Şampuan ve Saç Kremleri Hangi şampuan kullanmalym diyenlerin... Paylaşım Alanı

ben yıllardır dove kullanıyorum.. aralarda başka şampuanlarda aldım denedim ama bence en iyisi dove..
geçen yıl çıkan onarıcı bakım serisini aldım lacivert kutudaki.. saçım boyadan çok kötü olmuştu
gerçekten iyi geldi.. artık hep onu kullanıyorum..
eşimde otacının şampuanını aldı (saç dökülmesi başladığı için) oda çok memnun.

pantene kullanıyodum; annem gidip dove almış:icecream: pantene de güzeldi baya; ama dove daha ilk yıkamada farketti.. tavsiye ederim ben de dove'u =)

yha ben dove kullandım eskiden ama duruladıktan sonra lastik gibi oluyodu böyle gıcır gıcır:/ bende bıraktım pantene geçtim :)

bleandax doğrumu yazdm bilmıyorum ama birçok şampuan kullandm hiç istedğim sonuca ulaşamadm bleandax çok gsl yaptı uçları hiç kırık değil artık saçlarımın parlıyo bide.ben memnumum kabarmadan dolghunlaştırıo.

ben bioxcin şampuanı 9-10 ay kadar kullandım.çok etkili olduğunu söyleyemiycem valla.saçlarım dökülmeye devam ediyordu.vichy nin dercos unu aldım.onunda fiyatı bioxcin kadar zaten.gramaj olarak daha az ama çok daha etkili.güzel kokulu bi şampuan değil ama içinde zararlı,daha doğrusu bu petrol kalıntılarıyla alakalı katkılar yok diğer piyasadaki şampuanlar gibi.şampuanın içine çam terebenti damlattım.onunla masaj yaparak yıkıyorum saçlarımı ve priorin hap kullanıyorum.biraz masraflı oldu ama 2-3 ay sonra görücez bakalım tam olarak vichy,priorin ve çam terebentinin marifetini:teselli:

damlasu22
bende vichy kullanıyordum saçlarım çok döküldüğü için. fakat daha sonra daha dogrusu bir aydır bioxcin kullanıyorum sanki bioxcin daha dogal gibi geldi bana cünkü vichy çok kokulu kremli gibi gözüktü fakat simdi duştan sonra saçlarımı açamıyorum ve tararken sürekli kopuo vichyden sonra saçlarım ipek gibi olurdu yumuşacık sizce ne yapmalıyım? eski şampuanıma gerimi döneyim yoksa saçlarımı açmak için başka bir kimyasal ürün!! mü kullanmalıyım? hangi daha iyi karar veremedim.

damlasu22
bende vichy kullanıyordum saçlarım çok döküldüğü için. fakat daha sonra daha dogrusu bir aydır bioxcin kullanıyorum sanki bioxcin daha dogal gibi geldi bana cünkü vichy çok kokulu kremli gibi gözüktü fakat simdi duştan sonra saçlarımı açamıyorum ve tararken sürekli kopuo vichyden sonra saçlarım ipek gibi olurdu yumuşacık sizce ne yapmalıyım? eski şampuanıma gerimi döneyim yoksa saçlarımı açmak için başka bir kimyasal ürün!! mü kullanmalıyım? hangi daha iyi karar veremedim.
bioxcinden vazgeçme bence. çok iyi bir ürün o. teyzemin saçı yoktu nerdeyse feci dökülmüştü,üstelik bildim bileli öyle yani. onu kullanmaya başlamış bayaa çıkarmış saçını. mucize gibi. bence ek olarak saç kremi kullanmalısın canıma.s

çam terebentin bişey işte :)) çam dan yapılan bişey yani şampuana eklenio direkt olark ta uygulanıyo genellikle saçta uzamayı sağlıyo güçlendiriyor diye biliyorum..

çam terebentin korkunç kokan hatta istemiorum saçlarım uzamasın dökülürse dökülsün dedirtecek kadar korkunç olan ( burnum çok hasastır) fakat kullandıktan snr ne kadar igrenç olursa olsun derde deva oldugunu düşündüğün mucizevi doğal ürün. ben bi karısımla kullanmıştım şuanda tam olarak hatırlayamıyorum içinde çam terebetin bepantene ampul e vitamini ampul badem yağı fln vardı ve çok iyi gelmişti saçlarıma karısımı ögrenip sizinlede paylaşırım kızlar bende yeniden kullanmaya başlayacagım :teytey:

6 sene kadar pantene kullanmistim bukleler icin olanini. Simdi John Frieda diye bir marka kullaniyorum son 3 senedir. Cok memnunum. Saclarim tel tel ucusuyordu. Simdi cok parlaklar. Ayni sekilde sac kremini de kullaniyorum.
L'oreal den hic memnun kalmamistim...

bende cook sapuan degistirdim. hem kepek sorunum vardi hem cabuk yaglaniyordu hemde sac diplerim asiri kasiniyordu. daha yeni yikamis oldugum halde kasintidan duramiyordum.:çok üzgünüm: sonunda head&shoulders´in sensitiv olanina basladim. cok iyi geldi kasinti yok,kepek yok,cabuk yaglana yok allaha sükür.:1rolleyes:
insallah böyle kalir.

peki yumuşak da yapıo mu canım

Placenta şampuan ve losyonunu kullanıyorum.-Doktorumun önerisiyle-
Birçok kişi Dove, Pantene i beğeniyor ve kullanıyor ama bana açıkçası iyi gelmedi.Saçları zayıf ve dökülme problemi olanlara Placenta yı tavsiye ederim.

Ben elidorun onarıcı bakım şampuanını kullanıyorum rejoice ve pantene kullandım ama ya kepeklendim yada saçlarım odun gibi oldular kesinlikle herkesin ayrı bi şampuanı var doveunda terapi serisi iyidir

Buarada soya özlü& E vitaminli Duru saç kremini keşfettim saçlarım düzleştirici yüzünden çok kurudu bu saç kremi ilaç gibi geldi şimdi yumuşacık oluyo saçlarım ve çok güzel kokuyo hatta bikaç arkadaşım parfümün çok güzel kokuyo ya da hangi şampuanı kullanyosun çok güzel kokuyo dediler

X