Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1399647404.073592.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1399647432.655685.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1399647462.327363.jpg
Ben her zaman ki gbi lancome hypnose drama ile estee lauder sumptuous extreme 'i aynı anda kulanın derim.3 resimde bana ait. Bu ara kendi gözüm kahve . Diğer iki resimde amazon colors marka lens var gözümde.Aqua rengi.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende Loreal Paris volume million excess kullanıyorum güzel ama övulecek kadar değil. Kipriklerim dağınık ve cok da uzun değil var mi öneriniz acaba ? :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben oriflameden beauty 2fx maskarayı kullanıyorum.Kirpiklerim kısa ve seyrek fakat bu rimel sayesinde kirpiklerimde istediğim dolgunluğa ve uzunluğa ulaşabiliyorum.Fiyat olarak da uygun olduğunu düşünüyorum.Rimeli 2 kat olarak uygulayınca da tam istediğim gibi oluyor :KK34:

Loreal Paris volume million extra black. Zaten Loreal in sanırsam tüm rimelleri en başta dolgun yapmaya başlıyor daha. Ayrıca black te buna uzatma da dahil olmus. Gayet memnunum :) 40 tl ye aldım ben

Orta şekerden hallice.

Kızlar bana da önerir misiniz rimel. Dümdüz kirpiklerim var ve özel günler için kuaföre gittiğim zaman onlar bile kıvıramadı sizi bildiğiniz güzel kıvırabilecek bir rimel var mı :)

Kızlar bana da önerir misiniz rimel. Dümdüz kirpiklerim var ve özel günler için kuaföre gittiğim zaman onlar bile kıvıramadı sizi bildiğiniz güzel kıvırabilecek bir rimel var mı :)

Eger kirpiklerini uzatmak istersen onerim: Hint yagi ve Badem yagini (1cay kasigi) karistir, temiz bir rimel fircasiyla kirpiklerine sur yat uyu sabah kalkinca yikarsin. Haftada iki kez falan duzenli sekilde yap, bana tesekkur edeceksin:KK23:.
Rimel olarak cok kullandigim markalar oldu keske atmayip bunlari biriktirseydim hatirlardim en azindan. tam bir rimel hastasiyim. suan Chanel kullaniyorum tam aradigimmi hayir ama idare eder. yves rocher sexy pulp rimeli var o guzel tavsiye ederim. Givenchy idare eder fircasi tuhaf olan.
simdi hypnose tavsiye ediyolar onuda denicem

Eger kirpiklerini uzatmak istersen onerim: Hint yagi ve Badem yagini (1cay kasigi) karistir, temiz bir rimel fircasiyla kirpiklerine sur yat uyu sabah kalkinca yikarsin. Haftada iki kez falan duzenli sekilde yap, bana tesekkur edeceksin.
Rimel olarak cok kullandigim markalar oldu keske atmayip bunlari biriktirseydim hatirlardim en azindan. tam bir rimel hastasiyim. suan Chanel kullaniyorum tam aradigimmi hayir ama idare eder. yves rocher sexy pulp rimeli var o guzel tavsiye ederim. Givenchy idare eder fircasi tuhaf olan.

Eger kirpiklerini uzatmak istersen onerim: Hint yagi ve Badem yagini (1cay kasigi) karistir, temiz bir rimel fircasiyla kirpiklerine sur yat uyu sabah kalkinca yikarsin. Haftada iki kez falan duzenli sekilde yap, bana tesekkur edeceksin.

Yardımınız için teşekkür ederim denicem :)

max factor masterpiece max maskara
max factor lash effect mascara
rimmel glam eyes lash flirt mascara
maybelline rocket volum express
maybelline colossal volume express

Bunlardan çok memnun kaldım...

Loreal miss manga kullaniyorum harika ötesi şiddetle tavsiye ediyorum

Arkadaşlar Günaydın,

Forumdaki fikirlerden çok sık yararlanıyorum. Belki faydası olur diye bir konu da fikrimi belirtmek istedim. Rimel, benim makyajda olmazsa, olmazımdır. Şimdiye kadar da hep ünlü markaların pahalı rimellerini kullanmışımdır. Fakat daha bir hafta önce aldığım rimelimi kaybedince, yeniden o kadar para vermek istemedim ve Watson'dan geçici olarak Rimmel scandaleyes Retro glam marka bir rimel aldım. Geçici olarak düşünmüştüm ama benim kısacık ve seyrek kirpiklerimde oldukça güzel durdu. İşyerinde bir arkadaş da bir deneyeyim dedi, takma kirpik etkisi yarattı ama arkadaşım kirpikleri daha gür ve uzundu. Fiyatı 16 T.L

Herkese sevgiler...

X