Şampuan ve Saç Kremleri Hangi şampuan kullanmalym diyenlerin... Paylaşım Alanı

ben elseve kullanıyorum kaşmir ve ipeksi yumuşaklı saçlarım mükemmel kokuyoor :)) kepek ve dökülme içinde ayda 1 kere darphin şampuan ve tüpünü kullanıyorum :)):teytey:

ben önceden rejoice kullanıyordum nedense çok kepek yaptı ben de bıraktım onu kullanmayı.. şu sıralar duru kullanıorum narlı olan çok güsel kokuo (gerçi o boyalı saçlar için ama olsun ) saçlarımı çok yumuşak yaptı..

bn plecanta die bitkisel şampuan kullanıorm eczanelerde satılıo bir mercimek tanesi kadar bile saçı aşırı köpürtüo ekstra kreme gerek yok saç dökülmelerini engellio

ya plasenta hakkaten güzel mi ?? ben heryerde gördüm ama sahtesi de varmış. tresan kullnadım ama sıkıldım değiştirecem. bakalım bide ben deneyeyim. ama saçım zaten ince telli bide hepten dökülmesin:1shok:

ya benimde saçlarımdökülüyor bioblas kullanıyorumyeni başladım ama hala her yer saçlarımla dolu eşim kel kalcaksın diyor ne kullansam kızlar bi yardım

ya benimde saçlarımdökülüyor bioblas kullanıyorumyeni başladım ama hala her yer saçlarımla dolu eşim kel kalcaksın diyor ne kullansam kızlar bi yardım

canım bend ebioxcin kullanmıştım ama saçım resmen elime geliyodu. benimde annem sanki evde kedi köpek var gibi hetryer kıl diyodu. önceleri biraz kepek yaptı ama sonra çok iyi geldi. sende bi devam et istersen buna. yada bi doktora git onlar tavsiye etsin. belki hormanal başka bişey vardır. çünkü aşırı dökülmesi normal değil. benimki boyadan oldu mesela. ama sen bi doktora git. bana iyi gelen sana iyi gelmez daha kötü olmasınkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

arkadaşlar önceleri elidor çok kötüydü ama şu son yenilendi, ya harika artık saçı yumuşacık yapıyor özellikle pembe olan kına özlü olanı tavsiye ederim.Çok kolay taranıyor saç özellikle saçı açılmayanlarqa tavsiyem=)

Ben dove terapi kullanıyodum 2 günde bi yıkıyodum saçlarımı yumuşacık yapıyodu ama bi gün dove kalmamıştı blendax denedim ertesi gün arkadaşlarım aa saçların çok güzel olmuş yıkadın mı dedi:S
Bu yoğun nemlendiricili olanlar söndürüyo saçları galiba

ben HAND AND SHOLDERS kullanıyorum.kepeğe karşı etkili gerçekten,hiç kepeğim yok.evdekilerde kullanıyor onlarda memnun.ancak sanki saçımı matlaştırdı gibime geliyor.parlaklığı gitti sanki...

“Organix” mi ? “Priorin” mi ? fisfisfis

Merhaba kızlar...
2 gündür “Organix” ve “Priorin” adında şampuanı araştırıyorum. Ama bi türlü hangisini kullanmam gerektiğinde karar veremedim. “Organix” meyve özlerinden oluşan bi şampuanmış ve sanırım içeriğinde silikon yokmuş. “Priorin” de saçların uzamasına yardımcı bi şampuanmış. Bunlardan kullanan birileri var mı acaba? Karar vermekte güçlük çekiyorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum. :uhm::uhm::uhm:

:lepi:ben tam bir şampuan delisiyim arkadaşlar.denemediğim şampuan kalmadı gibi.birçoğundan da memnunum(elseve,glis,dove....)ama ilk kez ikidir aynı şampuanı kullanıyorum.Head&Sholders.inanın kızlar saçınızın ne istediğini bilin yeterki.yağlımı,kurumu,kepeklimi hepsine uygun çeşiti var.ve diğer kullandığım şampuanların içeriği hep aynı geliyor bana yağlı saçlar için yazıyor dışında ama kuru saçlar için yazanla hiçbir farkı olmuyor.ama head&sholders tam tersi saçınızın istediği her şeyi veriyor saça.ben çok memnunum tavsiye ederim:teytey:

aynn cnm bnmde denemediğim kalmadı özellikle bnm saçlarım yağlı yağlanmayı geciktirici kullanıodum ama o daha çok yağlandırdı :bbo: bnde mentol ferahlığı yada kepeğe karşı etkili kullanıorum çok memnunum a.s. tabi saçtan da kaynaklanıo sengözlerimebaksanab

ben bitkisel defne özlü şampuan kullanıyorum
diğerlerinin hepsinde kimyasal bileşikler var çünkü

bu arada head&shoulders kullanan kuzenlerim arkadaşlrım öve öve de bitiremiyor

Kesinlikkle AMWAY SATİNUQE sonuç mükemmel beğenmezseniz kutu bitse dahi %100 garantili iadesi de var...

head&shoulders derim !!! çok güzel yumuşacık yapıyor ve kokusu 2-3gün boyunca çıkmıyor. Matlaştırmıyor ama öyle bi sorun varsa saçınızı soğuk suyla yıkayın derim muhteşem parlıyor :) sert olur diye filan da korkmayın daha yumuşak oluyor :)

Ya şunu sorcam: bu Herbal Hair Care Complex şampuanı eczanelerde satılıyor mu? Ya da nerde satılıyor?

Buralarda bir yerde bahsedilmişti ondan ama aramaya kalkarsam sabah olur :)

ben loreal kullanıyorum senelerdir memnundum aslında ama sıkıldım aynı şeyi kullanmaktan ve daha iyisini istedim bugün sebamed onarım şampuanı aldım bide saç bakım balsamını bakalım denicem nasılmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…