Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Aynı anda birden çok maskara kullanıyorum. Lancome grandiose çok iddialı geldi, tek başına yeter sanmıştım, fakat çok sıradan sonuçları oldu (foto ekliyorum, umarım başarırım). Bunun aynısını maybelline ile elde edebilirken daha fazla para vermek gereksiz. Ben takma kirpik gibi yoğun, hatta doğal olmayan, aşırı siyah kirpikler severim. Aramaya devam edeceğim, bulunca da ilgilenenlerle paylaşacağım :)

Eklentiler

• grandiose.jpg
    grandiose.jpg
    30,2 KB · Görüntüleme: 287
Kızlar, neye göre iyi diyorsunuz? Bana kıvrım veren bir maskara öneriniz var mı? Uzatmasına veya hacim vermesine gerek yok hemde hiç yok. Sadece kıvrım versin istiyorum.

çok seviyorum bunu :KK68::KK68:

bende cok seviyorum hayla bitiremedim zaten. Bi arkadasim bunu kullandigimda senin gözlerin neden bu kadar büyük diye sormustu. Suan bunun papucunu Guerlain Cils d´Enfer dama atti harika bir rimmel tavsiye ederim. Kirpiklerimin takma oldugunu düsünenler oldu :)

bende cok seviyorum hayla bitiremedim zaten. Bi arkadasim bunu kullandigimda senin gözlerin neden bu kadar büyük diye sormustu. Suan bunun papucunu Guerlain Cils d´Enfer dama atti harika bir rimmel tavsiye ederim. Kirpiklerimin takma oldugunu düsünenler oldu :)
Benimde rimelim bitti bitiyordu çook teşekkürler bir deniyim bakalım :KK68:

maybelline diyorum:)
maybelline colossal go extreme'dan memnun kaldım dışı siyah olanı:)

avonun rimelleriii iğrennnnçççç ötesiiiiiii sadece bir tanesini beğenmiştim o kadar onun haricinde berbatlarr:KK12:

Flormarın rimel bazını kullanıyorum ben de çok memnunum

ben yıllardır avon supershock klasik kullanıyorum uzun ve hacimli bir görüntü veriyor kirpiklerime. şimdi organik bir rimel sipariş verdim netten Physicians Formula markası. onu deneyeceğim

X