm çoook

Arkadaslar ben buyuk alısveris merkezlerinde kuaforlerden kerastase ın boyalı ve yıpranmıs saclar icin olan 2 nolu turuncu sisesinden kullanıyorum.Gercekten cok iyi geldi birazcık pahalı ama sonuc alabiliyorsunuz

Ya valla ben de çok değiştiriyorum..Önce pantene, olmadı head&shoulders olmadı elidor olmadı dove ..Sonra tekrar elidor..Memnunum idare ediyor ama aslında şöyle gerçekten kırıkları tedavi edici güzel bi şampuan bulsam da ona başlasam hep devam etsem istiyorum ama ..Malesef bulamadım..

Kırıklar için, yıpranmış saçlar için iyi bir şampuan bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim..

Bende Pantene kullandım uzun süre ama ciddi şekilde döktü saçlarımı,çok incelmişti.Sonra bi komşumun tavsiyesiyle Plasenta kullandım çok bi fark görmedim,şimdi de Haircure kullanıyorum ama yine öyle bi fark yok.Hala dökülmeye devam ama bi kere Pantene deniyim dedim tekrar acayip döktü yine.Bu yüzden başka şampuan denerim yine ama Pantene asla!

arkadaşlar saçları her gün yağlanan bir saçzedeyim son günlerde blendaxın bu reklamı dikkatimi çekti acaba aranızda bu şampuanı kullanıp da yağ sorununu biraz olsun halledebilen var mı?olumsuz ya da olumlu fikirlerinizi bekliyorum şimdiden sağolun

ya gerçekten bu kadar güzel mi?eğer hızlı uzatıyosa bende alıcan fiyatı ne kadar?cvp verirsen sevinirim cnm..çoq merak ettimde:1rolleyes: nettede bulamadım yoqmirmirmirmir :enbuyukkk:

ben pantene kullanıyordum, sonra dalin kullanmaya başladım ama bi türlü saçlarımın dökülmesine engel olamıyorum:1no2:

şimdi dove lacivert şampuanını aldım (terapi serisi) tavsiye eden var mı

bn plecanta die bitkisel şampuan kullanıorm eczanelerde satılıo bir mercimek tanesi kadar bile saçı aşırı köpürtüo ekstra kreme gerek yok saç dökülmelerini engellio

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…