Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
flormar high performance rotating volume mascara

çok beğendim ve aldığım yerde 30 milyondan 23.90'a inmiş. muhtemelen genel çaplı bir indirimdir. deneyin derim bir kozmetikçide

Max Factor'un False Lash Effect'e bayılıyorum takma kirpik gibi uzatıyor.

Loreal Paris Double Extension çift taraflı bundan cok memnunum cok dolgun ve yapıştırmıo kıprıklerı tavsıye ederım kızlar

o kadar rimel kullandımm hepsiii aktı sonra max factorün rimelini aldım çok memnun kaldım inanın yüzümü yıkadığım halde akmıyor :):):)çok memnunum tavsiye ederim bir çok rimel kullanmış ve sonunda istediğini bulabilmiş biiri olarak

max factor çok güzel tavsiye ederim rimeli akmıyor ve dolgun gösteriyor yanlız piyasadaki sahte max factorlere dikkat

max factorun false lash efecti tabii kiii. kaşlarınıza uzayan dolgun, kıvrık ve uzun kiprikler hayal edenlere önerimdir.

golden rose 3D fantastic lash'dan hiç şaşmam ve herkesede tavsiye ederim kirpikleri çok güzel gösteriyor :)

ben rimel konusunda kesinlikle Maybelline diyorum.şuan Maybelline colossal volume express kullanıyorum sarı kutuda olanını çok memnunum ve yeni çıkan Maybelline one by one alıcam şimdide.Kesinlikle tavsiye ederim sonucu sizi çok mutlu edecektir ben gayet tatmin oldum..

Maybeline the colossal volum express maskara kullanıyordum. Kutusu sarı renkli olandan... Benim beklentilerimi karşılamadı açıkcası. Sanki şeffaf rimel sürüyor gibi... Varla yok arası duruyor. Ben kirpiklerimi daha dolgun ve belirgin gösteren bi rimel arıyordum.
Buradaki yorumlarda en çok önerilen rimelin Max Factor false lash effect maskara almaya karar verdim. Bugün gittiğim kozmetikçide denedim ve aldım. Evet istediğim gibi daha dolgun ve belirgin. Ancak söylenildiği kadar takma kirpik etkisi falan olmadı bende. Belki kirpiklerimden ötürü...:26: Kirpiklerim uzun ama çok da gür değil. Ama yine de bundan önce kullanıyor olduğum Maybeline'in rimelinden daha iyi. Onu da kullanalı fazla olmamıştı zaten. Lise sonda okuyan kuzenim denemişti bana geldiğinde. Hoşuna gitmişti doğal duruyor diye. Ona veririm artık maybelinei de. Hem yaşına da daha uygun doğal durması açısından.

şahsen benimde kirpiklerim uzun ve kıvrık ben Maybelline'den çok memnun kaldım yaşımın 28 olmasına rağmen yaşıma gayet uygun olduğunu düşünüyorum!Max Factor false kullandım bende fakat Maybelline'ne değişmem,bir ürünün pahalı olması onu muhteşem kılmaz!..

Ben Maybelline'ın en son cıkan rimelini aldım.Denemeden aldım.Bu markanın rimelleriyle ilgili ii seyler duyuyordum.Öyle takma kirpik etkisi gibi birsey olmadı.Hos beklemiyordum ama.Kötü oldu da diyemeyeceğim.Fiyatına göre performansını çok ii buldugumu söyleyebilirim.Günlük makyajda tercih edeceğim artık bu rimeli.Tavsiye de ederm.

Sevgili yonca, yazdığımı sanırım yanlış anlamışsın. Bi alınganlık sezdim mesajında. Üzüldüm açıkcası yanlış anlaşıldığıma Sana hitaben kırıcı bir şey yazmamıştım. Ben daha pahalı daha iyidir diye max factor aldım demedim. Ya da bu rimel liselilere uygun diye bir yorumda bulunmadım. Benim beklentilerime maybeline'den daha iyi geldiğini söyledim yalnızca. Lisede okuyan kuzenimde de doğal durduğundan ona ve yaşına yakıştırdım. O kadar..
Zaten bi tercih meselesi. Bu yaşla ilgili değil ki. Sen belki doğal duran bi rimel seviyorsundur. Ya da senin kirpiklerinin özelliğinden ötürü maybeline'in rimeli çok da güzel durmuş olabilir. Bir ürün herkeste aynı etkiyi gösteremiyor malesef
Uzun ve kıvrık olması zaten kendinden güzel kirpiklerin olduğnu gösteriyor. Şanslısın :) Benim gibi rimel arayışına girip durmuyorsundur.
Umarım açıklayabilmişimdir. Alınma lütfen. Dilerim bu mesajı okursun yoncacım.

Sevgili fencix arkadaşım mesajını okudum evet :) yalan yok alındım biraz yazdıklarından bu yüzden kırmadan üstü kapalı alınganlığımı belli ettim ki sende anlamışsın..Yanlış anlaşılma olmuş o halde diyebilirim niyetin kötü değilmiş bunu bu mesajınla anlamış oldum kusurabakma o yüzden ben farklı anladım.Yani sorun yok canım kirpik konusunda evet haklısın şanslıyım zorlanmıyorum bulmakta ama şuan kullandığımdan memnun kaldım şimdilik.

yaa benim kirpiklerim normal uzunlukta ama ince ve hacimsiz. bana hem daha belirgin daha siyah göstericek hem de doğal durucak bir rimel önerirmisiniz? bazıları çok abartılı duruyo ve topaklanıyo günlük hayatta kullanılabilcek bi rimel arıyorum o yüzden..

http://www.kissandmakeup.tv/celebrity eyelashes.jpg
şu üçüncü gibi mesela
teşekkür ederim şimdiden

Ben AVON 'un çok rimelini kullandım avonun hiç bir rimelinden memnun kalmadım hem çabuk kuruyor hemde çok topaklanıyor.. Gittim CELVİN KLEİN aldım 32.90 tl verdim verdiğim para içime oturdu resmen hiiiç memnun kalmadım kirpiğim doğalı neyse maskara sürdüğümdede aynen öyle hiç bir farkı olmuyor.. En son MAYBELLİNE one by on aldım çoook memnun kaldım hem fiyatı uygun 16.90 tl gibi bir şey tam hatırlayamıyorum ama çoooook memnunum artık hep maybelline almayı düşünüyorum..Benim Kirpiklerim uzun fakat seyrek , sürdüğümde hem dolgunlaşıp kalınlaşıyor hemde gerçekten abartmıyorum neredeyse kaşlarıma değecek kadar uzun oluyor.. kesinlikle tavsiye ediyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…