Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Kızlar The Balmın rimelini aldım çok beğendim bu fiyata bu kadar beklemiyodum
Bu bitince Diorshow maskara almayı düşünüyorum varmıdır kullanan?

En son denediğim maskara oriflame master curl maskara. Kıvrık uçlu tüm kirpiklere değiyor ve kıvrık ucu ile harika bi ruygulama yapıyor. çok beğendim. Tavsiye ederim. üstelik fiyatı eylülde 12,90 ama danışman olanlar bu fiyata 1 değil 2 adet alabiliyor.

essence I love extreme rimel sürüldüğünde çok hoş kirpiklere kavuşuyorsunuz. Lakin marka konusunda pek fikrim yok fiyatıda çok hesaplı... Aacaba ucuz etin yahnisi misali kirpiklerimde dökülme yaşar mıyım :44:

beyu beauty queen volume mascara yı kullanıyorum çok memnunum.özellikle dolgunluk arayanlara öneririm

Kızlar The Balmın rimelini aldım çok beğendim bu fiyata bu kadar beklemiyodum
Bu bitince Diorshow maskara almayı düşünüyorum varmıdır kullanan?

ben de denemeyi düşünüyorum daha önce hiç balm ürünlerinden kullanmadım maskarayla başlayabilirim sanırım..hangi maskarasını kullanıyorsun peki?:

ben de denemeyi düşünüyorum daha önce hiç balm ürünlerinden kullanmadım maskarayla başlayabilirim sanırım..hangi maskarasını kullanıyorsun peki?:

Whats your type canım kapağında kaslı bi adam var
Ben memnununm dolgunlaştırıyo uzatıyo ama sadece silerken zor çıkıyo tek beğenmediğim özelliği o oldu.

ACİL YARDIM
Arasında kaldığım rimeller
-Alix avien 3 in 1(hem kıvırsın hem uzatsın hem hacim versin istediğim için aklım bunda)
-Alix avien DNA (bunun için çok güzel yorumlar yapmışlar)
-Maybelline sarı (bunada öyle yorumlar yapmışlar ki kullanıp memnun kalmamış olsan yine kullanmaya başlarsın)
Sonuç olarak aklım 3 ın 1 de ama kullanıcı yorumlarıyla fikrim değişebilir.

Whats your type canım kapağında kaslı bi adam var
Ben memnununm dolgunlaştırıyo uzatıyo ama sadece silerken zor çıkıyo tek beğenmediğim özelliği o oldu.

tamam canım çok teşekkür ederim deneyeceğim beyum bitsin ondan sonra.öyle deyince daha bir merak ettim:))

benim için de dolgunluk çok önemli... maybelline in son çıkan mavi rimelini de beğenmiştim idare ederdi ama çok zor çıkarıldığı için tamamen bitmeden attım27:

maybelline'i önermem sarısını pek beğenmedim.ilk birkaç kullanımda güzel fakat sonrasında performansı düşüyor çabuk kuruyor..alix avieni ben de merak ediyorum 3 in 1 denemeyi düşündüğüm maskaralardan birisi

yazdıklarınızın arasında adı geçmiyor ama alix avien extreme! :) kirpiklerim zayıf, düz ve kısa. bu maskara uzatıyor, hacim veriyor, çok olmasa da kıvırıyor. ben çok memnunum, hatta indirimini yakalayıp 3 tane aldım :)

saol valla kafam karışıktı aydınlandım3 in 1 alcam bu gidişle

iyiymiş valla gidince onuda sorarım ne kadara aldın bu arada benim kıvrılmayada ihtiyacı var napcaz

maybellınenın enguzel rımelı black drama hepsını denedım en guzelı bu sımsıyah dolgun ve kıvrık oluyor....

iyiymiş valla gidince onuda sorarım ne kadara aldın bu arada benim kıvrılmayada ihtiyacı var napcaz

watsons eylül indiriminde 12 liraya düşmüştü. bence bir rimelin kıvırabileceği kadar kıvırıyor. zaten aradığınız özellikler kalın plastik fırçalı rimellerin yapabileceği bir şey. ki bu rimelin fırçası da o şekilde. ben de watsons'a gidip aradığım özellikleri saydım, parasının da mühim olmadığını söyledim çünkü düzgün bir rimel istiyordum artık. görevli de bu rimeli önerdi, öyle çok para vermeye gerek yok zaten fırçası bu şekilde olduktan sonra hepsi aynı dedi. ben uzun yıllar bunu kullanmayı düşünüyorum :)

iyi denk getirmişsin valla onu bende sormayı düşünüyorum:)

şu aralar fena halde alix avien dna maskaraya sardım :) hem cok uygun fiyatı (13 tl) hem fiyatının çok üzerinde performansı var :)

Çok rimel denedim ama eeeeeen çok Loreal 4D Lash Architectten memnun kaldım. Takma kirpik etkisi resmen

Şuanda Loreal Mega Volume Collagen mascara kullanıyorum.Memnunum.
Fakat geçenlerde Loreal 4D Lash Architectten aldım.Daha deneme fırsatım olmadı fakat satış danışmanı bayan sürmüştü gerçekten takma kirpik gibi duruyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…