Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Flormarın hangi rimelini kullanıyorsunuz?

Flormar X10 sculpting lengthening mascarasını kullanıyorum :)
Birde X10 sculpting volume ve yine X10 sculpting waterproof var. Waterproof suya dayanıklı olanı hemen çıkmıyo volume olanıda göz makyajına yoğunluk katması için yani daha dolgun daha hacimli daha kalın görünmesi için. Bende lengthening kullanıyorum orta karar yani bu yetiyo bana :)

Son düzenleme:
Flormar X10 sculpting lengthening mascarasını kullanıyorum :)
Birde X10 sculpting volume ve yine X10 sculpting waterproof var. Waterproof suya dayanıklı olanı hemen çıkmıyo volume olanıda göz makyajına yoğunluk katması için yani daha dolgun daha hacimli daha kalın görünmesi için. Bende lengthening kullanıyorum orta karar yani bu yetiyo bana :)

Teşekkür ederim cevabın için. Benimde önerim aklında bulunsun diye pastelin bir rimeli var mor ambalajda o da güzel fiyatına göre bence bir bak:)

maybelline nin bi rimeli vardı süper ama ismini şuan hatırlamıyorum , bir fe flormarın spider lash var , siyah ambalajlı olanı , kesinlikle tavsiye ederim, tek tek ayırıyor ve topaklanma bırakmıyor ,

Evet bu rimelinde beğeneni varmış ben ilk defa duymuş oldum. denemek isterim canım renk pigmantasyonu nasıl yani simsiyah yapıyor mu birde fiyatını paylaşırmısın teşekkürler:)

evet gayet güzel renk konusunda da

fiyatını da 14 lira olarak hatırladım, ben indirimli 11e almıştım.

o civardaydı sanki :KK23:

evet gayet güzel renk konusunda da

fiyatını da 14 lira olarak hatırladım, ben indirimli 11e almıştım.

o civardaydı sanki :KK23:

:) Cevabın için çok teşekkür ederim canım. Son birşey sorsam rimelin kıvamı nasıl katı mı akışkan mı bu da önemlide benim için :)

Kozmetik_2502863.jpg

Loreal 4D :) Kendi kirpiklerim de çok ve uzundur ama bu rimeli ne zaman sürsem hep
"kirpikleriniz takma mı?" sorusuyla karşılaştım. Tavsiye ederim. Vazgeçemiyorum şahsen.

bende bu rimeli çok sevdim ama ne zaman sürsem 2 3 kirpiğim elimde kalıyor ya
makyaj temizleyicimde çok güzel çıkarıyor sorunn yaşamadım hiç şimdiye kadar onda ama neden böyle oluyor anlamıyorum :KK50:
uygun fiyata güzel bir rimel buldum diye sevinmiştim

kızlar yeni çıkan bu rimeli aldım bugün
süper birşey rocket faciasından sonra yeni bir rimel bakıyorum
yeni çıkmış one by one black satin
bende alıverdim bi anlık kararla
iyiki almışım
uzatması dolgunluk vermesi süper
tavsiye ederim :KK31:

Yıllardır Max Factor 2000 Calorie kullanıyorum. Arada Maybeline, Loreal denedim ama hiç biri 2000 Calorie yerini tutamadı. Ancak geçen gün Dior seyahat setindedi minnacık rimeli denedim, fırçası kirpiklerimi tek tek ayırdı. Sanırım bir daha ki sefere paraya kıyıp Dior alacağım.

Kirpiklerim kısa ve düz ayrıca cok seyrek yıllarca bulamadığım huzuru mac rimeli sağladı yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum bence fiyatı da uygun pembe kapaklı mac haute And naughty too black lash adı

Ben yıllardır maybelline kullanıyorum . çok memnunum . ama fuşya üzerine siyah desenli olan olcak .

X