Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Loreal telescopic harika..Kirpikleri tek tek ayırıyor ve birbirine yapışmasını önlüyor..Kesinlikle kalıntı bırakmıyor,benim kirpiklerim sarı ve kısalar ama o kadar mükemmel oluyorlar ki sürünce..Bence herkes denemeli.

estee lauder magnacopic kesinlikle tek geçerim.
evt biraz pahalı ama 2 sene çok rahat gidiyor.
ve eğer imkanınız varsa free shop'tan aldırın yarı fiyatından da ucuza geliyor.
ben çok fazla rimel denedim en sonunda bunda karar kıldım yaklaşık 3 senedir kullanıyorum.
Bir defa çok kolay sürülüyor, çünkü diğer rimeller gibi katımsı bir kıvamda değil daha sıvı böylece kirpiklerinize şekil vermeniz daha kolay oluyor.

ben rimelimi buldum yaa avon super full mascara süper bişeyyy zaten fırçası da değişik ben çok memnunum ayırıyo kirpikleri çok güzel duruyo

ben de avon super full kullanıyorum memnunum da bitmek üzere ama başka markalar da denemek istiyorum.Loreal telescopic in fiyatı nedir?

kızlar reklamlarrda sanıırım max factorundu bir maskara çıkıyor kullanan alan var mı?

bende maybelline volum express turbo var onu kullanıyorum çokta memnunum.. avonun super full de güsel

bence en güzel rimel maybelline new york turbo boost mascara hem kıvırıyor hem uzatiyor hemde dolgun gözteriyor... eger hangi markayi alayim düşüncesinde kararsiz olanlar arsa mutlaka bunu tavsiye ederim tüm markalara tek geçer

selam kızlar.max faktor dan maskara alıcam.hem fiyatı da uygun.15 ytl.yeni çıkan ürünü bu mu bilmiyorum ama çok güzeldi.siyah kalmamıştı o yüzden alamadım.en kısa zamanda alacam.bu arada lorealin rimelleri 22 den başlıyormuş

değişik bi maksarası çıkmış max faktör ün deneyen varmı.renkli renkli rimeller

kullandıklarım arasında Loreal'in Double Extension'ı en başarılısıydı.
fakat hem ekonomik hem de iyi sonuç alabileceğin bir ürün istiyorsan Maybelline Volume Express'ten memnun kalırsın.

bnce en güzel rimel maxfactor.hem ucu çok dolgun hmde çok güzel kıvırıyo.tavsiye ediyorum herkese...

loreal telescopic clean defination süper bir rimel 2 kat sürdüğün zaman takma kirpik etkisi yapıyo gerçekten kaşlarım kavisli ve yüksek olduğu halde gözümü açınca kirpiklerim kaşıma değebiliyo :sm_cool: süper bi rimel bu :sm_cool: daha önce maybelline kullanıyodum kıvırma konusunda iyi ama uzun göstermiyodu loreal kesinlikle daha başarılı bir marka

Kızlar aranızda dramatic look deneyen var mı nasıl buldunuz telescopic mi alsam dramatic look mu alsam karar veremiyorum

CLINIQUE nin fiyatı ne kadar acaba çok pahalı değilse bende düşünebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…