Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Maybellinenin çoğu rimelini begenirim ama rocket kirpiklerimi çok döktü
birde sürerken kılları batıyor canımı çok yakıyordu
böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu ?
merak ettim simdi. ben de rocketi hic kullanmadim.acaba orijinali mi? yani hep aldiginiz yerden mi almistiniz?

Maybelline One by One Volum Express kullanıyorummm böyle bişey olamaz genelde bunu kullanınca takma mı kirpiklerin diye soruyorlar. Gerçekten muhteşem bir ürün :)

tavsiye edilmişmi bakmadım kızlar ama kesinlikle Essence'in I Love Extreme Crazy Volume Mascara'sını öneriyorum.. $Essence-I-Love-Extreme-Crazy-Volume-Mascara.jpg performansına göre fiyatı çok düşük, 10 tl nin altında:KK3::KK3:

kızlar maybelline rocket kirpik döküyo birkaç ker ekullanıp bıraktım hemen.Şu an loreal teleskopic extra black kullanıyorum çok çok memnunum ama çıkarması zor biraz.Şimdi Benefit they're real ve Diorshowu merak ediyorum ama o kadar para vermeye değer mi elimdekinden memnunum sonuçta kararsızım bu iki ürün hakkında bilgisi olan varsa yazsın pls

rimel sürdügüm gün elime en az 3 tana kirpiğim geliyor , o yuzden kullanmıyorum ben , sizde dokulme olmuyor mu veya napıyosunuzda olmuyo :KK3:

bence o biraz kullandığın rimelle alakalı canım.Silerken dökülüyosa muhtemelen o rimelde iş yoktur.Ben tamamen çıkana kadar rimelimi temzleme sütüyle siliyorum sonrasında jojoba yağıyla bakım yapıyorum ara sıra hiç dökülmüyo sadece maybelline rocket dökülme yaptı onuda bıraktım hemen.

tavsiye edilmişmi bakmadım kızlar ama kesinlikle Essence'in I Love Extreme Crazy Volume Mascara'sını öneriyorum..Eki Görüntüle 952459 performansına göre fiyatı çok düşük, 10 tl nin altında:KK3::KK3:

aynen, maskaraya dünya kadar maskara denedim ama bunun performans çok iyi..
bir de eskiden avonun zeytinyağlı mı badem yağlı mı ne bir maskarası vardı, o da çok çok iyiydi.
maybellineler lorealler bence kötü, ya kirpikte kaskatı kuruyor pul pul dökülüyor, ya çıkarması ölüm oluyor, ya kirpik döküyor, ya 2 günde kuruyor, ya da kirpikleri cılız cılız bırakıyor..

Arkadaşlar büyük beklentilerle aldığım Max Factor False Lash Effect Fusion Volume&Length (mor olan) bende hayal kırıklığı yarattı, evet üst kirpiklerimi uzattı ve dolgun gösterdi fakat alt kirpiklerime uygulamakta zorlandım(tabi kirpik yapımdan kaynaklı olabilir bu durum), 2. olarak da her silişimde pamukta gördüğüm birkaç tane dökülen kirpik beni fazlasıyla üzdü, göz makyajı temizleyicim de Clinique Take The Day Off, Clinique' in dökülmeye neden olacağını pek sanmıyorum. Kullananlarda da aynı durum oldu mu acaba ?

önceki yorumumda loreal telescopic extra blackten memnunum yazmışım ama bi kaç ekre kullanınca hiç beğenmedim yapısı çok yoğun her yere bulaşıyo ve zor çıkıyo dün paraya kıyıp benefit they're real aldım ve mucize diyorum:KK52:

Loreal telescopic çıktığından beri favorim.ilk başta incecik fırçasıyla size tuhaf gelebilir, ancak kullandıkça bu fırçayla kirpikler üzerinde tek tek çalışmanın ne kadar kolay olduğunu farkedeceksiniz.kirpikleri yapıştırmıyor, doğal bir görüntü veriyor.daha dramatik bir görünüm için ucuz bir alternatif: rimmel scandaleyes.bol bol uygulayın, adeta takma kirpik takmış gibi oluyor.

bugün bunu aldım daha denemedim
kullanan var mı?

bu rimeli denedim arkadaşlar çok memnun kaldım
topaklanma yapmadan dolgunlaştırıyor tek tek ayırıyor. uzunluk vermesi falanda iyi
adındanda anlaşılabildiği gibi kaç kat sürerseniz sürün sert değil esnek yumuşak kirpikleriniz oluyor
fiyatıda çok uygun. tavsiye ederim.

maybelline Black Drama yı kullanıyorum . kirpiklerim dümdüz kuzu kirpiği gibi aşağı bakardı. bunun sayesinde takma kirpik gibi kıvrık uzun görünüyor memnunum . ancak hergün sürüyorum 1 ay zor gidiyor sizdede öle oluyormu anlamıyorum? her ay rimel alıyorum.

avon spectra ,beyu,maxfactor 2000,Loreal telescopic en son kullandıklarım,beyuyu sevmedim ,diğerleri iyi,zaten benim kirpiklerim kendiliğinden kıvrık olduğundan ,hacim vermesi yetiyor,extradan kıvrılmaya ihtiyacım yok.Loreal telescopic değişik bir fırçaya sahip ,alışana kadar zorlayabilir.

X