Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Maybeline kullanıyorum sarısından,memnunum.ama sanki ilk kullandığım günler daha bir güzelmiş gbi geliyor.Loreal almak istiyoum fakat en son bir sürü çeşit arasında karar veremedim.indirime girselerde hemen alsak

Merhaba kızlar. Ben makyaj hiç yapmıyorum. Ve hiç bir bilgim yok. Bana önerebileceğiniz bi maskara var mı acaba? Hiç ama hiç bilmiyorum gerçekten yardımlarınıza ihtiyacım var.

WaffleTadında

blogumda yazdıgım gibi:

MAX FACTOR MASTERPIECE MAX – HIGH VOLUME & DEFINITION MASCARA

Neden tavsiye ederim:
- Benim gibi kirpiklerin dolgun fakat kıvrık değilse ideal kıvrıma kavuşturuyor,
- Kirpiklerin rimelden arındırılması kolay oluyor yapışma yapmıyor,
- Son dakika planı olarak daha şık görünmeniz gerekirse üzerine uygulasanız dahi yapışma yapmıyor, kirpikleri dolgunlaştırıp etkisini artırıyor.
Neden tavsiye etmem:
- Amacınız kirpiklerinizin maksimum dolgunluğa sahip olmasını sağlamak ise bu ürün beklentinizi karşılamayabilir, max factor’ ün False Lash Effect Mascara’ sını kullanmanızı tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar banada rimel önerin lütfen kısa ve düz kirpiklerim varr uzatsın yeter banaa

pek kimse beğenmiyor ama avon supershock max güzel, ben beğendim.lorealin waterproof rimeli de güzeldi yeni bitirdim.
kalem olarak da kolay sürülen ve akmayan yine avonun asansörlü kalemini öneririm.
avon genelde hayal kırıklığı yaratsa da bu iki ürünü seviyorum.
yok yoğun ıslak fazla uzun kirpik isterseniz cecile turuncu acayip siyah, uzun ıslak yapıyor kimisi bu görüntüyü hiç sevmiyor.
foto atmayı bilsem aslında uygulamalı atardım bu rimellerin uygulanmış halini.

Lancome Hypnose en başarılı ama o kadar para vermeye kıyamıyorum. Daha uygun fiyatlı bir dupe'unu bilen var mı?

Maybelline the colossal volum'express
Smokey eyes. Eger gur ve kivrilmaya yatkin kirpikleriniz varsa gercekten harika yapiyor. Hem de ucuz. Ama benimki gibi uzun ve duz kirpikler icin ehh iste. Biraz ugrasinca fena olmuyor.

mor maybeline waterproof olmayan. genelde rimelimi sorarlar ne çok uzun ne de çok gür kirpiklerim var ama bu rimel ikisinide sağlıyor. hem de ucun 21 tl sanırım.

Son düzenleme:
beyu volüm maskara indirime girmiş 27 liraya aldım ama değermi kuruşu kuruşuna değer..kirpikleri gür gösteriyor ve gerçekten güzel bir uzunluk sağlıyor ve gürleştirip gayet güzel uzatırken kirpikleri kesinlikle yormuyor son derece hafif bir yapıda doğal duruyor ben çok memnun kaldım denemenizi öneririm..

bi mağazadan max factor volume wild maskarayı yüzde 50 indirimle aldım zaten denemek istiyordum,sadece kirpiklere güzel bi dolgunluk sağlayıp tektek ayırıyor uzatma olayı yok maalesef ama yinede güzel 20 tl.ye aldım

Maybelline The Rocket Volum Express Maskara biraz zor çıkıyor ama iyi.

ben birçok rimel denedim maybeline'e ait, rimel deyince akla gelen tek isim benim için.yengem volum express colossal mascara cat eyes dan memnun kalmadığını söyledi bunada şans vermek istedim. kıvrık bir fırçası var benim bu görünmeyen kirpiklerimi bile tek tek ayırdı diyebilirim. dolgunluk katması için 2 kat uyguluyorum kesinlikle rocketten daha iyi stoklamayı düşünüyorum.

Maybellinenin çoğu rimelini begenirim ama rocket kirpiklerimi çok döktü
birde sürerken kılları batıyor canımı çok yakıyordu
böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu ?

yillardir the colossal volume express kullaniyodum cok memnundum. sitede bir tavsiye uzerine baska marka aldim ve kirpiklerm azaldi resmen. toz toz dokulen bi maskara dusunun. eve dondugunuzde maskaradan eser yok. bugun tekrar maybelline'e dondum veee hemen mor falsies olanindan aldim. eve gelip denedim Aman Allahim.. harika hissetmeme yetti de artti :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…